Skocz do zawartości
Ghazi

W kontekscie ostatnich wydarzen... :)

Jaki maci stosunek do homoseksualistow?  

  1. 1. Jaki maci stosunek do homoseksualistow?

    • Znaczy do siebie samego ? :P
      1
    • Pozytywny
      3
    • Obojetny
      37
    • Niech sie w mojej okolicy nie pokazjuja!
      17
    • Pozamykac w wiezieniach
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest obrzydliwe jak homo się liże w parku, na ławce w jakimś osiedlu. 

Kiedyś to chyba by spalili na stosie takiego, a i tak mają szczęście, że nikt ich nie bije na ich widok.

 

To tak jakbym ktoś Ci nasrał przed twoim domem - gościu jest bez mózgu, bo nie używa czegos takiego jak ubikacja , ale z drugiej strony on nie nasrał na twoim terenie więc co Ci do tego, ze sra gdzie popadnie? Pojmujesz aluzje?

 

Nie? No to co powiesz o tym:

 

Wyjeżdżasz na jakiś tam obóz i widzisz jak kolega obok myje sobie zęby osraną szczoteczką do kibla, albo spodobała mu się jakaś kobieta i z tego powodu wali gruche przy obiedzie na twoich oczach. Prawda, ze to nie jest estetyczne i nie normalne? 

 

Owszem będe szanował homo jeżeli swoje "nie normalne" sprawy będzie załatwiał w domu lub w jakimś innym miejscu , gdzie nikt nie będzie musiał tego oglądać. Dla mnie to są dziwni ludzie, ale tak wcale nie musi być.

Ta argumentacja jest do niczego; zrozum, że dla gejów widok Ciebie całującego się z kobietą może być tak samo obrzydliwy, jak dla Ciebie dwóch całujących się gejów. Twoja racja ma być ważniejsza? Gdybyś nie był wychowany według zasad, które głosisz, nie byłoby to dla Ciebie takie obrzydliwe -- byłoby oczywiste. Gdybyś od dziecka miał styczność z gejami ich zachowania byłyby dla Ciebie normalne, zrozum to.

Bullshit - jak człowiek nienormalny może powiedzieć, że ja całując się z kobieta jestem nie normalny?

To tak jakby seryjny morderca stwierdziłby, że jesteś nie normalny bo nie zabijasz dla zabawy :roll: :roll:

Człowiek - istota, która jest podzielona na 2 płcie : męską i żeńską jest stworzona by gatunek przetrwał łącząc samca i samice, a nie po to żeby jakiśtam dostał kaprys jest homo i np. gej lubi walić w kakałko bo tak mu się podoba.

To co powiesz o ludziach kanibalach? Oni wolą spozywać kogoś takiego jak oni i to wg. nich jest normalne, ale w wszelkiej logice to jest nie humanitarne!!! Homoseksualiści byli i będą uważani za nienormalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla gejów widok Ciebie całującego się z kobietą może być tak samo obrzydliwy, jak dla Ciebie dwóch całujących się gejów. Twoja racja ma być ważniejsza?

Tak, bo homoseksualzim nie jest rzeczą normalną i wbrew naturze.

 

Update: pierwszy raz tak chodliwy topic założyłęm :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bullshit - jak człowiek nienormalny może powiedzieć, że ja całując się z kobieta jestem nie normalny? 

To tak jakby seryjny morderca stwierdziłby, że jesteś nie normalny bo nie zabijasz dla zabawy :roll:  :roll: 

Człowiek - istota, która jest podzielona na 2 płcie : męską i żeńską jest stworzona by gatunek przetrwał łącząc samca i samice, a nie po to żeby jakiśtam dostał kaprys jest homo i np. gej lubi walić w kakałko bo tak mu się podoba. 

To co powiesz o ludziach kanibalach? Oni wolą spozywać kogoś takiego jak oni i to wg. nich jest normalne, ale w wszelkiej logice to jest nie humanitarne!!! Homoseksualiści byli i będą uważani za nienormalnych.

Różnica jest taka, że seryjny morderca zabijając, krzywdzi innych, a geje całując się nie robią nikomu nic złego. Kanibalizm tudzież jego brak to konwencja kulturowa, nie jemy zmarłych przez szacunek do nich. Ponadto spożywanie mięsa osobników własnego gatunku prowadzi do gąbczastego zwyrodnienia mózgu (BSE), znanego medialnie jako "choroba wściekłych krów" u zwierząt, lub "kuru" u ludzi, vide nowogwinejscy papuasi, jeszcze 10 lat temu uprawiający ten proceder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra, rozróżniasz ból fizyczny i obrażanie uczyć? Na pewno sklepałbyś ekshibicjonistę, który pokazuję wątpliwe wdzięki twojej matce/żonie/córce/dziewczynie/siostrze. Ale przecież jej nawet nie dotknął!

 

Nie zrobił nić złego?? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bullshit - jak człowiek nienormalny może powiedzieć, że ja całując się z kobieta jestem nie normalny? 

To tak jakby seryjny morderca stwierdziłby, że jesteś nie normalny bo nie zabijasz dla zabawy :roll:  :roll: 

Człowiek - istota, która jest podzielona na 2 płcie : męską i żeńską jest stworzona by gatunek przetrwał łącząc samca i samice, a nie po to żeby jakiśtam dostał kaprys jest homo i np. gej lubi walić w kakałko bo tak mu się podoba. 

To co powiesz o ludziach kanibalach? Oni wolą spozywać kogoś takiego jak oni i to wg. nich jest normalne, ale w wszelkiej logice to jest nie humanitarne!!! Homoseksualiści byli i będą uważani za nienormalnych.

Różnica jest taka, że seryjny morderca zabijając, krzywdzi innych, a geje całując się nie robią nikomu nic złego. Kanibalizm tudzież jego brak to konwencja kulturowa, nie jemy zmarłych przez szacunek do nich. Ponadto spożywanie mięsa osobników własnego gatunku prowadzi do gąbczastego zwyrodnienia mózgu (BSE), znanego medialnie jako "choroba wściekłych krów" u zwierząt, lub "kuru" u ludzi, vide nowogwinejscy papuasi, jeszcze 10 lat temu uprawiający ten proceder.

Arg.. no to inny przykład : psychopaci.

Taki powie Ci, że jest Napoleonem - jest to człowiek nienormalny nic nikomu nie zrobił , ktoś ma manie trzepania konia, lub strzelenia sobie palcówki to odrazu go wysyłają do domu bez klamek, bo to jest nie normalne.

Swoją drogą - skąd wiesz, ze nikomu nie szkodzi? A skąd mam wiedzieć, czy taki pedał nie będzie chiał mi wepchnąć swojego penisa w odbyt bo mu się spodobam? Dla mnie jest to osoba nienormalna, jest zagrozeniem dla otoczenia i należy umieścić ją w psychiatryku. Odizolowanie takiej osoby na 10 lat od społeczeństwa napewno zrobi mu lepiej, a jak dalej będzie miał skłonności homo no to pozostanie tam na zawsze. Pod takim rygorem żaden pedał lub lesijka nie odważy się w miejscu publicznym zrobić tego przy wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dijkstra, rozróżniasz ból fizyczny i obrażanie uczyć? Na pewno sklepałbyś ekshibicjonistę, który pokazuję wątpliwe wdzięki twojej matce/żonie/córce/dziewczynie/siostrze. Ale przecież jej nawet nie dotknął! 

 

Nie zrobił nić złego?? :|

Dobry przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arg.. no to inny przykład : psychopaci. 

Taki powie Ci, że jest Napoleonem - jest to człowiek nienormalny nic nikomu nie zrobił , ktoś ma manie trzepania konia, lub strzelenia sobie palcówki to odrazu go wysyłają do domu bez klamek, bo to jest nie normalne.

A co ma jedno do drugiego? Jeżeli gość wali konia publicznie, to jest tak samo obrzydliwy nie ważne czy jest homo czy hetero. A jeżeli para odbywa stosunek w domu, to jest mi obojętne, czy jest homo czy hetero. Co do całowania się publicznie, starsze pokolenie postrzega to jako naganne nawet w wersji hetero. Dla kolejnych pokoleń również wersja homo będzie normalna.

 

Swoją drogą - skąd wiesz, ze nikomu nie szkodzi? A skąd mam wiedzieć, czy taki pedał nie będzie chiał mi wepchnąć swojego penisa w odbyt bo mu się spodobam? Dla mnie jest to osoba nienormalna, jest zagrozeniem dla otoczenia i należy umieścić ją w psychiatryku.

Ponownie mylisz pojęcia. Możesz być kobietą i zostać zgwałconym przez mężczyznę. Gwałt to gwałt i nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Ciągnąc Twój tok myślenia: gwałty mężczyzn na kobietach, czyli relacje takie, jakie uważasz za jedyne słuszne są dużo częste niż mężczyzn na mężczyznach. Czyżby geje byli jakby bardziej wrażliwi i opanowani? Pomyśl proszę, zanim coś napiszesz.

 

Odizolowanie takiej osoby na 10 lat od społeczeństwa  napewno zrobi mu lepiej, a jak dalej będzie miał skłonności homo no to pozostanie tam na zawsze. Pod takim rygorem żaden pedał lub lesijka nie odważy się w miejscu publicznym zrobić tego przy wszystkich.

Nie zrobi. Gdyby Ciebie zamknąć, aż pokochasz facetów, ile by Ci było potrzeba, by to osiągnąć? Zrozum, że homoseksualizm to nie fanaberia w większości przypadków. Dla gejów jest tym, czym dla Ciebie heteroseksualizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrr Djikstra zrozum taka rzecz:

 

Gej = nienormalne

Hetero = normalne

Normalne= publicznie dozwolone bo 99% ludzi jest straight

nienormalne=zakazane publicznie bo obrzydliwe dla 99% normalnych. Pozatym ja staram sie tez wyhamowac z publicznym okazywaniem uczuc bo np. dla ludzi starszych moze to byc burzace. Dlatego nie powinno sie calowac (co raczej wyglada na dymanie u obecnej mlodziezy:D) w publicznych miejscach gdzie komus to przeszkadza.

 

 

BTW Nie odpowiedziales mi na moje pytanie: jakie to znaczace roznice W BUDOWIE mozgu stwierdzono u homoseksualistow. Blagam oswiec mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrrr Djikstra zrozum taka rzecz:

 

Gej = nienormalne

Hetero = normalne

Normalne= publicznie dozwolone bo 99% ludzi jest straight

nienormalne=zakazane publicznie bo obrzydliwe dla 99% normalnych. Pozatym ja staram sie tez wyhamowac z publicznym okazywaniem uczuc bo np. dla ludzi starszych moze to byc burzace. Dlatego nie powinno sie calowac (co raczej wyglada na dymanie u obecnej mlodziezy:D) w publicznych miejscach gdzie komus to przeszkadza.

99% ludzi gdyby nie groźba więzienia, wychodziłoby ze sklepu nie płacąc za zakupy. Nie można rozważać kwestii etycznych w oparciu o to, co podoba się większości. Mniejszość też ma uczucia, i nie można ich lekceważyć, bo jest mniejszością. BTW 27% ludzi jest homo o ile pamiętam, nie 1% ;]]]

 

 

BTW Nie odpowiedziales mi na moje pytanie: jakie to znaczace roznice W BUDOWIE mozgu stwierdzono u homoseksualistow. Blagam oswiec mnie.

Wybacz, istotnie pytałeś, a ja nie zauważyłem.

Nie pamiętam dokładnie, uczyłem się o tym 3 czy 4 lata temu niejako przy okazji, a notatki które znalazłem są szczątkowe.

->Różnice w budowie pola przedwzrokowego (podwzgórze); podobne zmiany tak u homoseksualistów, jak i transseksualistów

->Jądro łożyskowe prążka krańcowego (za cholere nie pamiętam co to)- ma podobną budowę u homo, transseks i KOBIET, inną u mężczyzn hetero.

Co ciekawe, podobne różnice występują u heteroseksualnych osób LEWORĘCZNYCH, a co jeszcze ciekawsze, wśród gejów jest 18% leworęcznych, gdy wśród hetero jedynie 10%. Leworęczność ogólnie częstsza u mężczyzn.

 

Tyle znalazłem notatek, literatury już nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Arg.. no to inny przykład : psychopaci. 

Taki powie Ci, że jest Napoleonem - jest to człowiek nienormalny nic nikomu nie zrobił , ktoś ma manie trzepania konia, lub strzelenia sobie palcówki to odrazu go wysyłają do domu bez klamek, bo to jest nie normalne.

A co ma jedno do drugiego? Jeżeli gość wali konia publicznie, to jest tak samo obrzydliwy nie ważne czy jest homo czy hetero. A jeżeli para odbywa stosunek w domu, to jest mi obojętne, czy jest homo czy hetero. Co do całowania się publicznie, starsze pokolenie postrzega to jako naganne nawet w wersji hetero. Dla kolejnych pokoleń również wersja homo będzie normalna.

Swoją drogą - skąd wiesz, ze nikomu nie szkodzi? A skąd mam wiedzieć, czy taki pedał nie będzie chiał mi wepchnąć swojego penisa w odbyt bo mu się spodobam? Dla mnie jest to osoba nienormalna, jest zagrozeniem dla otoczenia i należy umieścić ją w psychiatryku.

Ponownie mylisz pojęcia. Możesz być kobietą i zostać zgwałconym przez mężczyznę. Gwałt to gwałt i nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Ciągnąc Twój tok myślenia: gwałty mężczyzn na kobietach, czyli relacje takie, jakie uważasz za jedyne słuszne są dużo częste niż mężczyzn na mężczyznach. Czyżby geje byli jakby bardziej wrażliwi i opanowani? Pomyśl proszę, zanim coś napiszesz.

 

Odizolowanie takiej osoby na 10 lat od społeczeństwa  napewno zrobi mu lepiej, a jak dalej będzie miał skłonności homo no to pozostanie tam na zawsze. Pod takim rygorem żaden pedał lub lesijka nie odważy się w miejscu publicznym zrobić tego przy wszystkich.

Nie zrobi. Gdyby Ciebie zamknąć, aż pokochasz facetów, ile by Ci było potrzeba, by to osiągnąć? Zrozum, że homoseksualizm to nie fanaberia w większości przypadków. Dla gejów jest tym, czym dla Ciebie heteroseksualizm.

1.Kto Ci to powiedział? Jak się młodzi całują publicznie to dla starszego pokolenia jest to odznaka miłości i jest to uznawane za normalke.

 

2.No i jeżeli męższczyzna gwłaci kobiete to jest gościu chory psychicznie, nie wyżyty seksualnie , a pedały prawie codziennie sobie walą w kake dlatego mają mniejsze zapotrzebowanie sekualne niż w/w nie wyżyty.

BTW: słyszałeś o czymś takim jak wykorzystywanie seksualne (psychiczne)? Wystarczy, że taki na mnie popatrzy jakby miał na mnie chrapke już wystarczy, by go oskarżyć o wykorzystanie seksualne

 

3.Słyszałeś o czymś takim jak obozy pracy (II wojna światowa) typu Aushwitz?

Wiesz, że tamtejszy człowiek potrafił zrobić wszystko, by go nie bito itp.?

10 lat to kupa czasu i jakby wprowadzić rygor do tych 10 lat i masz dożywotnią gwarancje, że taka osoba nawet nie wspomni o tym, że kiedyś była gejem/lesbijką.

Uwież mi, że istota ludzka zrobi wszystko aby przeżyć lub zrobi wszystko by postrzegano ją jako osoba normalna.

 

Próbujesz mi powiedzieć, ze to co jest normalne u mnie, homo uważa innaczej. Jak już chyba napisałem wczesniej homoseksualiści wzieli się z tego, że płeć przeciwna zrobiła im coś złego, coś co im nie wybaczy, lub uważają, że płeć przeciwna gatunkowo jest gorsza.

To jest zaburzenie umysłowe, ktoś im zmienił psychike. Człowiek od urodzenia rodzi się normalny - to czy zostaniesz homo zależy w jakim towarzystwie się obracasz i czy jesteś silny umysłowo.

Ja wole zostać prawiczkiem niż być pedałem, bo np. kobiety się ze mnie śmieją .

Homoseksualizm jest wyleczalny dobrowolnie w poczatkowym stadium , ale później to tylko siła i ostra psychika moze zmienić człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz 99%, Watsonie. Skąd te daleko idące wnioski? I kim dla ciebie jest człowiek "normalny"?

Dijkstra dobrze gada, wódki mu dać.

Hitlerjugend byłoby z niektórych dumne. Adolf wszak też domagał się eksterminacji homo jako "brudów" w zdrowym ciele aryjskiego społeczeństwa. Może by tak jeszcze mundurki i jakieś stosowne powitanie czy knajpki nur für "normalnych"? Ową odstającą czymkolwiek resztę do gazu lub kamieniołomów, natürlich.

Powiedziano tu o miziających się facetach, że to obrzydliwe, obleśne i powinni za to wieszać, uprzednio osmoliwszy pięty opalarką do drewna. A mnie brzydzi, gdy widzę jakichś rywinów czy tam innych millerów w telewizji, produkujących coraz to nowe kłamstwa. Mierzi mnie, gdy widzę, jak pijany tatuś tłucze na ulicy małą dziewczynkę. O metrowy rzyg przyprawia wataha pijanych dzikusów, przebranych dla niepoznaki w barwy jakiegoś Widzewa czy innej Legii. Bo owi rywinowie, pijani ojcowie i neandertalczycy w szalikach są o wiele bardziej szkodliwi dla zwyczajnych ludzi (homo, bi, hetero czy inne meteo), niż dwóch facetów, którym wiosna i hormony (jakkolwiek by działały) uderzyły do głów akurat w parku.

Argumentem, że może to zobaczyć jakieś dziecko, każcie się wypchać, wielmożni. Jakieś dziecko usłyszy więcej i szczegółowiej na podwórku od rówieśników, a zobaczy jeszcze gorsze rzeczy niż dwaj panowie obsypujący się czułościami, chociażby w Internecie czy telewizji, i bynajmniej nie musi czekać do 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-=Maq=- ce ce ce, ferujesz wyroki, wydajesz sądy, a wszystko robi wrażenie wyssanego z palca u nogi.

Pedał na ciebie spojrzy, a ty już myślisz, co by z tobą robił i chcesz go o to oskarżyć? Sory gregory, ale to chyba nie on ma problem z psychiką.

A słyszałeś o czymś takim jak pierwsi chrześcijanie? Jak mocno wierzący (np. baptyści) w GUŁagach? Naprawdę sądzisz, że przemocą i/lub izolacją odciągniesz człowieka od jego przekonań czy upodobań? Że jakiś uczeń Hannibala Lectera po 25 latach więzienia stanie się normalnym, hetero i tak dalej, kochającym mężem i ojcem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, ale jak tam sobie chcesz.

Znaleźli się ludzie, któży bronią homo, ale uwież mi są ludzie któży udowodnią Ci w całkiem racjonalny sposób, że homoseksualiści to nie jest coś normalnego i jak już powiedziałem da sieto leczyć tylko zależy w jakim etapie jest homo. Poczatkujący lub średnio początkującego wyleczysz, ale już zaawansowanego jedynie poprzez nie humanitarne , nazistowskie sposoby wyleczysz, ale w XXI wieku nikt tego praktykować chyba nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Kto Ci to powiedział? Jak się młodzi całują publicznie to dla starszego pokolenia jest to odznaka miłości i jest to uznawane za normalke.

 

2.No i jeżeli męższczyzna gwłaci kobiete to jest gościu chory psychicznie, nie wyżyty seksualnie , a pedały prawie codziennie sobie walą w kake dlatego mają mniejsze zapotrzebowanie sekualne niż w/w nie wyżyty.

Przepraszam, skąd wiesz? Ilu znasz gejów? Jakieś rydzykowe popłuczyny Ci czytali do poduszki? Bełkoczesz, i to okrutnie. No ilu znasz gejów, ponawiam pytanie po raz trzeci?

BTW: słyszałeś o czymś takim jak wykorzystywanie seksualne (psychiczne)? Wystarczy, że taki na mnie popatrzy jakby miał na mnie chrapke już wystarczy, by go oskarżyć o wykorzystanie seksualne

Podobnie kobieta może zaskarżyć mężczyzne, co do cholery ma to wspólnego z gejami???

 

3.Słyszałeś o czymś takim jak obozy pracy (II wojna światowa) typu Aushwitz?

Wiesz, że tamtejszy człowiek potrafił zrobić wszystko, by go nie bito itp.?

10 lat to kupa czasu i jakby wprowadzić rygor do tych 10 lat  i masz dożywotnią gwarancje, że taka osoba nawet nie wspomni o tym, że kiedyś była gejem/lesbijką.

Uwież mi, że istota ludzka zrobi wszystko aby przeżyć lub zrobi wszystko by postrzegano ją jako osoba normalna.

Owszem, słyszałem. Gdybyś się tam znalazł, przypuszczalnie gdyby tego od Ciebie zarządano, pochylał byś się niziutko i dawał się jechać i jeszcze jęczał z rozkoszy -- wolałbyś to, niż lanie wrzątku do żołądka przez rurę. Czy to uczyniło by z Ciebie geja? Wątpliwe. Ponownie więc, zastanów się co piszesz.

 

Próbujesz mi powiedzieć, ze to co jest normalne u mnie, homo uważa innaczej. Jak już chyba napisałem wczesniej homoseksualiści wzieli się z tego, że płeć przeciwna zrobiła im coś złego, coś co im nie wybaczy, lub uważają, że płeć przeciwna gatunkowo jest gorsza. 

To jest zaburzenie umysłowe, ktoś im zmienił psychike. Człowiek od urodzenia rodzi się normalny - to czy zostaniesz homo zależy w jakim towarzystwie się obracasz i czy jesteś silny umysłowo.

Ja wole zostać prawiczkiem niż być pedałem, bo np. kobiety się ze mnie śmieją .

Homoseksualizm jest wyleczalny dobrowolnie w poczatkowym stadium , ale później to tylko siła i ostra psychika moze zmienić człowieka.

1. Homoseksualizm nie ma stadiów i nie jest "wyleczalny", bo nie jest chorobą.

2. Siła i psychika nie mają tu nic do rzeczy. Owszem, homoseksualista może powstrzymać się od odbywania stosunków z mężczyznami, podobnie jak Ty możesz nie odbywać z kobietami. Ale to raczej trudne i zbędne; bo w imie czego? Podobnie jak Ty zapewne nie mógłbyś odbyś stosunku z mężczyzną (choć mógłbyś się zdziwić), homoseksualista nie byłby zdolny do odbycia stosunku z kobietą. Powód prosty i wspólny -- brak popędu, brak erekcji.

 

Przeczytaj jeszcze taz mój post do Yamroza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na medycynę lub psychologię się nie wybierasz?

Nie twierdzę bynajmniej, że homo są normalni. Ale jest więcej i to gorszych "nienormalnych" i to ich można by traktować zgodnie z zaproponowanemi przez waści metodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na medycynę lub psychologię się nie wybierasz?

Nie twierdzę bynajmniej, że homo są normalni. Ale jest więcej i to gorszych "nienormalnych" i to ich można by traktować zgodnie z zaproponowanemi przez waści metodami.

Pvekaczu, to nie do mnie?

 

-=Maq=-, coś na rozluźnienie; nerwów, nie zwieraczy :>

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi są naprawdę obojętni... niech robią ze sobą co chcą tylko nie publicznie (niech sie 2 geje w domu np. liżą, to ich sprawa, ale takiego widoku na ulicy bym nie zniósł :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakos mnie nie przekonuje dowod twoj Djikstra o tych zmianach, za duzo tu powiazan z lewa reka:). Musze o tym poczytac? A czy ty slyszales o tym co ja mowilem? O tym oddzialywaniu hormonalnym? Ciekawe czy mowili na uczelni cos o tym, w sumie nie lubie biologii ale raz na jakis czas sie przyda;]

BTW To homoseksualistow jest az 27%? Chyba w GayLandzie... :] Zartuje ale w zyciu nie pomyslalbym ze az tyle. Skad masz ta informacje, pewne to jest? Czy zaliczasz do tych 27% biseksualistow? Jakas ta liczba podejrzanie wysoka. Twierdzisz uparcie ze nikt z nas nie zna geja, no coz jesli jest ich tak duzo to jak to mozliwe? Przeciez w szkole, pracy, szpitalu, przystanku, restauracji co czwartta osoba to wg ciebie homoseksuaista? Jak sie do tego ustosunkujesz?

 

Aha BTW2. Mowilem ze ja tez staram sie powstrzymywac od nadmiernego okazywania uczuc w miejscach publicznych bo moze razic to innych. Tego samego oczekuje od homoseksualistow. Niedlugo mi powiesz ze facel bedzie mogl w parku lizac dupe psu, bo uniemozliwienie mu tego bedzie przejawem dyskryminacji, nie dajmy sie zwariowac - pewne reguly obowiazuja. Ludzi ktorze zachowuja sie roznie od NORMALNYCH tez sie musza do nich stosowac. Zachowujesz sie paranoicznie, zupelnie jak pracownik w USA, szef nie moze zwolnic czarnego/zyda/indianina bo zaraz mu wytocza proces o dyskryminacje rasowa. Kurde obejrzyj sobie dialog Nortona przed lustrem z filmu 25Hour, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Jesli druga osoba jest inteligenta to zrozumie krytyke i jesli jest uzasadniona wezmie ja do siebie, jesli nie oleje.

Przeczytaj uwagi wszystkich z forum, kazdemu przeszkadza tp ze oni sie liza publicznie. Wiec niech tegio nie robia. Zapytaj sie tez komu by przeszkadzalo gdyby dwoje mlodych ludzi (hetero) sie calowalo publicznie. Na pewno 4/5 by przyzwolila. Demokracja to demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 27%, to liczba obejmuje też homo, bi i homo mających żony, dzieci i swawolących sobie rzadko i po kryjomu, obojga płci. Zważywszy na obiegowe opinie, nie dziwi mnie że większość homo się ukrywa. Aha, nie jestem pewien dokładnej liczby, ale to chyba jakoś tak było, acz badania z przed kilku lat. Poguglam później może, jak znajdę to napiszę.

 

Na zakończenie -- homoseksualizm zawsze był, jest i będzie, czy nam się to podoba, czy nie. Chyba jednak lepiej go zaakceptować niż pluć na innych ludzi. Bo to ludzie przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ta argumentacja jest do niczego; zrozum, że dla gejów widok Ciebie całującego się z kobietą może być tak samo obrzydliwy, jak dla Ciebie dwóch całujących się gejów. Twoja racja ma być ważniejsza? Gdybyś nie był wychowany według zasad, które głosisz, nie byłoby to dla Ciebie takie obrzydliwe -- byłoby oczywiste. Gdybyś od dziecka miał styczność z gejami ich zachowania byłyby dla Ciebie normalne, zrozum to.

:evil: Już nie mogłem dalej czytać takich bzdur - powiem ostro w tym przypadku <span style="color:red;">[ciach!]</span>lę tolerancję bo homo jest NIENORMALNE i NIENATURALNE, Matka Natura, Bóg (jak kto chce) tak stwożył swiat, że jest kobieta i mężczyzna i to jest normalne, więc nie chrzań co było by oczywiste a co nie. Tak samo można powiedzieć, że może ci pazamykani w pychiatryckach są jednak normalni a reszta nie, zastanówcie się. Pozatym właśnie przez związki homoseksualne jest AIDS i inne syfy więc nie mówcie, żeby zostawić ich w spokoju. To jest zaraza i powinno być wytempione jak zaraza. A najbardziej już denerwuje mnie to, że obecnie homoseksualiści zupełnie bez żadnego wstydu czy zażenowania wyłażą i domagają się praw w imię quasi równouprawnienia i wypaczaniej tolerancji :evil: To jest obrzydliwe :x

 

PS. Dijkstra co z ciebie taki ich obrońca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie i beda homoseksualisci i homoseksualistki.

Narazie nie bedzie to dla nich latwe zadanie. Kazdy czlowiek chce byc szczesliwy, a jak to zdobedzie to jego sprawa byleby nie robil krzywdy innemu czlowiekowi.

Martwi mnie tylko los dzieci, ktore beda adoptowane przez takie malzenstwa, zwiazki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Dijkstra co z ciebie taki ich obrońca?

A czemu pytasz? Bronię wszystkiego i wszystkich, którzy są atakowani przez umysłową ciasnotę i zaściankowość. Większość tych, którzy tak zajadle atakują homo, wogóle nie ma pojęcia o naturze tej przypadłości i nie zna ani jednej osoby homo. Jak się czegoś nie rozumie i się tego boi, to lepiej jednak starać się to poznać, niż to atakować chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra skoro homo są normalni todlaczego nie mogą otrzymać dziecka mimo, że b. chcą? Bo są nie normalni? Nieee przeciesz są całkiem normalni :lol: :lol:

 

Niech sobie żyją mam do głęboko w [gluteus maximus], ale jak taki będzie się lizał/lizała na moich oczach w parku lub innym miejscu publicznym to poprostu puszcze na te 2 gołębie pawia i dodam im troche kolorów :P :x :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu pytasz? Bronię wszystkiego i wszystkich, którzy są atakowani przez umysłową ciasnotę i zaściankowość. Większość tych, którzy tak zajadle atakują homo, wogóle nie ma pojęcia o naturze tej przypadłości i nie zna ani jednej osoby homo. Jak się czegoś nie rozumie i się tego boi, to lepiej jednak starać się to poznać, niż to atakować chyba?

Pieprzysz glupoty. Uzywam pralki a nie musze wiedziec jak dziala. Nie lubie szpinaku a nie musze wiedziec jak rosnie. Nawet jak sie dowiem ze to magnez w chlorofilu nadaje mu zielony kolor a grupa innych substancji ten <span style="color:red;">[ciach!]</span>owy smak to i TAK GO NIE BEDE LUBIL. I nie bede go jadl. Tak samo z homoseksualistami, jezeli 4/5 spoleczenstwa nie chce aby sie publicznie slinili to niech to uszanuja i tego nie robia. KONIEC. Popadasz ze skrajnosci w skrajnosc. Niedlugo powiesz ze kleptomani moga krasc bo zakazanie im tego to przejaw zasciankowosci i ciemnoty. Uspokoj sie kurde z tym samarytanizmem. Niektore choroby pociagaja za soba pewne przykre konsekwencje - trudno tak juz jest. I prosze cie nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l wiecej glupot k? Bo naprawde coraz ciezej mi cie zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się pieprzą, niech się pobierają, ale niech tego nie manifestują i z dala od dzieci...

Niech sobie żyją mam do głęboko w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, ale jak taki będzie się lizał/lizała na moich oczach w parku lub innym miejscu publicznym to poprostu puszcze na te 2 gołębie pawia i dodam im troche kolorów  :P  :x  :lol:

I to w zasadzie jest najzdrowsze na dzień dzisiejszy podejście. Nikt wam nie każe kochać homo, w żaden sposób. Poprostu pozwólcie im żyć, bo oni wam nie przeszkadzają.

Intensywne propagowanie stylu życia homo (love parade etc.) - zgoda, trochę może mierzić, bo to hiperbolizacja i pastisz jednocześnie.

Wychowywanie dzieci w związkach homo - również jestem przeciw na dzień dzisiejszy. Geje mogliby wychwywać tylko dzieci o których wiadomo by było na pewno, że biologicznie są homo i w dorosłości będą homo, a tego na dziś dzień nie sposób określić. Wychowywanie przez związek homoseksualistów dziecka heteroseksualnego bez wątpienia doprowadziłoby do powstania u niego wielu poważnych zaburzeń.

 

Pieprzysz glupoty. Uzywam pralki a nie musze wiedziec jak dziala. Nie lubie szpinaku a nie musze wiedziec jak rosnie. Nawet jak sie dowiem ze to magnez w chlorofilu nadaje mu zielony kolor a grupa innych substancji ten <font color="#FF0000">[ciach!]</font> smak to i TAK GO NIE BEDE LUBIL. I nie bede go jadl. Tak samo z homoseksualistami, jezeli 4/5 spoleczenstwa nie chce aby sie publicznie slinili to niech to uszanuja i tego nie robia. KONIEC. Popadasz ze skrajnosci w skrajnosc. Niedlugo powiesz ze kleptomani moga krasc bo zakazanie im tego to przejaw zasciankowosci i ciemnoty. Uspokoj sie kurde z tym samarytanizmem. Niektore choroby pociagaja za soba pewne przykre konsekwencje - trudno tak juz jest. I prosze cie nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wiecej glupot k? Bo naprawde coraz ciezej mi cie zrozumiec.

Ale pralki jednak używasz, a szpinakwi pozwalasz sobie rosnąć.

Nie mówię, że zachwyca mnie widok całujących się gejów na ulicy. Chodzi mi o to, że gdyby do mieszkania obok was wprowadziła się gejowska para, to nawet, gdyby się z tym nie obnosili i żyli sobie spokojnie, część z was pewnie i tak wybyjała by im okna i srała na wycieraczkę. Bo są, i są inni niż Wy.

 

Myślę, że na tym chyba zakończymy dyskusję, bo ciągąć ją można praktycznie w nieskończoność. No i niestety z przykrością stwierdzam, że mówicie negatywnie o czymś, czego zupełnie nie znacie i nie rozumiecie. Nikt z Was nawet nie zna żadnej osoby homo, lub boi się przyznac do takiej znajomości, a to przecież z Was homo nie czyni :roll:

 

Pozdrowienia, homofobowie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...