Skocz do zawartości
Hanu

A2000+ Thorton - szansa na nowego króla.

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę dorwać jakiegokolwiek 0327 i wtedy go pomęczyć !! Obdzwoniłem wszystkich kumpli ale nikt nie miał takiej serii ;( szkoda że wcześniej nie zauważyłem tego topicu bo przeszło przez moje ręce jakichś 30 sztuk THORTONów 2000+ ale wtedy nie zwracałem uwagi na serię... buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonic2, w kwestii Twojej prosby mam wrażenie,że trudno ją spełnić. Chodzi o to,że OPN nie potrafi poprawnie wykryć mojego proca. Dżinks polega na oznaczeniu. Jak wpiszę AXDC to wywala,że takiego nie ma. AXDA przyjmuje i wyświetla,ż eproc to... Thoroughbreed A- z tym ,że to nie jest zgodne z prawdą. Może mam za starą wersję progsa - jak masz najnoszą podaj link. No i nie mam jak wrzucić tu zdjęcia, bo własnej stronki nie posiadam, by dać link.

 

Mam coraz większe odczucie,że miałem więcej niż farta przy kupnie tego proca. Rozpętałem burzę, a tu okazuje się, że nikomu nie udało się jeszcze dojść do 2,6 GHz na niskich napięciach. Żebym tylko mógł jeszcze spróbować odblokować cache...Niestety te naklejki...

 

YOSHI, powtarzam jeszcze raz: mój proc jest brązowy, nie widać ścieżek, AXDC, AQXEA 0327 MPMW.

Idź za moim przykładem przyjacielu i zniszcz te naklejki. Szczerze mówiąc wole 512 cache'u niż kawałek papieru w postaci stickera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadalem z kolesiem - mowi ze testowal kazdy procek na dwoch plytach

asusie a7n

i abicie nf7-s

 

na abicie na 2.05V kazdy idzie na 2,5GHz na AC poparte testami a mi obiecal wyslac najlepszego za napiwek :) - wiec czekam :D

8O 8O 2.05V na AC ?!?!?!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pany ale mi sie trafila dzisiaj perelka :) . Przyszla nowa dostawa 2000+ niewiele bo 5szt. i to teoretycznie slabe. Zachecil mnie kolorek jednego z nich wiec zaczalem go od niechcenia testowac, szlo calkiem niezle az przestalo w okolicach 2400mhz na AC-pozniej stawal sie niestabilny w prime95 wiec wzialem nastepnego i wystartowalem od momentu w ktorym poprzedni stal sie niestabilny. Ten poszedl na 2450mhz na tym samym napieciu (nie moglem dac wiecej bo temp w prime95 dochodzila do 65st.C). Trzy nastepne nawet nie zaladowaly winblowsa na 2450mhz wiec je sobie odpuscilem i zostalem przy drugim. Ten dopiero pokazal co potrafi :twisted: zabralem go do domku na testy z porzadnym chlodzeniem i skubaniec poszedl na 2660mhz STABILNIE W PRIME 95 :twisted: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda :) . Ale to juz nie dzisiaj, jutro trzeba rano wstac do pracy. Jak mi sie bedzie chcialo rozmontowywac WC to wezme ze soba proca i go powygrzewam w robocie, ewentualnie pokombinuje z odblokowaniem go i jutro wieczorem zapodam wyniki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczeze ze nie pamietam, poza tym w tym przypadku to chyba nie mialo wiekszego znaczenia bo testowalem 5szt. rozniacych sie tylko i wylacznie batchem i szly roznie (chociaz mysle ze na wodnym kazdy z nich powinien poleciec spokojnie 2500mhz). Jak cos to napisze za jakas godzinke :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tonic2, w kwestii Twojej prosby mam wrażenie,że trudno ją spełnić. Chodzi o to,że OPN nie potrafi poprawnie wykryć mojego proca. Dżinks polega na oznaczeniu. Jak wpiszę AXDC to wywala,że takiego nie ma. AXDA przyjmuje i wyświetla,ż eproc to... Thoroughbreed A- z tym ,że to nie jest zgodne z prawdą. Może mam za starą wersję progsa - jak masz najnoszą podaj link. No i nie mam jak wrzucić tu zdjęcia, bo własnej stronki nie posiadam, by dać link.

To prawda, starsze wersje nie wykrywają poprawnie Thortona, a

najnowsza owszem, oto link :

 

OPN 462

 

Czekam na tabelkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź za moim przykładem przyjacielu i zniszcz te naklejki. Szczerze mówiąc wole 512 cache'u niż kawałek papieru w postaci stickera.

To chyba nienajlepszy pomysł, właśnie na takim stickerze jest numer

seryjny, z którego sprzedawcy na ogół spisują do karty gwarancyjnej,

więc zniszczenie takiej naklejki oznacza koniec gwarancji :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten procek o ktorym mowie to barton a nie thorton! A czy bedzie chodzil na to na ile koles mowil to sie okaze jutro albo w poniedzialek. Zyczcie mi powodzenia :) - bo chcialem thortona ale po wypadku foresta balbym sie odblokowywac ten cache wiec postawilem na dobrego bartonka - berkut mowil ze powinien dobrze latac. See ya!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki Pany, chcieliscie serie to macie: AXDC2000DUT3C 9782037250068 AQXDA0324XPMW. Nie zdazylem dzisiaj go wymontowac z kompa wiec wygrzewania i odblokowywania dzisiaj nie bedzie :( .

oo pocieszyles mnie :D ja moge kupic takiego: AQXDA 0324 WPMW 97xxxxx280105, i chyba sie ne niego zdecyduje ;) Zobaczymy czego bedzie wart 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzis THORTONA 2000+ 0327 MPMW DUT3C wkladam w plyte(8k9al) komp nie zyje..... wkladam w drugi komp z 8KRAL nie zyje!!! <span style="color:red;">[ciach!]</span>a co jest??? proc trup:( a taka zajebista seria po prostu idzie sie pochlastac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzis THORTONA 2000+ 0327 MPMW DUT3C wkladam w plyte(8k9al) komp nie zyje..... wkladam w drugi komp z 8KRAL nie zyje!!! <span style="color:red;">[ciach!]</span>a co jest??? proc trup:( a taka zajebista seria po prostu idzie sie pochlastac!!!

grzesiu ,pisałem wczesniej o padnietym Thortonku u qmpla a okazało sie to bzdetem bo po 2 dniach padł i tu : ASUS A7N8X delux a nie procunio ale czytajac rózne opinie dochodze do jednego wniosku :większość paduff MOBO lub Procuff wynika z niewiedzy experymentatorów robiacych MODY na własna reke nie mając o tym zielonego pojęcia (nie czepiajcie się bo ja tez nie zjadłem wszystkich rozumuff);-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak?? do dlaczego proc nie piardnie nawet, na dwoch roznych kompach z rozym sprzetem nie dziala???? zreszta wyjelem t-breda z pylty wlozylem THORTONA i komp nie zyje, dopiero jak wlozylem znow t-breda wstal a na drugim kompie bylo identycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak?? do dlaczego proc nie piardnie nawet, na dwoch roznych kompach z rozym sprzetem nie dziala???? zreszta wyjelem t-breda z pylty wlozylem THORTONA i komp nie zyje, dopiero jak wlozylem znow t-breda wstal a na drugim kompie bylo identycznie

To fakt nawet Bill G. nie wie jak winda działa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...