Skocz do zawartości
Egeba

Program "Usterka"- ZOBACZ KONIECZNIE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

huhuhu usterka do [gluteus maximus] w sumie, nie wiem czy bym na to wpadl biorac pod uwage ze komp byl przedpotopowy. Mozliwe ze wyjolbym kabel zeby go oblookac/wyczyscic i wsadzil bym pozniej dobrze. Z biosem jakos by poszlo. W sumie troche kicz.

 

Ale wszystko wynagrodzil mi ostatni fachowiec:

 

"Druku, prosze, drukuj" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzęt mają ciekawe co to jest ... morze z pentium 233

 

ja musze powiedzieć że pierwszy raz się spotykam z podłączeniem drukarki przez kabel ide....

Jaki kabel ide??

Chyba nie pamietasz czasow gdzie z mobo bylo zintegorowane tylko wyjscie na klawe :P

 

Aż dziw bierze że żaden nie chcial format c robić, może nie umieli :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PORAŻKA PORAŻKA I JESZCZE RAZ PORAŻKA

 

Nie było polewki.

Nie było spalonych zasiłek Codegen

Nie było ukruszonych AMDków

Nie było niewykrywalnych dysków SATA

Nie było wieszających sie po modowaniu Radków 9500...

 

Była drukarka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e szit zapomnialem o programie i koncowke zobaczylem - niech nie wciskaja kitu ze drukarka z odwroconym kablem wydrukuje strone testowa chyba ze ma opcje test ale na pewno nie ten hp

Ten HP ma strone testowa. Jest ona nawet "wczytana" :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN - October 06 21 58 40.mpg 1˙282˙265˙088 bajtów :) wycinam reklame wlasnie i zaraz zrobie divx chyba ze ktos chce czystego strema:D

 

co do programu to hmm zrobilbym to inaczej

1. test >lpt1

jak nie idzie to w biosie, w biosie ok, znowu echo na drukarke a potem kabelek w srodku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzęt mają ciekawe co to jest ... morze z pentium 233

 

ja musze powiedzieć że pierwszy raz się spotykam z podłączeniem drukarki przez kabel ide....

Jaki kabel ide??

Chyba nie pamietasz czasow gdzie z mobo bylo zintegorowane tylko wyjscie na klawe :P

 

Aż dziw bierze że żaden nie chcial format c robić, może nie umieli :]

a jak się ten kabelek nazywa??? on nawet był podobny do kableka co się podłancza hdd/cd/dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale LOL ja pierdziele najlepszy był ostatni typ :

jakie on pier...oły gadał jak smęcił .

dobry był motyw jak mu rece na głowe dawała :) LOLLLLLLLL

Powiem tak wredna usterka z tym kablem dobrze ze wiekszosc ma nowe kompy gdzie nie ma bola zeby sie pomylic z ta wtyczka :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe przynajmnej nie kosili kasy :)

a szkoda - informatycy mogli skasowac TVN na jakas ladna sumke - takie goowno wymyslili i za darmo mieli program kosztem "wyksztalconych"

 

a tak to daja jakims tapeciarzom, pseudoelektrykom czy innym fagasom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ten ostatni byl TRAGICZNY!!! z reszta wszyscy byli generalnie. Ale ostatni po prostu powinien sie powiesic i zabrac za cos na jego poziomie (NIC!!!) a nie za komputery. Przeciez ten ciul wygladal jakby 1 razy na oczy to widzial....zalosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprzęt mają ciekawe co to jest ... morze z pentium 233

 

ja musze powiedzieć że pierwszy raz się spotykam z podłączeniem drukarki przez kabel ide....

Jaki kabel ide??

Chyba nie pamietasz czasow gdzie z mobo bylo zintegorowane tylko wyjscie na klawe :P

 

Aż dziw bierze że żaden nie chcial format c robić, może nie umieli :]

a jak się ten kabelek nazywa??? on nawet był podobny do kableka co się podłancza hdd/cd/dvd

nie wiem jak sie nazwywa, teraz juz takich nieprodukuja :] podobny byl, ale mial mniel zyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie przeginaja....  gdybym widzial taka idiotke to bym w zyciu nie pomyslal, ze moze otworzyc obudowe i odwrocic kabelek od LPT'a :? bez przesadyzmu :?

 

usterka - lipa :?

naciagany ten program na maksa , odwrucony kabelek lol

eeee goowno - tyle rzeczy mozna bylo zmienic, przestawic, poucinac a oni kabelek przelozyli - ŻENADA .... 

 

skoro drukarka wczesniej chodzila i sie "zepsula" to chyba logiczne ze nikt nie zmienial kabli na plycie - bo wtedy nawet laik samemu by problemu szukal albo chociaz wspomnial ze bylo zmieniane cos na plycie - ja bym wyszedl z takiego zalozenia  :? 

 

ciezko by mi bylo wpasc na taki knif ...

fakt fakt troche przesadzili z ta "normalna usterka" :?

 

JA pier...ole !

najlepszy kolo: "drukuj ! proszę cię ! drukuj !"

a drukarka na to - niemozliwe ;) :P :lol:

"ona wie że musi pobrać ten papier, tylko niewie jak to zrealizować" :lol: ten tekst mnie rozwalił (i wymyślił to po 2h) :lol:

Dołączona grafika

 

Ale sprzęt mają ciekawe co to jest ... morze z pentium 233

 

ja musze powiedzieć że pierwszy raz się spotykam z podłączeniem drukarki przez kabel ide....

Jaki kabel ide??

Chyba nie pamietasz czasow gdzie z mobo bylo zintegorowane tylko wyjscie na klawe :P

 

Aż dziw bierze że żaden nie chcial format c robić, może nie umieli :]

moze moze ;)

 

PORAŻKA PORAŻKA I JESZCZE RAZ PORAŻKA

 

Nie było polewki.

Nie było spalonych zasiłek Codegen

Nie było ukruszonych AMDków

Nie było niewykrywalnych dysków SATA

Nie było wieszających sie po modowaniu Radków 9500...

 

Była drukarka :lol:

jacy ynformatycy taka usterka ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ta kobita się do mnie odzywała tak jak do tego gościa co odwrócił kabelek ale w biosie nie włączył portu LPT to bym wyszedł i jej nie pomógł. Poza gdybym sprawdzał kompa zacząłbym od sterowników bo patrząc na tą idiotkę bez śrubokręta nigdy bym sie nie spodziewał żę kabel jest odwrócony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj mowcie sobie co chcecie - te ich "usterki" sa delikatnie mowiac nie typowe - odrocony kabel ? mogli chociaz powiedziec ze komputer ktos tam skladal i nie wiadomo czy dobrze to zrobil czy cos ...

 

a nie odwrocony kabelek - shit i tyle ....

 

to samo bylo z alarmami - qr.na alarm chodzil i "nagle" sie zwroka przestawila - PORAŻKA !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi po bólu panowie i panie

 

dobry był tekścik:

nużki w kablu muszą być zepsute noramlnmie LOL

 

własciwie to nie bylo smieszne, to swiadczy o poziomie wiedzy, ale zauwazcie ze jako jedyni panowie potrafili zlozyc broz tzn 0zl.

 

ale kiedys zastanawialem sie nad istota tego programu i doszedlem do wniosku ze usterki prezentowane w programie maja podloze w wiekszosci teoretyczne tzn. na przykl. dzisiejszego odcinka- drukarka przestaje drukowac, myslimy brak tuszu, poprostu nawala drukara, zagiety kabel, wtyczka wypadla z gniazda, ale kto by pomyslal ze od tak sobie kabel jest zle wlozony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie nazywasz testem ten z sterownikoe - bo zeby ten wydrukowac trzeba miec dobrze kabelek podlaczony a z tego co widzialem ten drukowali

Ja na 695C miałem pod przycieksiem ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>nia drukarki taki inny przycisk i jak go przytrzymałeś to się drukowała strona testowa..... o hp takie bzdety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...