Skocz do zawartości
siemano_pl

słuchawki tws do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuję słuchawek głownie do muzyki (uniwersalne) .... nie wiem czy to ma znaczenie mój tel to s23 ultra.

Proszę o opinie głównie dlatego ,że większość recenzji użytkowników jakie czytam to słuchawka jedna przestaje działać lub gra znacznie ciszej. Chciałbym coś dobrego wygodnego co nie zepsuje się po kilku miesiącach. Moje główne słuchawki które używam to WH-1000XM3  ... fajnie jakby jakość dźwięku była zbliżona 😛 Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fiio FW3, dopiero miały premierę, więc jeszcze przez chwilę pewnie tylko poprzez aliexpress. To prawie FW5 czyli tutaj w FW3 też - jakość muzyki jest priorytetem. Jest apka z EQ i nie będzie problemu że jedna gra ciszej bo można ustawić balans. Raczej nie zepsują się szybko, tym bardziej że jest opcja ograniczenia ładowania do 85% aby wydłużyć żywotność baterii. Komplet kodeków AAC/Aptx/Aptx adaptive/LHDC/ a aktualizacja z kodekiem LDAC jest zapowiedziana. 

Nie wiem czy to ma sens oczekiwać od malutkich TWS dźwięku jak z ogromnych słuchawek nausznych. Przede wszystkim scena będzie mniejsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź! 🙂 ...a coś co bym mógł kupić w media expert albo allegro? anc nie jest dla mnie bardzo ważne (szczegolnie w tym przedziale cenowym). 

edit:po obejrzeniu i przesłuchaniu binaural test... nie są złe (...trochę płasko ale to mają być sluchawki dodatkowe ...rower , podroż itp więc cos w tym stylu może być)

 

Edytowane przez siemano_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to akurat recenzja FW5 które mają dodatkowe 2 przetworniki balanced armature, to już cena 800zł i bez problemu do dostania w mp3store. FW5 mają dosyć przeciętną izolację akustyczną więc średnie moim zdaniem do podróży / na rower, chyba że chcesz aby właśnie sporo dźwięków przepuszczały. FW5 to bardziej do delektowania się dźwiękiem w cichszym otoczeniu, ja jestem w szoku jak one dobrze brzmią, uwielbiam klarowność balanced armature 😄 FW3 za to mają podobno lepszą izolację akustyczną więc mogą być lepsze do podróży. Ale czy na rower no kurczę, tu by się przydało coś co stabilnie siedzi w uchu, jakieś z nakładkami zausznymi może. Ja na rowerze jeżdżę w Elevoc Clear które mają dźwięk parszywy, ale na rowerze nie ma różnicy czy mamy w uszach FW5 czy jakieś tanie pierdziawki 😛 Nie da się skupić tak na detalach. Za to rozmowy w Elevoc Clear są top quality, można rozmawiać przy wietrze / innych ludziach hałasujących obok itp. Na tym bym się skupił do podróży a nie jakości dźwięku... no ale to moja opinia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za poświecenie ❤️ ,a tak jakbym chcial zamawiac na już z polskiego sklepu to coś się nadaje?

edit: szukam typowo tws zadnych zaucznikow naszyjnikow i tp 😛

Najbardziej chodzi mi o to , zeby byly wygodne nie  popsoly sie wczesniej niz 7 miesiecy i zeby cena /jakosc byla dobra 😛 i chcialbym poprostu zamowic i odebrac za 2 dni xD

 

Edytowane przez siemano_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj recenzje na tej stronie i wybierz 2-3 modele co cię interesują. Wtedy poszukaj ich w polskich sklepach ale większość trafisz na amazonie

https://www.scarbir.com/guide/best-tws-under-100

sam mam teraz soundcore p3i a wczesniej a3i ale zgubiłem jedną...

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...