Skocz do zawartości
Homer

Kto chce małego kotka?

Rekomendowane odpowiedzi

Oddam 3 małe kotki komuś z Krakowa lub okolic. Kotki są grzeczne i lubią komputery.

Fotki możecie zobaczyć tutaj:

 

Wszystkie te kotki są (podobno :D ) płci żeńskiej.

 

Zainteresowanych proszę na Priva...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot sa do bani!! :) Poza uspokajaniem nic ciekawego nie robia :)

Ale widac ze to sa przyjazne kompom  ;)

E tam, co Ty wiesz o kotach. Mój np. wcale nie uspakaja, robi w domu rozróby i nawet raz pogryzł policjanta (serio). Kot to super zwierz do bloków i dla zalatanych ludzi (robi do kuwety).

 

BTW Homer - fajniutkie te kudłacze, niestety nie wezmę bo:

1) Za daleko

2) Mój sierściuch objoł panowaniem całe mieszkanie, pól mieszkania sąsiadów i klatkę schodową i nie sądze, żeby się chciał dzielić włościami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutos, ja wiem o kotach co nieco :)

Moze jesli masz kocicie które nei była wysterylizowana(czy jak to sie zwie) to szaleje.. ale ogołem sa spokojne :)

A kuweta wali po tych kotch jak nic :/ Chyba zeby wywalac ta zawrtosc po kazdym uzyciu.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze chcecie dwa poldzikie?

Jesli tak, dajcie znac.

Podam namiary, a wy sobie sami zlapiecie :lol: .

Kot sa do bani!! :) Poza uspokajaniem nic ciekawego nie robia :)

Ale widac ze to sa przyjazne kompom...

To nie widziales moich. Efekty z matrixa przy nich wymiekaja. te koty chodza po scianach bez linek :lol: Piruety tez fajne kreca podczas walki :D i w pogoni za laserem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel tez miał jednego kotka(samiczka). Na poczatku brechełem sie z niego jak diabli, kaskader jak diabli :) Tez nasladowczyni matrixa... :) Ale wystarczyło ze ja "pozaszywali" ;) i juz ma tygrysice.. powolna i leniwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam moj kot (szymon sie zwie :D ) wazy tyle co z 5 takich malych albo wiecej jak biega po domu to slychac jak by kon biegl ;) wspina sie na firanke i czasem zoca sie na ludzi ;) chyba by nie polubil tych malych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mutos, ja wiem o kotach co nieco :) 

Moze jesli masz kocicie które nei była wysterylizowana(czy jak to sie zwie) to szaleje.. ale ogołem sa spokojne :)

A kuweta wali po tych kotch jak nic :/ Chyba zeby wywalac ta zawrtosc po kazdym uzyciu.. ;)

Jak kotka nie jest wysterilizowana to przechodzi tzw. ruje i można wtedy oszaleć... Ja sam wytrzymałem 3 czy 4 ruje mojego kota (a u syjamów są one niezwykle uciążliwe).

 

A co do kuwety... Jakbyś używał kibla i nie spuszczał wody to też by śmierdziało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...