Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Druzyna Purepc.pl W Seti

Rekomendowane odpowiedzi

wytlumaczcie mi jak sie podlaczyc do grupy bo wpisywalem swoj wlasny i haslo i wyskakuje mi ze "nie znane imie/haslo"

no właśnie mi tez tak wyskakuje

juz myslalem ze jestem glupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz z trzy latka z przerwami. A wyniki sa na servie i rozpoznawane sa po mailu na ktory sie rejestrowales. Aha uzywajcieprogu setistash albo jakiego innego do buforowania bo jak jest pad serva to nie trzeba czekac na sciagniecie nowego WU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

can't connect to server error 16;0 a na poczte nic nie dostałem

1 http://www.setiathome.pl/accounts/get_passwd.html

dostajesz haslo na maila

 

2 http://setiathome.ssl.berkeley.edu/cgi-bin..._form&id=173783

i wszystko jasne :) wpisujesz maila i haslo ktore dostales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz z trzy latka z przerwami. A wyniki sa na servie i rozpoznawane sa po mailu na ktory sie rejestrowales. Aha uzywajcieprogu setistash albo jakiego innego do buforowania bo jak jest pad serva to nie trzeba czekac na sciagniecie nowego WU.

skad to zassac?

daj sznurek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie cos chyba zjebalo bo kurde kiedys jak mi liczył to 1 jednostke w 3h robil a teraz patrze a ty <span style="color:red;">[ciach!]</span> 4h robi i narazie 33% zrobł .Co jest do ciach!a ?? .Wcześniej urzywałem tekstowej wersji a teraz ta graficzna .A z kompem nic nie robiłem bo mnie w chcaie nie było.Wie ktos z kad mozna sciagnac wersje tekstowa ??.Bo jak sciagnolem z polskiej strony seti to mi wywalilo ze to nie jest alikacja pod win32(Aha i do niej uzywalem seti spy)Chyba to jest ta wredna jednostka :D :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...