Skocz do zawartości
ellahtiel

Najbardziej oczekiwana PREMIERA to...

Rekomendowane odpowiedzi

Duke is dead. R.I.P

Why? serio?
Serio. Zaprzestano prac nad księciem. :(

Gdzie takie cos wycztales?Chyba nie na www.3Drealms.com?Bo nic tam takiego nie pisze...........Jest tylko data premiery "When it's done" :lol: wiec trzeba miec nadzieje :D

 

A patrzac na wymagania jakie bedzie mial Duke:

 

"* System Specs : They are going to be steep. You will need a video card with pixel shaders. A GeForce 3 will be about the minimum card, and ideally you will want something like the latest ATI or nVidia card. Sure, the game will probably run on a GeForce 1/2, but you're not going to want to.

 

As for CPU? The more the better. A 1Ghz is a pretty slow machine these days, and you're probably going to want a 2 Ghz or better. DO NOT buy hardware for the game now. Wait until it's done and see where things are then."

 

mozna wywnioskowac ze panowie z 3Drealms kolejny raz zmienili engine gry :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kolejnosci mi zalezy:

- Tomb Raider 7 Remind Objection [by Crystal Dynamics]

- HL 2

- D3

- XIII

- NfS 7 Underground

- Stalker Oblivion Lost

- HALO

 

szkoda tylko ze ten najwaznjszejszy tytul nie pojdzie nawet na sprzecie 2X lepszym niz moj,ale za to drugi z tego co slyszalem ma mi chodzic plynnie w 800X600 i pelne detale wiec tu macie ludzie mila niespodzianke :) Jak widac,sprzetem ne swiece :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy za kolejne 5 lat bedzie Half-life 3 a moze zrobia Full - Life i czy za 10 lat bedzie doom 4 ;))) :D

 

A tak na serio to czekam na hl2 , mam wiele filmikow z tego jak to wyglada i BINK Video co wyglada jak demo gry tyle ze mozna tylko sobie poogladac , i oczywiscie czekam na C3 i Ufo:Aftermath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wiekszość z Was zapalenie czekam na HL2, Doom3, Commandos3 ni i może S.T.A.L.K.E.R-a (ponieważ lubie gry wojenne a z tego co czytałem o tej gierce ma być kontrą do Medal Of Honor, który znakomiście przypadł mi do gustu....) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy za kolejne 5 lat bedzie Half-life 3 a moze zrobia Full - Life 

Taka ciekawostka, o ktorej zapewne wiekszosc tweakowcow wie. Otoz nazwa gry Half-life nie oznacza doslownie POŁ ŻYCIA lub POŁOWICZNE ŻYCIE - nic z tych rzeczy :) dlatego nie moze powstac gra FULL-LIFE :)

 

Half-life jest to po angielsku bodajże oznaczenie rozpadu atomu pierwiastka promieniotwórczego. Jeśli dobrze pamiętam jest to właśnie stan przed tym rozpadem. :) Coś takiego :) Chętni niech poszukają na stronach hl, na pewno tam o tym piszą.

 

pozdr

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke is dead. R.I.P

Why? serio?
Serio. Zaprzestano prac nad księciem. :(

Gdzie takie cos wycztales?Chyba nie na www.3Drealms.com?Bo nic tam takiego nie pisze...........Jest tylko data premiery "When it's done" :lol: wiec trzeba miec nadzieje :D

 

A patrzac na wymagania jakie bedzie mial Duke:

 

"* System Specs : They are going to be steep. You will need a video card with pixel shaders. A GeForce 3 will be about the minimum card, and ideally you will want something like the latest ATI or nVidia card. Sure, the game will probably run on a GeForce 1/2, but you're not going to want to.

 

As for CPU? The more the better. A 1Ghz is a pretty slow machine these days, and you're probably going to want a 2 Ghz or better. DO NOT buy hardware for the game now. Wait until it's done and see where things are then."

 

mozna wywnioskowac ze panowie z 3Drealms kolejny raz zmienili engine gry :lol:

 

:lol: ...powiem krótko zanim wyjdzie (o ile wyjdzie...)Duke Forever minie sporo czasu...a tak przy okazji to podczas trwających juz kilka lat pracach nad ta giera wysiadło i zmieniło prace wielu grafików...a po zastanów sie dlaczego wydają inne gry.... bardzo cienkawe wg mnie....jak wyjdzie może zrobi furorę...ALE JA BYM NA TO NIE LICZYŁ :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...