Skocz do zawartości
luko

oszukują...?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może co to ma znaczyć...sprawdziłem na stronie Sapphire jak wygląda sama karta graficzna 9500Pro...(czarna ze srebrnym radiatorem). W miniony weekend byłem na WGK - na pewnym stoisku widziałem Sapphira 9500Pro (tzn.pudełko było od tego modelu) i zajrzałem do pudełka...był czerwony z czarnym radiatorem (?) Jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to bywa. Ja 2 miechy temu kupiłem w pewnym sklepie Herculesa 9500Pro OEMa. Cena była bardzo atrakcyjna, a 9500Pro powoli już znikały. Odbieram kartę, patrzę, radiatorki na pamięciach, jakiś wentylatorek. Myślę, że ok, chociaż żadnej naklejki, że Hercules, czy coś innego. Ale OEM, to pewnie dltego brak naklejek...

No i przychodzę do domu, odpalam i sterowniki pokazują mi, żę mam radka 9700

Podniecony zacząłem odpalać jakies testy. No i niedługo po tym jakieś syfy, artefakty mi wyskakują.

 

Pewnie była już naprawiana, zmiany w BIOSie miała, itp.

A różni spryciarze sprzedają niemarkowe karty jako markowe.

Czujnym trzeba być i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale ja nie mówie o radiatorach na pamięciach tylko na procesorze...na stronach Sapphire jest pokazany ten model...a na WGK byl zupelnie inny. Taki jaki widziałem na gieldzie to jest zwykly 9500 (wg.serwisu sapphiretech.com)...lecz w pudełku po 9500pro...

PS....tak w ogóle to chce kupic grafę podobna wydajnoscia do 9500Pro...ale sami widzicie jak to jest...jednym slowem-mozna sie naciac-zwlaszcza ze juz ich nie produkuja...moze polecicie mi inna ale o podobnej wydajnosci...moze cos z GFów..? Co sadzicie o jakims dobrej firmy 9600Pro lub FX5600Ultra?

Dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kilka dni temu kupilem w proline ati 9600pro ..... a przynajmniej tak myslalem. w domciu okazalo sie ze rdzen spoko - taktowany 400mhz ...ale pamieci zamiast 600mhz ...rowniez byly na 400. mialem problemy ze zwrotem ale jakos sie udalo:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...