Skocz do zawartości
Maks!

Starship Troopers

Rekomendowane odpowiedzi

a umie jest taki problem wszystko dobrze sie zainstalowało puszczam gre demo poczatkowe i opcje wszystko w porządku ale jak puszcze single game to sie wczytuje a pózniej sie zrobi czarny obraz i słychac tylko romowe jakiś gości ale nic niewidać mam radeona 9200 moze to jest przyczyna tego albo jest jakas mozliwośc zeby ta gra dobrze działała :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a umie jest taki problem wszystko dobrze sie zainstalowało puszczam gre demo poczatkowe i opcje wszystko w porządku ale jak puszcze single game to sie wczytuje a pózniej sie zrobi czarny obraz i słychac tylko romowe jakiś gości ale nic niewidać mam radeona 9200 moze to jest przyczyna tego albo jest jakas mozliwośc zeby ta gra dobrze działała  :cry:

1736000[/snapback]

U mnie jest podobnie.Tzn,menu glowne jest ok,filmiki sa ok,ale jak przejde do samej gry to mam "zamazana na różowo biel" natomiast im bardziej zmiejszam detale tym wiecej jest tej bieli i wogole kompleetnie nie widac.Stery to 81.85 wiec to chyba nie przez nie taki cyrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Users of GeForce 6600 and 6200 will notice overbright glow shaders when using driver version 81.85. User should either use a different driver or follow these steps to rectify the situation

1. Open the global.settings file found in the My Documents\Empire Interactive\SST\Settings folder using a text editor.

2. Locate the "Glow" field (located under the "Other" field)

3. Change the value from 1 to 0 (no glow) or 2 (partial glow)

 

Dałem na 2 i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Users of GeForce 6600 and 6200 will notice overbright glow shaders when using driver version 81.85. User should either use a different driver or follow these steps to rectify the situation

1. Open the global.settings file found in the My Documents\Empire Interactive\SST\Settings folder using a text editor.

2. Locate the "Glow" field (located under the "Other" field)

3. Change the value from 1 to 0 (no glow) or 2 (partial glow)

 

Dałem na 2 i jest ok :)

1736260[/snapback]

Dzieki KZI - u mnie pomoglo :) A co do samej gry to nie jest wcale taka zla i nawet graficzka moze byc.Z poczatq myslalem,ze trategia - tak chodzi i tak wyglada a okazalo sie,ze textury sie same przestawiaja na low (o czym pewnie nikt nie wiedzial bo ustawil na high i narzekal na grafe),potem po przestawieniu na high gra byla o wiele ladniejsza :) Fakt,potrafi sporo przyciac,ale po wylaczeniu Soft Shadows i Dynamic Lights plynnosc juz jest normalna,chociaz od zadka sa spadki i do do nawet 18 klatek,przez co gra ma duzy minus.Poza tym jest niezla,ale nie rewelacyjna.U mnie ma mocne 7+/10 i nie jest taka straszna jak niektorzy mowili,a wymagania sa chociaz tak uzasadnionie,ze stworow jest tysiace i kazdy ma tam sporo detali, przez co procesor ma co robic,takze zagrajcie,ale niech zagraja ludzie z poteznymi maszynami bo ci ze slabszymi (np radek 9550 z athlonem 1.7) moga czuc wielki niedosyt Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Users of GeForce 6600 and 6200 will notice overbright glow shaders when using driver version 81.85. User should either use a different driver or follow these steps to rectify the situation

1. Open the global.settings file found in the My Documents\Empire Interactive\SST\Settings folder using a text editor.

2. Locate the "Glow" field (located under the "Other" field)

3. Change the value from 1 to 0 (no glow) or 2 (partial glow)

 

Dałem na 2 i jest ok :)

1736260[/snapback]

 

 

Umie to nic niedało to zmienienie w tym configu moze przesto ze ty masz gforce a ja radeona tylko z czarnego obrazu zrobił mi sie zółty i cały czas miga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ty naprawde nie potraficz czytac?

1738207[/snapback]

Chyba Ty - ja zacytowalem Frika.Jego z kolei zdziwila wiadomosc,ze ta poprawka tyczy sie geforcow 6200 i 6600 a nie to,ze koles ma geforce'a a on radeona bo to nie ten uzytkownik.Pomyliles ludzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ty - ja zacytowalem Frika.Jego z kolei zdziwila wiadomosc,ze ta poprawka tyczy sie geforcow 6200 i 6600 a nie to,ze koles ma geforce'a a on radeona bo to nie ten uzytkownik.Pomyliles ludzi :P

1738335[/snapback]

:mur: :mur:

a do kogo Friko pisał...

n/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra tylko nadal pozostaje problem radeona 9200

pomimo wszystkich opinii chce sobie pograc (9200, 512ram, 2,4celeron na XP)

żadne pacze ani bajery w stylu zmian w plikach nie daly rady problemowi

wiec...

Edytowane przez _robin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w demko sobie nie pogram bo nie chce się rozpakować (pisze że chce niecałe 500mb na partycji systemowej... mam tam 7 GB wolnego i ni huhu :D ) czyli gierkę co najwyżej pożycze od kumpla (chyba ją kupił :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż. ładna filmowa muzyka. chyba jedyny plus tej gry. a reszta to pixel shader walący po gałach ile wlezie ( ze niby jest zajebista grafika, no i zeby przypadkiem nie chodzilo za płynnie na "zwyklych" kompach ), miękkie cienie ( ze niby trza isc z duchem czasu i apgrejdowac peceta - a w tej grze "soft shadows" są niczym kwiatek do kozucha ) i odpowiednio absurdalne wymagania. nie tracisz wiele.

widzialem na ebayu "fps creator". pewnie i w tym wypadku tworcy zakupili jakis podobny program i nim trzaskają gry, bo i po co się przemęczać... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zgodzić z większością z Was. Grafika ma specyficzny charakter to fakt ale pisać, że to dno jest lekką przesadą. Mnie ta gra akurat pod tym względem przypadła do gustu. Robaczek strzelający plazmą zrobił niezłe wrażenie...

Dołączona grafikaDołączona grafika*

... teren po którym przyszło mi się poruszać również wygląda ładnie, bump i cienie w połączeniu z shader'ami dają czadu szczególnie w nocy. Robale też są w porządku. Nie wiem więc gdzie jest to dno.

Myślę, że nawet nie zaliczyłem 50% gry więc na ogólną ocenę jeszcze za wcześnie ale śmiało mogę napisać, że jest dobrze.

 

*screen'y zrobiłem w wyższej rozdzielczości niż gram normalnie ze względu na komfort gry. Jak wiadomo chodzi żałośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wam mam taki maly problem utknolem w Starship Troopers w misji stronghold a dokladniej wylatuja mi mi zionace ogniem robale i cos mam zrobic w 2 minuty tylko niewiem co :) zgory dziekuje za pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nie wiesz co tam zrobić to podpowiem Ci, że należy je w tym czasie rozwalić. Bardzo dobrym narzędziem stworzonym do tego jest działko stojące w pobliżu.

 

A tu kolejne screen'y.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

:D

 

W tej chwili największym mankamentem jest czas wgrywania gry z ostatniego quicksave'u. A mam w pewnym miejscu, "bait", sporawą zagwózdkę.

:mur:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak by bylo chociaz jedno dzialo wolne to bym niemial problemu w tym sek ze sa tylko dwa i obydwa zajete przez zolniezy wiec niemoge ich uzyc i dalej niewiem co mam zrobic dolanczam pare screenow z gry bo byc moze mowimy nie o tej samej misji :)

 

 

post-135988-1142159383_thumb.jpg post-135988-1142159368_thumb.jpg post-135988-1142159307_thumb.jpg

post-135988-1142159351_thumb.jpg post-135988-1142159336_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta sama misja. Działko jest odwrócone lufą do wieży(która jest również na Twoim screen'ie), dolatują do niej "samoloty" by zatankować. Wszystkie robale muszą zginąć.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie umie wystapil jakis blad w grze bo umie zaden z zolniezy przy dzialach nie ginie nie no mam dosc rezygnuje z gry :] a w zalaczeniu daje screeny co by niebylo ze dzial niemoge znalezc :]

 

 

post-135988-1142267245_thumb.jpg post-135988-1142267304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

też mam pewien problem z tą grą... nie wiem co mam zrobić w 2 misji (obrona posterunku 29). Wracam z tym czymś co trzeba było przynieść i potem montuje to gdzieś tam i zaczyna sie czas odliczać... nie wiem co trzeba potem zrobić, prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...