Skocz do zawartości
zenobiuszek

motorola t722 czy sony ericsson t310

Rekomendowane odpowiedzi

se 310 nie ma javy tylko aplikacje pisane w c+ czy c++. braciszek ma 722i i jest calkiem fajny, menu chodzi w miare zwawo, nie wiesza sie, ale fakt, ze jawa dosc wolno sie laduje. zaleta jest tez duzy wyswietlacz (imo lepszy niz w 6610, ktora posiadam). mankamentem jest niemoznosc kopiowania zdjec na kompa zrobionych aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sony Erics... t310 o wiele lepszy telefonik (szybciej dziala soft np Java), jest tez zgrabniejszy ale za to ma 256 kolorow wyswietlacza  :?  Jak bierzesz na abonament to jakas nokie polecam :!: (np 6610)

SE nie ma javy (z wyjatkiem SE T610 i P800), za to ma mophuna czyli gierki pisane w c++.

wybierajac z tych dwoch polecam t310. a przy okazji - co takiego ma nokia 6610 ze warto go wziac ?? moze mms'y z ograniczeniem do 40 kb :lol:

do SE T310 przynajmniej cyfraka daja (swoja droga jednego z najlepszych do komorek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Sony Erics... t310 o wiele lepszy telefonik (szybciej dziala soft np Java), jest tez zgrabniejszy ale za to ma 256 kolorow wyswietlacza  :?  Jak bierzesz na abonament to jakas nokie polecam :!: (np 6610)

SE nie ma javy (z wyjatkiem SE T610 i P800), za to ma mophuna czyli gierki pisane w c++.

wybierajac z tych dwoch polecam t310. a przy okazji - co takiego ma nokia 6610 ze warto go wziac ?? moze mms'y z ograniczeniem do 40 kb :lol:

do SE T310 przynajmniej cyfraka daja (swoja droga jednego z najlepszych do komorek)

Mophun mophunem - a nie wie ktoś z Was czy nie powstały jakies programy w C++ (widziane np. jako gry ;] ) ??? No i w jaki sposob moge se zalatwic kalendarz do SET310 - bo takowy jest chyba :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mophun mophunem - a nie wie ktoś z Was czy nie powstały jakies programy w C++ (widziane np. jako gry ;] ) ??? No i w jaki sposob moge se zalatwic kalendarz do SET310 - bo takowy jest chyba :/

jasne ze powstaly. na stronie sonyericssona mozesz sciagnac kilka darmowych gierek, do wgrania przez irde (przez kabel chyba tez). do tego jak poszukasz na allegro to trafisz na wiecej gierek - fajniejszych niz te darmowe - ja kupilem 11 gier za 10 zl.

idac dalej - na http://www.sonyericsson.com/fun/ mozesz kupowac gierki po ok 10 zl za sztuke - na zasadzie sms na numer specjalny.

 

co do kalendarza - nowsze wersje t310 juz go maja (firmware R3B), a jesli trafisz na starsza wersje, to na gwarnacji za friko ci w serwisie wgraja nowy soft - z kalendarzem. (zobacz tutaj http://ericsson.tap.pl/forum/viewtopic.php?t=638 )

 

jesli sobie poszukasz w moich postach, to trafisz na inny temat dotyczacy kupna komórki, tam wrzucilem kilka fotek zrobionych moim telefonem (t310 + mca25).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupowac gry javy za taka cene... jak w necie za darmo buhehe :D

nie umieć czytac buhahaha - :lol:

poczytaj jeszcze raz mojego posta, a potem sie wypowiadaj. ja ani slowa o javie nie napisalem.

 

1. w sieci sa gry napisane w javie darmowe, i sa tez te lepsze - platne.

2. java to nie mophun.

3. mophun jest lepszy od javy.

4. gra napisana pod mophuna ma gwarancje poprawnosci dzialania oraz jakosci wykonania. te napisane w javie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mophun mophunem - a nie wie ktoś z Was czy nie powstały jakies programy w C++ (widziane np. jako gry ;] ) ??? No i w jaki sposob moge se zalatwic kalendarz do SET310 - bo takowy jest chyba :/

jasne ze powstaly. na stronie sonyericssona mozesz sciagnac kilka darmowych gierek, do wgrania przez irde (przez kabel chyba tez). do tego jak poszukasz na allegro to trafisz na wiecej gierek - fajniejszych niz te darmowe - ja kupilem 11 gier za 10 zl.

idac dalej - na http://www.sonyericsson.com/fun/ mozesz kupowac gierki po ok 10 zl za sztuke - na zasadzie sms na numer specjalny.

 

co do kalendarza - nowsze wersje t310 juz go maja (firmware R3B), a jesli trafisz na starsza wersje, to na gwarnacji za friko ci w serwisie wgraja nowy soft - z kalendarzem. (zobacz tutaj http://ericsson.tap.pl/forum/viewtopic.php?t=638 )

 

jesli sobie poszukasz w moich postach, to trafisz na inny temat dotyczacy kupna komórki, tam wrzucilem kilka fotek zrobionych moim telefonem (t310 + mca25).

Sie składa że musze oddać do serwisu bo mam firmware troszke zepsuty (zwisy na "zdarzeniu" przy wył. telefonie) - moze dadza nowy. Ze gierki sa to wiem bo sciagalem... ale czy sa programy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programow raczej nie ma - choc niewykluczone ze moga powstac.

powodem tego sa zasady dystrybucji mophunowych programow - musza przejsc przez "kontrole jakosci". jak ktos cos konkretnego napisze - to kto wie...

 

polecam lekture forum developerow na http://www.mophun.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehmmm ja mam t300 i jestem zadowolony :) kolega ma motke i jest zadowolony - co kto lubi

jedni wola interfejs motki inni se jedni lubia ladna polifonie inni dobry wyswietlacz - jedyne czego motka nie ma czym zastapic to bateria mi trzyma tydzien przy normalnym uzytkowaniu przy lightowym srednio 10 dni rekord to 14 :) a koledze przy lightowym motka trzyma 3 dni :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...