Skocz do zawartości
Donner

nieudany flash GeForce'a

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem,a mianowicie nie moge wgrac nowego biosu do geforca 2 mx 400. Przy rozpoczęciu flasha wyskakuje "EEPROM IS NOT FOUN" czy coś takiego. Moja nazwa epromu nie znajduje się na liście w pliku txt dołączonym do nvflash. Czy jest jakiś inny program flasciach!ący obsługujący moją kartę. z góry dzięki

 

_______________

Athlon XP2400 @(13x166). Epox 8k9a, GeForce 2 MX 400@260/187, HDD Samsung 8,4, SB Live 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPROM na tej grafie to "ATMEL AT 27C010 70JC 9623". Najgorsze jest to, że już używałem nvflasha 4.41 i nic. Wydaje mi się, że jest to spowodowane firmą tej karty (NONAME) :( . Nie znasz może innego programu?

 

_______________

Athlon XP2400 @(13x166). Epox 8k9a, GeForce 2 MX 400@260/187, 256 DDR 333, HDD Samsung 8,4, SB Live 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPROM na tej grafie to "ATMEL AT 27C010  70JC  9623". Najgorsze jest to, że już używałem nvflasha 4.41 i nic. Wydaje mi się, że jest to spowodowane firmą tej karty (NONAME) :( .  Nie znasz może innego programu?

 

_______________ 

Athlon XP2400 @(13x166). Epox 8k9a, GeForce 2 MX 400@260/187, 256 DDR 333, HDD Samsung 8,4, SB Live 5.1

poszukaj duuuzo starszej wersji nvflasha może pujdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem flashować nvflash'em w wersji 2.10 3.10 3.12 3.15 3.18 3.19 i jakimis 4.xx i nic. Nadal wyskakuje komunikat "EEPROM is NOT FOUND" czy coś takego. Mam poprostu lipną karte z szajskim epromem. Szkoda

Wielkie dzięki za pomoc :D

_______________

Athlon XP2400 @(13x166). Epox 8k9a, GeForce 2 MX 400@260/187, 256 DDR 333, HDD Samsung 8,4, SB Live 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a probowales szukac na forum? prawdopodobnie nie meczylbys sie tak dlugo ;)

 

problem byl omawiany conajmniej wielokrotnie (przyklady: 1, 2, 3). dotyczy to niestety szczegolnie gf2mx w wykonaniu prolinka, ale tez 'jakichs' innych.

 

swego czasu tez kilka dni sie meczylem probujac wgrac bios z podniesionymi zegarami na mojego starego gf'a.

 

Djikstra: wybacz, ale chyba nie sadzisz, ze w ten sposob dajesz dobry przyklad :( fakt ze Nicky nie popisal sie ani trescia ani forma, ale taka odpowiedz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Djikstra: wybacz, ale chyba nie sadzisz, ze w ten sposob dajesz dobry przyklad :( fakt ze Nicky nie popisal sie ani trescia ani forma, ale taka odpowiedz?

Wybaczam ;]

A dobre przykłady tu nie pomogą, 30% jego postów wygląda w ten sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...