Skocz do zawartości
Beton

oplaca sie fic r9500pro za 942zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Tu http://www.profcomputer.com.pl/html/show_cennik.php maję trochę taniej po 885 zł ale to sklep w Gliwicach (można też od nich kupić też na giełdzie w Katowicach), a nie wiem skąd jesteś - nie jest to sklep internetowy. Poszukaj jeszcze, może uda się go taniej dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem z wrocławia:(a moze stety:)

radeonow 9500 u mnie jest duzo tylko nie mam jak sprawdzic czy sa modowalne,jeden koles w sklepie powiedzial ze moze go sprawdzic czy sie da przerobic na 9700 ale pod warunkiem ze zrezygnuje z gwarancji bo mowi ze przeczytal gdzies na zagranicznej stronie ze takie zmodowane chodza do 1,5 roku i death,a o to tv to chodzilo mi o tv out:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc chrzani z ta gwara, bo przerobic mozna przeciez softowo i nie moze sie wtedy przyczepic do fizycznej ingerencji w sprzet

 

mozesz zawsze wziac gf4ti4200 i podkrecic, kosztuje kolo 500, a szczegolow szukaj na forum, niedawno bylo o tym sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest gosc ktory sprzedaje fica R9500pro za 899zlotych. Pogadaj z nim to sprzeda ci poza aukcja za 870 + przesylka. To chyba dobra cena. Z tego co wiem kolega bartezjusz z forum ma tez radka 9500pro do sprzedania jeszcze na 18 gwarancji. Pusci pewnie jeszcze taniej niz tego fica. Albo zrob jak ja poczekaj obserwoj allegro i trafisz okazje. Ja kupilem r9700 nowke za 850zeta. To jest cena co?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W siriusie jest za 929 (z przesylka) ale sirius sprzedaje tez na allegro za te same pieniadze.... czyli jak dobrze pogadac moze sprzedadza ci za 900. Bo za tyle defakto sprzedaja na allegro.

3% z 929 zl tyle po sprzedazy musza zaplacic allegro wiec chyba da rade sie dogadac. Tam pracuja tez normalni ludzie ja u nich prawie zamienilem ti4200 na r9500pro za doplata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zdążyłem kupić mojego radka (właśnie FIC 9500PRo) za 805 zł !!

niestety zdrożał (ja nie żałuje ) ale polecam warto mieć tą karte zasOOwa aż miło !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety jestem z wrocławia:(a moze stety:)

radeonow 9500 u mnie jest duzo tylko nie mam jak sprawdzic czy sa modowalnet...

Tez jestem z Wroclaia,i z tego co szukalem to narazie znalazlem tylko jedena sztuke FIC 9500PRO 128 bez radiatorow na pamieciach za 899zl

a tak wszedzie pustki jesli masz jakis namiar gdzie moge kubic radka9500pro odpisz

hegan@tlen.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie mam 11863pkt na 3dm2001 dobry to wynik?

na 2003 3551,sprobuje podkrecic jakimis omegami bo r tunerem nie moge na catalistach3,7,co jakie omegi polecacie?

jesli wyniki podales na defaultowym taktowaniu to sa ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...