Skocz do zawartości
dysan

athlon 1800+ overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

przetaktowalem ten procek na samym mnozniku 15x133 czyl 2ghz (athlon 2400+) nic mu sie nie stanie jak temp w normie czyli max 42-43 C z otwarta obudowa aha i napiecia nie podnosilem na nim

 

asus a7v8x-x 256 kingston 266 radek 9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale ja mam pamieci 266 ale kingstoan wsumie go pucilem na 166 i 11.5X166 = 1913mhz i spoko czaly dzine komp chodzil i zero problemuw i temp max 43 w stresie ale obudowa otwarta chyba dobra temp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale ja mam pamieci 266 ale kingstoan  wsumie go pucilem na 166 i 11.5X166 = 1913mhz i spoko czaly dzine komp chodzil i zero problemuw i temp max 43 w stresie ale obudowa otwarta chyba dobra temp

Jak chodzil na 166 to zostwa go tak. Temp sie nie przejmuj nawet przy zamknietej budzie powinna byc OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie szczesliwych posiadaczy 1800+ a nie 1700:D Moje tez smiga na 2ghz bez zmiany napiecia:D tylko podklad mam nieco gorszy...

Chcesz powiedzieć że 1800+ jest równie dobry jak 1700+?Pytam,bo mam zamiar kupić,a różnica ceny między nimi jest mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie szczesliwych posiadaczy 1800+ a nie 1700:D Moje tez smiga na 2ghz bez zmiany napiecia:D tylko podklad mam nieco gorszy...

Chcesz powiedzieć że 1800+ jest równie dobry jak 1700+?Pytam,bo mam zamiar kupić,a różnica ceny między nimi jest mała.

Wlasnie to chce powiedziec:) Soja droga podobno rekord oc jest wlasnie na 1800+ tzn chodzi o Amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie szczesliwych posiadaczy 1800+ a nie 1700:D Moje tez smiga na 2ghz bez zmiany napiecia:D tylko podklad mam nieco gorszy...

ja tez jestem szczesliwym posiadaczem 1800+!!! a co do overclcokingu to wyciagnalem 2100 na napieciu stanadrtowym czyli 1.5V

 

update:

nawet 2127 przy 1.5V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...