Skocz do zawartości
pulqita

Po update biosu nie wzbudza się monitor przy pierwszym odpaleniu PC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem wszystkim!

Mój problem polega na tym, że po aktualizacji biosu do ostatniej wersji (5003), po porannym uruchomieniu komputera nie wzbudza się monitor. Jestem w 100% pewien, że system startuje normalnie, ale na monitorze mam info, że kabel nie jest podłączony. Analogiczną sytuację mam po każdym soft resecie windowsa. Muszę wyłączyć i włączyć kompa, żeby monitor wystartował. Na starym biosie nie miałem tego problemu, możecie coś podpowiedzieć? 

Konfig:

CPU: AMD 3700X

MOBO: TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI)

RAM: 32GB Patriot 3200MHz

GPU: 6950XT referent

PS: Corsair RM1000W

 

PS.

Zapomniałem dodać, sprawdzałem na innych ramach, innej grafice, dzisiaj jeszcze sprawdzę na innym monitorze (poki co sprawdziłem na DP i HDMI). Niestety nie mam miernika, żeby sprawdzić napięcia na zasilaczu, ale w jakimś tam programie, AIDA bodaj, napięcia przy obciążeniu są stabilne. Z resztą przetestowałem kompa w tym co się da, Prime, AIDA, Furmark, 3dMark i nowy cinebench. Nic się nie dzieje w trakcie pracy, wszystko jest stabilnie.

Pozdrawiam,

Adrian

Edytowane przez pulqita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pulqita napisał:

Cześć i czołem wszystkim!

Mój problem polega na tym, że po aktualizacji biosu do ostatniej wersji (5003),

Tak z ciekawości, po co aktualizowałeś bios? Wcześniej był jakiś problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...