Skocz do zawartości
ForestRun91

Słuchawki zamiast HyperX Cloud (1) do Ps5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Po 6-7 latach zaczęły mi padać moje Cloudy, szukam zastępstwa głównie do Ps5, najchętniej bezprzewodowo.

Kupiłem ostatnio Arctis Nova 7p ale dla mnie dźwięk był sporo gorszy niż w Cloudach, bardziej przestrzenny ale za to płytki, nawet zmiany w Eq niewiele pomogły - odesłałem.

Nie wiem już na co uwagę zwrócić. Patrzyłem na Logitech G Pro X ale widzę że po roku - 2 pękają plastiki

Ponoć Steelseries 7p+ są lepsze od tych Nova 7 i o nich myślę. 

Są też sony WH-1000XM4 i grałbym po kablu ale nie wiem czy do gier się nadają.

Razer Blachshark V2 Pro - przymierzałem wczoraj i takie jakieś dziwne są.

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję na stanowisku, że słuchawek nie kupuje się od "gamingowych" marek. Gadanie, że słuchawki bez tego tagu nie nadają się do gier, to efekt sprania mózgu marketingowym bełkotem. (Podobnie jak z fotelami. ;)) Kup sobie coś pokroju Sennheiserów HD560S, a na nowo odkryjesz dźwięk. Poza wszystkim, w odróżnieniu od gejmingowego szmelcu, one będą działać przez 15 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mnie to ciekawiło czy słuchawki niby gamingowe będą lepiej działać w grach z opcją typu pozycjonowanie czy sztuczne 3d od takich Sennheiserow czy Sony które podałem. W sklepie nie ma możliwości tego sprawdzić:) 

Edytowane przez ForestRun91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile te Senki polecam to maja jedna dla mnie wade. Podobnie jak Fidelio XR2 sa to sluchawki otwarte i owszem dzwiek jest swietny dla osoby z nich korzystajacej, ale rowniez lekko uciazliwy dla innych domownikow. Uwazam, ze HyperX y maja swietny stosunek ceny do jakosci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2022 o 13:35, saalataa napisał:

O ile te Senki polecam to maja jedna dla mnie wade. Podobnie jak Fidelio XR2 sa to sluchawki otwarte i owszem dzwiek jest swietny dla osoby z nich korzystajacej, ale rowniez lekko uciazliwy dla innych domownikow. Uwazam, ze HyperX y maja swietny stosunek ceny do jakosci. 

Przyznam się że sprawdzałem już z 5 modeli słuchawek... Były Nova 7p, Arctis 7p+ - kiepsko to gra w porównaniu do Cloud i za każdym razem trzeba eq wgrać, zależy co się robi 😄

Audeze Penrose - odesłałem bo tak szumiały bez dźwieku że glowa boli.

Razer Blackshark V2 Pro - chyba najlepsze z zestawienia i myślę je zostawić, trochę mi wygląd nie leży:D 

Do tej pory testowałem słuchawki gamingowe a dzisiaj przyszly studyjne Audio-Technika Ath-M50xBT2. W muzyce fajnie grają, wieczorkiem sprawdzę gry. Na razie wydają mi się trochę za małe na mój łeb...

Co byście mi jeszcze mogli polecić? :) Mile widziane połączenie BT i kabel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mając Sony XM5, do grania na konsoli używam nadal hx cloud Alpha naprzemiennie z Senkami HD380 pro. Jeżeli jednak nie musisz mieć zamkniętych to HD560S to bardzo dobry wybór. Tyle że to kablowe. Z bezprzewodowych Sony to był jeden z najlepszych wyborów, a różnica między XM4 a XM5 jest zauważalna. Jak masz budzet to celuj w nowsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na coś z bluetooth bym mógł z telefonem połączyć i tv. Kupiłem Audio-Technica ATH-M50xBT2, są super w muzyce i w grach też wystarczające.  Ale usłyszałem Sennheiser Momentum 4, już do mnie jadą a Audio Technica wracają do sklepu 🙂

Salata, Alphy lepiej Ci zagrają w grach niż sony? 🙂

Edytowane przez ForestRun91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grach wielkiej różnicy nie ma, bo obdwie pary mają świetna dynamikę. Sony są bardziej szczegółowe. W muzyce jest spora różnica. Komfort też na plus dla Sony. Ogólnie XM5 oferuje wiele małych usprawnień, które w sumie robią różnicę. Mikrofon z kolei w HyperX to katastrofa. Zresztą to jest niezależne od modelu. Jednak to Cloud Alpha mam cały czas wpięte do pada i ich używam do grania. Gdybym też słucham muzyki na tym samym sprzęcie to glownymi by się stały Sony. Mam kilkanaście par różnych słuchawek i żongluje nimi często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...