Skocz do zawartości
bronet

Pompki ... ale gdzie je nabyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem !. Staram sie juz od okolo 1,5 miesiaca zamowic pompke (najpierw byla to MJ 1000 , teraz szukam Seltz L-20) i nici. Z dnia na dzien tylko dostaje odpowiedzi ze za tydzien bedize dostawa od producenta ( dystrybutora) mijaja tygodnie a pompek nie ma. hmm. moze wiecie gdzie moge kupic pompke Seltz L-20 odrazu ? bez czekania ? bo polskie akwarystyczne sklepy takie jak . www.colisa.com.pl , www.um-um.pl moze i sa tanie ale co do realizacji zamowien to pozostawiaja wiele do zyczenia, bo co sie nie zapytam o jakas rzecz to na stanie nie maja. wielki minus dla tych ludzi !!!

 

Myslalem ze najwiekszym problemem bedzie wybor pompki , ale najwiekszym problemem okazuje sie dostanie wybranego modelu pompeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kryzys na te pompki. Leżały sobie pewnie spokojnie aż tu naraz znalazły inne zastosowanie i nie ma... Jak cos znajdę, bo sam poszukuje to dam znać i najwyżej zakupimy razem a dostarczę jak będe w Lubinie. Jestem co tydzień (kobitka). Jak cos upolujesz daj znać. Finalcell: ja z chęcią zakupie mj1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku są pompeczki w Galerii w Kakadu (zoologiczny) ale PH802 za 179zł :lol:

 

Ja sie naszukałem, ale w koncu u Mate'a zamówiłem i już :D

no jak byles w najdrozszym sklepie we wrocku to co sie dziwisz

trzeba bylo jechac na gielde zoologiczna

Mamy na mysli tę samą? Na Świebockim w niedzielę? Bo tam było z 8 stoisk z pompeczkami, ale... Aquaszut excluzive :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie dzwonilem i nigdzie nie maja . same aquael i tego typu pompeczki, wiec legnica i lubin odpada

 

jeszcze jest mala nadzieja bo babka powiedziala ze popyta w hurtowni ale cos to czarno widze . :cry: :cry: :cry:

 

moze ktos gdzies widzial w swoim miescie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kumpel pojechal do Jeleniej Góry. Poszuka. W hipernowej na stoisku z rybami zczaiłem akwarium wyczesane, dba o nie jakiś sklep akwarystyczny musze jeszczo to oblukać.

Raczej nie maja ale mam zamiar udac sie do jednego sklepu (wg. wskazowek jednej pani ze sklepu ze zwierzatkami :P) na ul. Wolnosci do pewnego sklepu ogrodniczego i nie tylko. Jak cos sie dowiem to dam znac :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroclaw

W sklepach nie znajdziecie,nawet nie radze chodzic szkoda nog.

Do tej pory mnie bola.Na mj1000 robia wielkie oczy.

Ten powerhead wymieniany tutaj gdzis widzialem(leclerk na zoologicznym i chyba galeria),ale ona 'bycza' jest.

Szansa to gielda zoologiczna ...kazdy piatek w godzinach 12-17 (jakos tak chyba..kiedys dluzej byla) na terenie tarbudu (wiadukty na krakowskiej).

Niestety ja w tych godzinach pracuje i nie dam rady sie wybrac.

 

Co do sklepow internetowych to no coment..raczyli sie odezwac po 3tyg od zamowienia i to dopiera jak wyslalem maila z zapytanie co sie dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowicie, ze w sklepach maja ph402 za 104pln a ja w www.akwasklep.pl kupilem ph802 za 109 z przesylko to dla mnie ceny sa ok. Zwlaszcza ze w lublinie w sklepach albo nie wiedza o co chodzi albo maja tylko aquaele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...