Skocz do zawartości
michał

archiwum xxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moge powiedziec ze sie interesuje. Pod paranauki maja plynna granice wiec niektore rzeczy ktore wymienie moga pod to niepodchodzic niektorym. Z czym mialem stycznosc lub glebiej sie interesowalem:

 

-medytacje

-LD i OOBE

-UFO (2 ciekawe grupowe obserwacje + 1 samotnie)

-Urzadzenia "Free Energy"

-Lifter

-autohipnoza

-pioruny kuliste

-tajemnice II WS (nie tylko ksiazki ale i dzialania w terenie :)

-NWO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że nie odpisałem ale mnie nie było dwa dni w domu.

ja też tym się interesuje.Dużo na ten temat czytałem i coś tam wiem.

Najbardziej mnie interesują cywilizacje pozaziemskie i śmierć kliniczna.

I szkoda,że osobiście nic nie przeżyłem ale jeszcze całe życie przedemną.

haha.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie troszke interesuje UFO.......a chciałbym sie ich spytac jakie maja procki u siebie pewnie PIII

Hehe skoro sie interesujesz tym to poczytaj historie powstania tranzystora.

 

A przy okazji:

Tranzystor obcych:

"Kondensator transferowy. Jest on odizolowany od metalu dielektrycznym, polprzewodnikowym przelacznikiem na bazie alkanu srebrowego. Dziala wykorzystujac zasade, zgodnie z ktora elektrony uderzajac w odpowiednie wiazania podnosza swoj poziom energetyczny i to co bylo izolatorem staje sie w czasie jednej piecsetbilionowej sekundy przewodnikiem. Stan ten trwa okolo dwie tysieczne owej poltrylionowej sekundy i zanika. Uzywajac zawsze dwoch mozna uzyskac taki stan ze jeden odswieza drugi i prawie w ogole nie traca elektronow. Kiedy zostana naladowane, pozostaja w tym stanie godzine. Tak wiec potrzeba niewielkiej mocy do ich zasilania. Nie wytwarzaja ciepla. Nie dalo sie go zmierzyc poniewaz nawet jesli bylo, zostalo zabsorbowane z powrotem przez material, z ktorego sa wykonane (alkan srebrowy) dzieki jego wlasciwoscia"

 

Tranzystory takie zbudowal Texas Instruments oraz British Telcom. Jego wlasciwosci badano m.in. w labolatoriach Lucent, Lawrence Berkley Labolatories. Intel wyrazil bardzo duze zainteresowanie tego typu polprzewodnikowymi przelacznikami i wykorzystaniem ich w procesorach, prawdopodobnie jego prace sa w zaawansowanym stadium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też tym się interesuje.Dużo na ten temat czytałem i coś tam wiem.Najbardziej mnie interesują cywilizacje pozaziemskie i śmierć kliniczna.I szkoda,że osobiście nic nie przeżyłem ale jeszcze całe życie przedemną

Z smiercia kliniczna spotkac sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge powiedziec ze sie interesuje. Pod paranauki maja plynna granice wiec niektore rzeczy ktore wymienie moga pod to niepodchodzic niektorym. Z czym mialem stycznosc lub glebiej sie interesowalem:

 

-medytacje

-LD i OOBE

-UFO (2 ciekawe grupowe obserwacje + 1 samotnie)

-Urzadzenia "Free Energy"

-Lifter

-autohipnoza

-pioruny kuliste

-tajemnice II WS (nie tylko ksiazki ale i dzialania w terenie :)

-NWO

Xon,

co to jest LD i OOBE ??

widziales kiedys UFO tak naprawde ??

co to sa urzadzenia Free Energy ?

co to jest Lifter ?

co to jest WS II i o co chodzi z tymi tajemnicami ?

jak wygladaja dzialania w terenie z tajemnicami II WS ?

i co to jest NWO ??

 

powiesz mi ? heh duzo pytan ale mozna chyba jakos tresciwie i krotko odpowiedziec :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. znowu mnie nie było i nie mogłem coś wam napisać teraz mam bardzo mało czasu aby siedzieć przy kompie bo staram sie otworzyć własną działalnośc i troche czasu mnie to kosztuje.

Mam jedną prośbe XON może napisać mi jakiś link o tej tematyce.Szukałem kiedyś w necie ale te strony nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia.A mam dziwne wrażenie,że ty masz coś ciekawego.

Jakie czasapisma czytasz na ten temat i powiedz mi czy naprawde miałeś kontakt z ufo.Ja kiedyś wybierałem sie w Tatry aby ich spotkać bo podobno jest tam jedno specywiczne miejsce gdzie w tajemniczych okolicznościach giną ludzie ale to jest długi temat.................

dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest LD i OOBE ??

Lucid Dreams - Swiadome snienie

Świadome Śnienie to zdawanie sobie sprawy z tego że śnisz podczas snu. Kiedy wiesz że śnisz, możesz zmieniać bieg snu. I z praktyką możesz uzyskać pełną kontrolę nad swoim snem, będziesz zdolny tworzyć i zmieniać otoczenie oraz swój własny wygląd. To ty będziesz tym kto kontroluje scenariusz snu. Możesz robić cokolwiek chcesz czynić. Ożyw najbardziej dziką fantazję, lub po prostu usiądź i pogawędź z kimś. Powinieneś być również otwarty na możliwość dzielenia snów i podróży w czasie i przestrzeni kiedy rozwiniesz odpowiednią kontrolę nad swoimi snami. Słowo Świadomy oznacza że masz jasną i pełną świadomość. I wierz mi kiedy mówię że Świadome Śnienie może być dużo bardziej zabawne niż rzeczywistość.

Zrodlo: http://republika.pl/borzend/

 

Out Of Body Experience - Doznania poza ciałem

Jest to najczęstsze doświadczenie towarzyszące śmierci klinicznej. Wiele osób, które przeżyły ową śmierć kliniczną, twierdzą, że w czasie gdy praca ich serca ustała poczuli lekkość swego ciała, i odnosili wrażenie unoszenia się w powietrzu. Również zdarzało się, że mogli swobodnie poruszać sie w przestrzeni (np. na sali operacyjnej) nie używając swego materialnego ciała. Wielu z nich po tych właśnie doświadczeniach uzmysławia sobie sens życia po śmierci. Sceptycy uważają, że doznania typu OBE związane są z niedotlenieniem mózgu, jednak nigdy nie zostało to naukowo potwierdzone. W przypadku OBE mamy doczynia z czymś co nazywa sie ciałem astralnym, które odpowiednio pobudzone jakgdyby uaktywnia się, co określone jest jako "wyjscie z ciała". Ciało astralne to przeciwieństwo ciała materialnego, określane przez niektórych duszą. Takie ciało może swobodnie poruszać się w przestrzeni. Doświadczenie OBE nie występuje tylko przy śmierci. Przy odpowiedniej technice (głównie relaksacji - stan ALPHA i THETA) prawie każdy może nauczyć się "wychodzić z ciała". Uzyskiwanie takich stanów jest opisywane w wielu książkach tego typu np. "Doznania poza ciałem" Keith Harary i Pameli Weintraub oraz kilka tytułow książek A.Monroe.

Zrodlo: http://republika.pl/lobod/inne/para/para.html

 

widziales kiedys UFO tak naprawde ??

Tak jak napisalem, 2 obserwacje grupowe i 1 samotna. Przy czym wykluczam tutaj obserwacje takie zwykle ze wychodzisz przed dom i porusza sie punkcik bo to nie jest specjalnie dziwne (satelity) mowie tylko o takich ktore trudniej lub nie da sie specjalnie wytlumaczyc.

 

co to sa urzadzenia Free Energy ?

Nowe niewyczerpalne, tanie zrodla energii ktore moglyby zastapic dotychczasowe paliwa.

 

co to jest Lifter ?

Urzadzenie ktore lata po przylozeniu wysokiego napiecia http://jnaudin.free.fr/html/lftbld.htm

 

co to jest WS  II i o co chodzi z tymi tajemnicami ? jak wygladaja dzialania w terenie z tajemnicami II WS ?

Tajemniczy skrot zostal wczesniej rozszyfrowany. O co chodzi o tym mozna dziesiatki ksiazek zapisac, chodzi o wszelkie malo znane fakty zwiazane z IIWS. Zarowno bardziej przyziemne jak bomby kierowane obrazem z kamery telewizyjnej jak i te "niesamowite" :) np. foofighters. No jak myslisz jak ;) lazilismy tu i tam glownie tam ;>

 

i co to jest NWO ??

New World Order - Nowy porzadek swiata

 

powiesz mi ? heh duzo pytan ale mozna chyba jakos tresciwie i krotko odpowiedziec :P.

Prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną prośbe XON może napisać mi jakiś link o tej tematyce.Szukałem kiedyś w necie ale te strony nie zrobiły na mnie wielkiego wrażenia.

Nie wiem o konkretnie jaki temat chodzi jesli mowa nadal o smierci klinicznej to cos moze byc tutaj bo to w sumie jednak jest powiazane http://mpp.qs.pl/ld/

 

Co do wypraw gdzies zeby zobaczyc UFO...hmm nie jestem takim poszukiwaczem wszelkie obserwacje moje (3) to przypadek. Pozatym ja bym wybral osobiscie sie gdzieindziej :) w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.A gdzie ty bys się wybrał w poszukiwaniu ufo???

Wylatowo koło Mogilna woj. Kujawsko-pomorskie.

 

Kaloryfer: Na swoje pytanie dostales odpowiedz na chat'cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...