Skocz do zawartości
hawkeye75

Czy to dobry UPS? Pytanie laika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie czy UPS marki Armac H/1000F/LED będzie ok do peceta z i7 4790k, gtx 1080ti, ram 2x8gb i trzema dyskami ssd, zasilanego zasilaczem Corsair vs550?

Efekt jaki pragnę uzyskać to dodatkowe zabezpieczenie przed przepięciami oraz podtrzymanie zasilania przez minutę-dwie przy braku prądu. Czy to w czymś przeszkadza w przypadku PeCeta że jest tu sinusoida modulowana bo znajduję sprzeczne informacje? 

czy może wystarczy Green Cell UPS07 800VA? Oba mam możliwość kupna w dobrej cenie, stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Modulowana sinusoida" w tanich UPS, wygląda jak kwadrat i to jeszcze niedorobiony ( 🤭), a nie sinus:

- także ja ze wzgl. choćby na PFC odradzam taki crap. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup nowego porządnego UPS, to kup jakąś używkę ale porządny, z czystym sinusem i łatwą wymiana akumulatora:

https://allegro.pl/oferta/ups-apc-sua750xli-smart-750-xl-usb-czarny-14871647023

(to nie ja sprzedaję, nie wiem w jakim jest ten sprzęt stanie, a powyższy link ma charakter czysto orientacyjno-informacyjny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kyle napisał:

"Modulowana sinusoida" w tanich UPS, wygląda jak kwadrat i to jeszcze niedorobiony ( 🤭), a nie sinus:

- także ja ze wzgl. choćby na PFC odradzam taki crap. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na zakup nowego porządnego UPS, to kup jakąś używkę ale porządny, z czystym sinusem i łatwą wymiana akumulatora:

https://allegro.pl/oferta/ups-apc-sua750xli-smart-750-xl-usb-czarny-14871647023

(to nie ja sprzedaję, nie wiem w jakim jest ten sprzęt stanie, a powyższy link ma charakter czysto orientacyjno-informacyjny)

Niestety ale w kwocie +/- 300zł nie masz co liczyć na czysty sinus.

Edytowane przez falcoon84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...