Skocz do zawartości
Electron

Brak pliku himem.sys co jest??

Rekomendowane odpowiedzi

moj kumpel ma winde 98 i nie moze zaladowac wina bo wyskakuje mu cos takiego cyt:"Błąd pliku Himem.sys wykryto niepewny obszar pamieci XMS;adres02000008 XMS nie zainstalowany" próbwał skopiowac ten plik z dyskietki startowej ale nic to nie dało.jak ma to naprawic ,nie mozna skasowac danych na dysku poniewaz sa one b.wazne. co radzicie?????z góry dziekuje za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym jest problem ze starsza kumpla ma tam wazne dane i programy których uzywa do ksiegowania.mam pytanie czy po setupcorze<reinstalce windy>programy i dane na dysku zostana nietkniete ????

Tak, jak nałożysz systemy nic się nie stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skopiowac danych nie mozna bo program ma zabezpieczenia przed kopiowaniem-po skopiowaniu program nie dziala<bestia jest sprytna :evil: >jesli zainstaluje jeszcze raz widne 98 to nic sie z danymi ani z programami nie stanie.<w windzie xp jest cos takirego ze :"czy pozostawic biezaca partycje bez zmian czy ja formatowac..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, miałem kiedyś taki problem, też nie wiedziałem o co hosi. Długo sie nie zastanawiałem i przeinstalowałem wina.Ty nainstaluj 98-ke, skopiuj na inny dysk albo na cdka co potrzeba, walni format i instaluj wszystko od nowa, to najlepszy, i najważniejsze najskuteczniejszy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zetknałem się już z tym problem na notebooku braszki. Przy starcie też wołał pliku himem.sys. No to najnormalniej skopiowałem ten plik z płytki 98 ale zaczał wolac inne pliki. No to krótka piłka - reinstal i po bólu. Spoko można nałozyć system na system, na pewno nic nie potracisz z dysku c:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...