Skocz do zawartości
ParanoiK

grezgowki z tv rondo/To co zwykle ;]]]]

Rekomendowane odpowiedzi

mialem jakies 5 lat i w TV  (byly 2 progsy lol) leciala ZALOGA "G" ..i zamierałem z wypiekami na twarzy :)...to byla kreskowka...heheh..

załoga G była de bestest ;) aż pewnej niedzieli zamiast niej pojawił się Jaruzel w mundurze i wszystko szlag trafił :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byla oddzielna bajka ale chodzilo w niej praktycznie o to samo ... jak dobrz pamietam  :D  

 

kojarzy mi sie jakis koles ze szpada - yattaman / yattodetaman  :?  :roll:  ??

Zaraz , zaraz a czy to nie było " W królestwie kalendarza"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj na polsacie przed 15 lecialy Transformersy :] dzieki

 

obejrzalem dzieki przypomnieniu Pocahontas'a :] pozdro i dziex 4 him :]

beznadzieja ta seria starsze serie (te pierwsze) były dużo lepsze i ta muzyczka TRansformers !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj na polsacie przed 15 lecialy Transformersy :] dzieki

 

obejrzalem dzieki przypomnieniu Pocahontas'a :] pozdro i dziex 4 him :]

beznadzieja ta seria starsze serie (te pierwsze) były dużo lepsze i ta muzyczka TRansformers !!!!!!
eee wazne, ze cos "normalnego" leci haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no trojka drombo była najlepsza może zróbmy z nich patronów Oślej łączki :)))))

 

Miss Dronio -zawsze jej spadał stanik :) a Bojaki zawsze ja smyrał po bimbałach :) LOL Tondzler to był ten gruby leń też z nimi były jazdy :)

Najlepsze były wałki słynnej trójki jak na początku zbierali kase na produkcje robota :) końcówki i kary dawane przez Dokuro bei to już poezja . :))))) 8O :twisted:

Pamietacie ostatni odcinek bo ja tak :) :

Po długich poszukiwaniach kamienia dokroston cała trójka znalazła sie w pomieszczeniu gdzie siedział , plecami do nich odwrocony Dokuro Bei :)

Jak sie okazało to był robot . A Dokuro Bei sam był poszukiwanym kamieniem dokroston . Miałem taki polew że hej :))))))

 

Albo ostatni odcinek Daimosa jak na stacji kosmicznej tej takiej co miała pryzmatyczny szklany dach . Zabił tego typa co rozpoczoł całe zamieszanie jednak on odpalił system samozniszczenia i żeby uratować siebie i ta jego laske chyba Erike :) Pojechał przez tunel daimosem ale tym zlożonym w formie ciężarówki :) Pamietam jaka miazga była jak to opowiadałem na polu :)))))) LOL ja to do tej pory pamietam a ogladałem to dobre 8-9 lat temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 mega to ja mogę na ftp wrzucić. Ale długo się nim nie nacieszycie bo 30ego rezygnuję z neo . Ale jak chcecie to do tego czasu mogę to umieścić.

 

poczta@falo.neostrada.pl (jak tu nie przejdzie 8 mega to już nie wiem gdzie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Polonii 1 codziennie z rana puszczaja Yattamana tylko jest problem ze nie moge znalezc tej stacji w tv, nie wiem jak dostroic. Na kanale informacyjnym pisze ze jest w ofercie ten kanal a ja mam kablowke i na lewo podlaczone wszystkie programy wiec powinienem miec polonie w tv ale cos nie moge znalezc - przeszukalem wszystkie pasma i ni ma. Na ich stronce pisze cos takiego:

 

Program jest dostępny w sieciach kablowych w całej Polsce oraz na platformach

Cyfra+ i Polsat Cyfrowy.

Obecny zasięg Polonii 1 to 11,5 miliona widzów na terenie Polski.

 

Parametry transmisji dla Polonii1

 

Satelita Hot Bird 1 – 13 ° E

Transponder 15

Częstotliwość 11513

Polaryzacja pozioma

SR 27500

FEC ¾

 

Network id : 318

Transport id: 1500

 

Service id: 5103

PCR PID: 162

Video PID: 162

Audio PID; 88

 

 

A na kanale informacyjnym cos w stylu S8 i cxzestotliwosc w MHZach ale ja nie mam pojecia co z tym zrobic :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa ghyhy :D, moje bajeczki z dzieciństwa :DDD, pamiętam jak to na polonii leciało :D, wypas na maxa :D.

 

Tygrysia Maska, pamiętam jak się z bratem tłukłem :>, ja zawsze byłem tygrysią maską :D.

 

Yataman też wypas :>, i te ich pojazdy ;].

 

A GiGi :>>>, białe majteczki, szkoda, że wtedy stringi nie były tak popularne, miałbym ciekawsze dzieciństwo przed tv :].

 

Ps: Nie wiem czy ktoś pamięta, ale kiedyś na 2, leciałą taka wypasiona wersja He-Mana nie wiem jak to się pisze :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...