Skocz do zawartości
friter

jaka najlepsza grafa do 400zl, prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z wyborem karty graficznej do 400 zł. Duzo szukałem, ale kart na rynku jest od groma, pogubilem sie i nie wiem co kupic. Ati czy Geforcea ? PRosze o pomoc. Grafike chcialbym podkrecic i co wazne, potrzbuyje taka karte zeby w latwy sposob dalo sie zalozyc blok wodny, nie moze miec zadnych wentyli. Jaka karte mi polecicie w tej sytuacji ? Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez szukam czegos do 400zl i niewiem co wybrac.?

I nie jestem tak wymagajacy jak kolega.:)

Może model 9100 od Herculesa ???

Dostępny w sklepie internetowym Tweak.pl za 395 zeta.

http://www.barwkomp.pl/katalogt/gfx/grheati85l128.jpg

i opis

 

 

 

 

Rodzaj układu graficznego: 128-bitowy; Typ chipsetu: Radeon; Taktowanie rdzenia: 250 MHz; Taktowanie pamięci: 500 MHz; Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz; Zainstalowana pamięć wideo: 128 MB - Samsung 4.0 ns; Rodzaj pamięci: DDRAM; Maksymalna rozdzielczość obrazu: 2048x1536 pikseli; Głębia kolorów przy ma ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na gore, tak tak jeszcze wyzej :) ,nie nie na sufit, na gore ekranu :) jest tam taki banerek (jak nie ma to masz pecha :) ) pisze Radeon 8500LE 128MB za 395 :) kliknij i zakup :) za kilka dni jak przyjdzie to sie ciesz ze masz (jak za ta kase) WYPASIONA KARTE, milego uzytkowania

 

jak by co to masz linka

a jezeli nie potrzebne ci 128 MB to masz tu 2 linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ona jest lepsza od gf3 Ti 4200 albo gf3 Ti 200 ? albo cos takiego ?

Chyba gf4ti 4200 - nie, nie jest lepsza. A do gf3ti200 jest porównywalna, zresztą co to znaczy "lepsza", jeśli chodzi lepsza - wydajniejsza to patrz wyżej.

 

PS. Używanie gogli i serwisów benchmarkowych nie boli :P :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tylko chodzi o to zeby mi gry nie przycinaly te nowe :) bo to tylko do gier. to moze Radeon 8500LE 128MB  da sobie y tzm rade.A w sesie lepsya mialem na mzsli wzdajniejsza w grach.

hmm.. :? do gier powiadasz :? no wiec tu radzil bym ci jednak g3ti200, wykrecisz na ti500 i wg mnie do gier lepszy, bo z r8500 to tak (pewnie, nie jestem na 100% pewny) jak z r9100, nie ktore sie buntuja :( ale r8500 ma ladniejszy obraz i lepsze wyjscie tv, twoj wybor, jak gry tylko to bierz tego g3ti200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tylko chodzi o to zeby mi gry nie przycinaly te nowe :) bo to tylko do gier. to moze Radeon 8500LE 128MB  da sobie y tzm rade.A w sesie lepsya mialem na mzsli wzdajniejsza w grach.

hmm.. :? do gier powiadasz :? no wiec tu radzil bym ci jednak g3ti200, wykrecisz na ti500 i wg mnie do gier lepszy, bo z r8500 to tak (pewnie, nie jestem na 100% pewny) jak z r9100, nie ktore sie buntuja :( ale r8500 ma ladniejszy obraz i lepsze wyjscie tv, twoj wybor, jak gry tylko to bierz tego g3ti200 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale radzil bym ci dozbierac 100 zł i sobie kupic gf 4 ti 4200 64 mb. Ja dopadlem za 490 zł Leadteka. W pon bende mial. Ciekawe jak sie bedzie krencil ?? :mrgreen:

 

 

Ale jak nie dozbierasz to bier radoslawa bo naprawde dobra karta. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale radzil bym ci dozbierac 100 zł i sobie kupic gf 4 ti 4200 64 mb. Ja dopadlem za 490 zł Leadteka. W pon bende mial. Ciekawe jak sie bedzie krencil ?? :mrgreen:

 

 

Ale jak nie dozbierasz to bier radoslawa bo naprawde dobra karta.  8)

Jakiego Leadteka za 490zł ?? chyba ten OEM bez radiatorów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ok 1,5tyg temu kupilem Herculesa 8500LE 128MB i jestem z niego bardzo zadowolony i na dodatek jak kupowalem to trafilem na promocje w barwkompie i dalem 359zl.. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może model 9100 od Herculesa ???

Dostępny w sklepie internetowym Tweak.pl za 395 zeta.

http://www.barwkomp.pl/katalogt/gfx/grheati85l128.jpg

i opis

a tu porownanie opini sapphire do herculeca

 

-> hercules http://sklep.benchmark.pl/pelny_6526.html

-> sapphire post wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ok 1,5tyg temu kupilem Herculesa 8500LE 128MB i jestem z niego bardzo zadowolony i na dodatek jak kupowalem to trafilem na promocje w barwkompie i dalem 359zl.. polecam

o prosze jeden zadowolony juz jest

 

a ja powiem krotko : http://sklep.benchmark.pl/pelny_6100.html sam posiadam .. zwrocci uwage na oceny

hmm no niby ocenki sa spoko ale ma nizsze taktowanie pamieci niz ten 8,5k le, no i ten 2 ma 128MB pamieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pomysl.  Wejdz na www.chip.pl i tam w dziale top15 porownaj se te obie karty. to bedzie najlepsze rozwiazanie !!

1. nie ma to jak testy chipa ;]

2. kikus, weź coś zrób z tym podpisem, bo jedna linijka tekstu i 10 linijek podpisu to przesada :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci radze niepakuj sie w GF ponizej 600 zl... ale jak chcesz. Kup lepiej jakiegos ati

To chyba jednak nie dobrze radzisz. Z tym chipem to tez przesada bo ich testy sa wiadomo jakie. Jezeli nie podoba ci sie GF4 Ti 4200 to tylko twoja sprawa. Ja wiem tylko jedno, ze napewno jest wydajniejszy od Radeona 8500 i 9000. Jezeli koledze chodzi tylko o to zeby mu gry nie przycinaly to lepiej niech kupi Ti 4200, a jezeli zalezy mu na jakosci obrazu to lepszy bedzie radeon. BTW kikus, jak se chcesz posty ponabijac to na OT sie mozesz wypowiedziec bo tym co napisales nie wnosisz oprocz zametu nic na forum. Najpierw pomysl potem napisz :x

Co do Ti 4200 albatrona to powstal o nich topic wiec jak ktos chce kupic to moze tam znalesc wiecej informacji na ich temat np. jak sie kreca itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie radeon8500LE/9100 250/500 jest porównywalny z gf 3 pełnym albo nawet ciut wydajniejszy natomiast do gf 3 200 porównywalny jest 9100L z 250/400-366 www.twojepc.pl tam jest porównanie gf 3 200 i radka 8500le

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...