Skocz do zawartości
Michał1

Obudowy imitujące telefony,co wy na to?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

ostatnio chcialem wymienic sobie telefon ale na allegro trafiłem na obudowy telefonow komorkowych imitujące inne telefony. Czyli do nokii 3310 kupuje obudowe imitującą np. nokie 7210 i telefon wygląda jak nowy. Nie wiem tylko czy takie cos sie nie popsuje i czy wygląda tak jak na zdjęciach. Może ktoś z was mial z tym doczynienia i moze polecić lub odradzić takiego zakupu :?: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ostatnio chcialem wymienic sobie telefon ale na allegro trafiłem na obudowy telefonow komorkowych imitujące inne telefony. Czyli do nokii 3310 kupuje obudowe imitującą np. nokie 7210 i telefon wygląda jak nowy. Nie wiem tylko czy takie cos sie nie popsuje i czy wygląda tak jak na zdjęciach. Może ktoś z was mial z  tym doczynienia i moze polecić lub odradzić takiego zakupu :?:  :wink:

Jest wiele imitacji innych modeli, jednak nie polecalbym Ci ich.

Swego czasu zakupilem 3 rozne imitacje, jakosc ich i wykonanie to niestety mala tragedia.

Kupilem w koncu 4 obudowe, podrobe oczywisci, ale nie initacje innego fona tylko 3310, srebrna.

Byla tak zaczepiscie wykonana ze lezala lepiej niz oryginal, dopasowana idelanie.

Zmienialem tez obudowe do 6210, prawie identyczna jak oryginal, niestey, tylko na zdjeciu, trzeba ja bylo doszlifowywac iglakami, zwlaszcz jak chcialem zapodac oryginalna klawiaturka ( a miala pasowac od reki :/)

IMHO nie warto tych imitacji kupowac, nie warte nawet swojej ceny.

Zreszta calkiem inaczej wygladaj na fotkach, a inaczej na zyffca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cały tan topic podsunął mi pomysł projektu budy do kompa ( automat telefoniczny )

Chciałbym, coś takiego zobaczyć.

Trudno?? Wystarczy Ci noc i łom no chyba że se rękami poradzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cały tan topic podsunął mi pomysł projektu budy do kompa ( automat telefoniczny )

Chciałbym, coś takiego zobaczyć.

Trudno?? Wystarczy Ci noc i łom no chyba że se rękami poradzisz ;)

wystarczy spryt srobokret i klucz jakis regulowany srobokretem odrywasz przedni panel i znajdujesz (szybko) kabelek podlanczajacy automat do lini

i go odlanczasz( to badziewie ma takie zabezpieczenie jak odwierasz bez karty serwisowej to na centrali swieci sie lamka ze ktos sie bawi i z tp dzwonia na policje najlepiej dlubac w sobote albo w niedziele) potem wyrywasz plyte glowna (zakladam ze nie jest potrzebna tam jest 16 bit procek ala 286 :) ) i dokrecasz (zalezy od rodzaju) 3,4,lub 2 sroby butke do plecaka i w nogi ten kabelek jest z lewej u gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cały tan topic podsunął mi pomysł projektu budy do kompa ( automat telefoniczny )

Chciałbym, coś takiego zobaczyć.

Trudno?? Wystarczy Ci noc i łom no chyba że se rękami poradzisz ;)

wystarczy spryt srobokret i klucz jakis regulowany srobokretem odrywasz przedni panel i znajdujesz (szybko) kabelek podlanczajacy automat do lini

i go odlanczasz( to badziewie ma takie zabezpieczenie jak odwierasz bez karty serwisowej to na centrali swieci sie lamka ze ktos sie bawi i z tp dzwonia na policje najlepiej dlubac w sobote albo w niedziele) potem wyrywasz plyte glowna (zakladam ze nie jest potrzebna tam jest 16 bit procek ala 286 :) ) i dokrecasz (zalezy od rodzaju) 3,4,lub 2 sroby butke do plecaka i w nogi ten kabelek jest z lewej u gory

 

a z skad ty sie na tym tak dobrze znasz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cały tan topic podsunął mi pomysł projektu budy do kompa ( automat telefoniczny )

Chciałbym, coś takiego zobaczyć.

Trudno?? Wystarczy Ci noc i łom no chyba że se rękami poradzisz ;)

wystarczy spryt srobokret i klucz jakis regulowany srobokretem odrywasz przedni panel i znajdujesz (szybko) kabelek podlanczajacy automat do lini

i go odlanczasz( to badziewie ma takie zabezpieczenie jak odwierasz bez karty serwisowej to na centrali swieci sie lamka ze ktos sie bawi i z tp dzwonia na policje najlepiej dlubac w sobote albo w niedziele) potem wyrywasz plyte glowna (zakladam ze nie jest potrzebna tam jest 16 bit procek ala 286 :) ) i dokrecasz (zalezy od rodzaju) 3,4,lub 2 sroby butke do plecaka i w nogi ten kabelek jest z lewej u gory

 

a z skad ty sie na tym tak dobrze znasz :twisted:

a kiedys pozyczalem altomat od tpsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obudowy to goowna wycieraja sie kolory z paneli itd. 

p.s kupilem dzisiaj nokie 6610 uzywaną za 300zl czyz swiat nie jest cudowny?

i jak sie sprawuje telefonik bo w przyszłym tygodniu przysługuje mi wymiana aparatu właśnie zastanawiam się nad N6610 lub N6100. Czy n 6610 ma normalne (klasyczne) dzwonki czy tylko badziewna polifonia??Co z tych dwóch lepsze po wydaje mi sie ze rożnia się tylko stylistyką????

Co do podróbek to zdecydowanie nie warto jakiieś 1,5 roku kupiłem oryginalna obudowe do 3310 za 130 zł i nie załuję , troche odmłodził wyglad cegiełki , bez odprysków czy starcia nadruku. Po za tym dla mnie telefon służy do rozmawiania a nie popisywania sie szczególnie podróbką obudowy od lepszego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że ma polifonie to wiem ale czy jest klasyczny dwonek typu ringg- ringg.

No aparacik całkienm fajna sprawa tylko że strasznie drogi za telefon dam coś koło 120 zł a za aparat na pewno nie dam oficjalnych prawie 500zł , no chyba ze z innych żródeł uda sie coś znaleść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...