Skocz do zawartości
ZIELONY MEGAMEN

GF4 TI 4200 + MOONSTER COOLING :)

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze niewiem , bo to mam od paru dni ;) zamontowane ....

COOLEREK jest od ATHLONA XP 3000 to myśle ze nie grzeje sie zbytnio, musze jesio nad nią popracować a zegary jak narazie to mam

250@280

500@565

cpu cienko ale to wina producenta, ale i tak sie ciesze z tego co zrobiłem i przynajmniej karta nie prosi o zimne powietrze :D hiihhihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niewiem , bo to mam od paru dni ;) zamontowane ....

COOLEREK jest od ATHLONA XP 3000  to myśle ze nie grzeje sie zbytnio, musze jesio nad nią popracować a zegary jak narazie to mam  

250@280

500@565

cpu cienko ale to wina producenta, ale i tak sie ciesze z tego co zrobiłem i przynajmniej karta nie prosi o zimne powietrze :D hiihhihi

 

założyłeś tam taki kawał żelastwa i tylko takie wyniki :?:

 

mój MSI Ti4200 z 4ns samsungami idzie ładnie z core250/mem444 na core306 Mhz, mem608 Mhz na standardowym chłodzeniu czyli smiesznym wiatrakiem praktycznie bez radiatora

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=46360

właśnie przełożyłym ze starej karty ZALMANA ZM 80A i rdzeń poszedł na 320 Mhz, niestety zdażyły się przycinki w 3dmarku i trzeba będzie podać jakiś wiatraczek 80 mm :wink:

 

wiec może zrób coś aby to wielkie chłodzenie poza wyglądem miało także coś do roboty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... musze jesio nad nią popracować a zegary jak narazie to mam  

250@280

500@565

no to bez żadnej rewelacji :D takie wyniki to na standardowym chłodzeniu można osiągnąć. Zobaczymy jak będzie dalej może da się wykręcić znacznie więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym topicu wcale mu nie chodzilo o podkrecanie tylko o

GF4 TI 4200 + MOONSTER COOLING :)

No chyba że tak :D Ale jaki to ma sens? Ma fajnie wyglądać ? A to przepraszam nie wiedziałem. Myślałem że idzie o kręcenie, no ale wtedy byłby inny dział forum :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos ma dziwnie wygladac to ja cegle klinkierowa zapakuje na gf i co??? tez bedzie fajnie wyladalo ale dzialac do d00pyyyy

Z kad wiesz taka cegla to calkiem calkiem chlodna :wink:

On pewnie lubi majsterkowac przy kompie chociaz z 2 strony mogles zrobic tez chlodzenie na pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...