Skocz do zawartości
First Ever

Windows i szybki test w LatencyMon

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zaktualizowałem system Windows 11 do najnowszego builda 26040 (Insider Preview) i działa on zaskakująco szybko, dlatego postanowiłem sprawdzić co pokazuje LatencyMon v7.31

Szybko o programie LatencyMon:

Cytat

LatencyMon sprawdza, czy nasz system Windows nadaje się do przetwarzania dźwięku w czasie rzeczywistym i innych zadań.
LatencyMon analizuje możliwe przyczyny niedopełnienia bufora, mierząc opóźnienia licznika czasu jądra i raportując czasy wykonywania DPC i ISR, a także twarde błędy stron.

Najnowszą darmową wersję (Home Edition) 7.31 można pobrać używając tego linku.

Używam "trupa" z Xeon E5-1680 v2, 32GB Quad DDR3 2400 i RTX 4070 Ti, wszystko maksymalnie podkręcone i zoptymalizowane.
Jak testować - urchamiamy LatencyMon i zostawiamy pomiar na co najmniej 60 sekund a następnie zatrzymujemy.

image.png.5e09a6703c1390440b4cc43087348895.png

Oczywiście używam normalnego systemu Windows (nie jakiegoś kastrata), i mam całkiem dużą ilość softu uruchomionego w tle.
Wydaje mi się, że będziecie mieć problem by zbliżyć się do opóźnienia jakie uzyskałem na tej 13-letniej maszynie.

Edytowane przez First Ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wklejaj linków do pobierania czegokolwiek w taki sposób....

O czym ten program świadczy? Nie bardzo rozumiem. Jak wyłączę wszystko w tle to mam porównywalne wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...