Jump to content
Velos

GigaCube R9800 pro 128mb (256bit)

Recommended Posts

Nie wiem czy cos takiego bylo na forum czy nie ale wyszukiwanie sie wali albo trzeba czekac 20 minut ( miejecie pretensje do adminow ze maja takie **** serwery ) .

Pytanie jest takie : Czy taka karte jak w tytule warto kupic za okolo 1400 zeta .... bo mam dylemat. Half - life 2 nadchodzi a ja sie zesram ze swoim gf4 440 mx i zmieniam karte , ale nie mam pojecia czy ten GigaCube nie jest jakims badziewiem . tutaj jest jego dokladniejszy opis , jak ktos to ma to niech da znac , albo moze ktos wie co i jak :

Układ graficzny : ATI Radeon 9800 PRO <> Taktowanie układu graficznego, MHz : 380 <> Taktowanie pamięci (MHz) : 680 MHz <> Tryb AGP : 8x/4x <> Rodzaj pamięci : 128 DDRAM ( 256 bit ) <> Max. rozdzielczość : 2048x1536 x 32-bit <> Dołączone oprogramowanie : sterowniki, oprogramowanie <> Inne szczególne cechy : wyjście TV-out SVHS, wyjście DVI-I, przejściówka DVI na D-sub 15 pin, kabel video SVHS i przejściówka na S-Video <> Obsługa technologii ATI : Trueform 2.0 Video Immersion II, SmoothVision 2.0, SmartShader 2.0, Hyper Z III <>

J-A-J-O - nie mam chello tylko aster

Prondas - testuj , testuj i zdaj relacje jak nie tu to na priva , czy te gigacuby to nie lipa zadna , bo mam jeszcze troche czasu.

btw a sa gigacuby r9800nonpro ?? nie spotkalem ise z tym jeszcze ;)) widzialem jeszcze to samo co temacie tylko ze 256 mb za okolo 1700zeta . ( nie chodzi mi o ceny sklepowe )

OT

Ja mam chello i dzisiaj jakos ten tweak dziala i dlatego nabijam posta ;)

Ale zazwyczaj jest tak ze ten board sie tak ciagnie ze nie wiem :/ (srednio na tydzien to jakos 3 dni ok a 4 dni bleee - tak na chlopski rozum) I sie glupio posty pisze, kilka razy trzeba napisac by wyslalo. Na board.fpp.pl wszystko smiga jak nalezy, ale jush na forum www.wgk.waw.pl jest gorzej, ale dalem proxy (chello.proxy.pl) i jest ok ;) Tylko wtedy wogole nie moge wejsc na forum tweak'a;[

Ktos ma chello i rozwiazal ten problem. Bo doslownie jest tak ze polowa forow chodzi ok a druga nie (Invalid sesion, nie wyslany post, dluuuugie dzialanie).

Co do tematu: za ta kase to bym bral i to garsciami :twisted:

u mnie tez lipnie chodzi a mam aster , to nie wina sieci tylko tych **** serwerow , albo czego tam , wcale sie nie da z tego forum korzystac , tez musze wysylac po pare razy posty , a potem jeszcze je na dodatek kasowac , bo ise 10 narobi .

u mnie tez lipnie chodzi a mam aster , to nie wina sieci tylko tych **** serwerow , albo czego tam , wcale sie nie da z tego forum korzystac , tez musze wysylac po pare razy posty , a potem jeszcze je na dodatek kasowac , bo ise 10 narobi .

prondas dzieki za wyniki - bo mam mozliwosc zamiany mojego herculesa 9700 na nie firmowke 9800, zrobilem wlasnie test na procku 2100MHz jak twoj i mam 16813pkt (ustawilem zegary jak twoje) wiec o grosze mniej niz ty, zastanawialem sie i widze ze nie ma sensu wymiana pozdro

jordi23- Jesli mogl bys bez doplaty wymienic na 9800 z pamieciami 2.8ns to warto by tak zrobic ja narazie wykrecilem 380/670 pamieci osiagnely max (infeony3.0 :cry: ) ale z rdzenia pewnie te 420 wycisne Poki co zostaje przy takim taktowaniu jak wyzej napisane

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.