Skocz do zawartości
f1sz

Smartwatch bez appki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję smartwatcha dla "seniora", który będzie miał funkcje: ekg / saturacje i inne życiowe bzdety. No i główne wymaganie: zegarek musi samoistnie działać, bez żadnych appek smartfonów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam smartwatcha, którego da się skonfigurować bez aplikacji. Potem większość może żyć bez aplikacji, ale nie wiem, co taki zegarek robi z zebranymi przez miesiące danymi, gdy nie ma możliwości przesłania ich na telefon. Oddzielną kwestią jest to, że większość tych pomiarów to nie są pomiary medyczne, a raczej wskazówki. Zdaje się tylko Huawei ma jakiś jeden (dość drogi) model, który otrzymał (lub ma otrzymać) certyfikaty medyczne. No i jakiś tani smartwatch nie będzie dokładny nawet w tych orientacyjnych pomiarach. Dodajmy do tego, że ciągły pomiar będzie zużywał sporo energii i taki sprzęt będzie trzeba przynajmniej raz w tygodniu ściągać i ładować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takich. Albo ja się nie spotkałem. Każdy chcę przy 1 uruchomieniu się sparować. Chyba że jakiś z esim być może. I z tego co wiem zgadzam się z @ULLISSES

Są jeszcze amazfity co trzymają około 20dni ale tam pomiary to tak średnio - o ekg zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...