Skocz do zawartości
tomekaa

strona www??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie wiesz, to poczekaj aż się dowiesz. Chyba że chcesz spłodzić kolejnego potworka pt. "Moja hołm pejdż, still under construction, last update 01.10.1999" o treści "to ja, to mój pies, mój rower, a to mój mail, wpiszcie się do księgi gości, zapraszam na bloga" :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ja mam niewiele pojecia o htmlu udalo mi sie splodzic stronke w frontpagu zaraz posypia sie na mnie gromy ale robilo mi sie calkiem przyjemnie

stronka jest o zainteresowaniach wydaje mi sie ze calkiem fajnie mi wyszla www.gargus.prv.pl

aha nie przejmuj sie Jonasem nawet jak nie wiele osob na nia zajrzy bedziesz mial powod do dumy :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gargamel...

stronka spoko, ale:

- serwer jakis lipny (dlugo sie laduje)

- tam sa ramki :(

- heh... front page.... duzo syfu w kodzie strony :( (co to jest za skrypt w dzale comp :?: )

reszta, ogolnie spoko

- serwer jest wlasnoscia mojego providera pozalowali lacza na www uzytkownikow ale za to net dziala mi swietnie :)

- z ramek ktore udalo mi sie zrobic bylem bardzo dumny :) jak mozecie powiedzcie mi co z nimi jest nie tak

- zdaje sobie sprawe ze frontpejdz syfi strone pod wzgledem kodu

- skrypt chyba zaden, skopiowalem troche od kolegi Goorala schemat stronki

dziekuje za mile slowa :) bede staral sie poprawiac strone w miare mozliwosci i uaktualniac niedlugo kolejna porcja zdjec bo buda juz zmienia swoj ksztalt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGJ nie dziw sie jestes bardzo blisko serwa :) czytaj w Lublinie

jesli jescze jestes abonentem Pronetu tak jak wiekszosc ludzi na forum z Lublina to stronka powinna po prostu chodzic jak szalona

a to prawda ze dzisiaj cos net szwankuje i forum tez chodzilo bidnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie strasz mnie sgj :) ja juz tak za tym laczem tesknie jestem teraz w Krasnymstawie mam 256 radiowke na wakcje ale chodzi o wiele gorzej niz nasze 128 :) juz sobie przypomnialem nasz topic lokalny :) lublin & wentyle juz nie moge sie doczekac jak sonie jakies spotrkanie integracyjne zorganizujemy :) ja niestety wracam do Lublina dopiero pod koniec wrzesnia :(

ale jakos sie spotkamy na pewno pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...