Skocz do zawartości
..::SNAP::..

Project:Crazy Dragon - Part II (duzo fotek :) )

Rekomendowane odpowiedzi

case : Chieftec dragon - midi tower :)

boczny panel :

jasna sprawa - godzinka ciecia Dremlem, szlifowanie i na koncu uszczelka w ksztalcie "U"

szyba jest przyklejona na silikon, podobnie byl wykonany sufit tzn uszczelka "U"+silikon

smoki na szybach:

pierwsze primo trzeba wydrukowac wzor, pozniej wyciac srodek :) np drukuje czarny tatuaz i wycinam czarne tlo

pozniej nalezy przykleic wzor do szyby ( ja to robilem klejem do papieru ) i przy pomocy piaskarki(foto nizej)wypiaskowac wzorek 8)

 

 

Dołączona grafika

 

 

oswietlenie:

3xkatody sunbeam jak widac zielona, czerwona i niebieska + 2xwiatraczki coolermaster zielone

zasilacz:

przezroczysta obudowa i jeden z coolerkow

front panel:

troszke okrojony, na srodku wyciete duuze U i przyklejona szyba, po bokach paski uszczelki przyklejone na szybe

reszta ...

wszystki szyby maja po 3mm grubosci

napedy przemalowane na czarno - 3 warstwy farby matowej

kable zasilajace hdd i cd'ki + inne w obudowie siedza w oslonkach

na CPU cooler master aero7+ ( wc w planach :wink: )

okno w cd'q, ktore bedzie podswietlone , podobnie jak caly przedni panel ale to w krotce...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Snap .

Swietny modzik.

Super grawerki .

No i ten pomysl z szyba w drzwiczkach.

Moze tak zrobie w swoim Sky Towerze ;)

jak bedziesz wycinal to nie tnij dremlem tylko reczna pilka bo plastik sie topi !!

narazie nie mam dremela wiec nie bedzie problemu.

i nie zamierzam naraize nabywac bo okna planuje w boku wyrzynara wyciac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Snap :!:

Jedna z najbardziej wykopnanych budek jakie widzialem :P

Jedynie mogę zasugerowac pomalowanie inside... jedynie ta blacha źle wygląda. (wiem ze to kłopotliwe, bo samemu nie chciało mi się malować ;))

 

Mam dwa pytanka:

Czy szyba nie wadzi o te "dzyndzelki' od odpinania koszyków 3,5" ??? też mam szybkę 3mm i mi haczy...

 

i czy dzwiczki nie są za delikatne ??

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje Snap  :!:  

Jedna z najbardziej wykopnanych budek jakie widzialem  :P  

Jedynie mogę zasugerowac pomalowanie inside... jedynie ta blacha źle wygląda. (wiem ze to kłopotliwe, bo samemu nie chciało mi się malować ;))

 

Mam dwa pytanka:

Czy szyba nie wadzi o te "dzyndzelki' od odpinania koszyków 3,5" ??? też mam szybkę 3mm i mi haczy...

 

i czy dzwiczki nie są za delikatne ??  

 

pozdrawiam

wszyba nie wadzi bo wycialem te dzyndzelkie :)

one sie trzymaja na imbusa i wystarczy go rozwiercic i pozniej jak beda potrzebne przykrecic srobka

a drzwiczki ... tez myslalem ze beda delikatne ale sa twardsze niz przed wycieciem, szyba je usztywnila ( dziwne ale przwdziwe )

fakt ze trzeba czekac 3-4 dni az silikon dobrze wyschnie ale teraz hohooo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, owszem, ale jaki standard... Miodzio, wali po oczętach jak igłami, nawet ze zdjęć, choć pisali że cyfraki kiepsko przenoszą. W kategorii wykonanie: 10/10, w kategorii pomysł: 10 za smoki, -2 za powielanie. A ponieważ smoki są warte nawet jeśli powielane, to 10/10. Na prawdę solidna, ładna robota, czysto i schludnie.

Oby takich więcej, nawet powielających pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rEsPeCt :D :D budę wprawdzie oglądałem na MoDeD-KOMPz, ale to chyba ta sama(tu fotki nie działają :( ) :D Ogólnie mówiąc to buda wypasiona(wprawdzie nie lubie trzech katod naraz, ale zawsze można przecież którąć wyłączyć :D), sam przymieżam się do moda Dragona Hi-Fi Black DA-01-BD i ten pomysł z drzwiczkami jest zajebisty (mam nadzieje, że się nie obrazisz, jak go wykorzystam :D). no oczywiście, jak kiedyś się wkońcu zabiorę, bo znów nie mam czasu(buda :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawko brawko Ojciec -> daje rade twoja obudwencja -> w koncu EZN rzadzi :D Schludnie ładnie i ze smaczkiem ale troche za duzo tych katodek jak na mojego gusta! Drzwiczki -> kozak! Jak kiedys popijemy w metro to wymontujemy cos dla Mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawko brawko Ojciec -> daje rade twoja obudwencja -> w koncu EZN rzadzi  :D Schludnie ładnie i ze smaczkiem ale troche za duzo tych katodek jak na mojego gusta! Drzwiczki -> kozak! Jak kiedys popijemy w metro to wymontujemy cos dla Mnie ;)

do metro to zawsze :) i oczywiscie monopol na rogu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...