Skocz do zawartości
donio

Zadanie domowe na WOS

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

morze ktoś z was jush to miał...

Mamy taki temat: Wpływ grup równieśniczych na jednostke.

I mamy zrobić ankiete 10-15 pytań

 

Temat jest conajmnie dziwny... coś tam szukłame na google jakieś 2 stronki były ale nie doladnie to samo....

Także jak ktoś morze pomuc to dzięki a jak nie to wywalcie ten topic......

Pozdr

Danio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale latwy temat...

napisz cos w stylu

Czy gdy koledzy pala a ty normalnie nie palisz i gdyby zapytali ci sie czy chcesz fajke co powiesz tak/nie

 

Impreaz wszyscy pija, proponuja ci co robisz bierzesz nie bierzesz.

 

cala klasa ucieka z lekcji bo sie nie nauczyli na klasowke ty sie nauczyles co robisz idziesz z nimi czy zostajesz

 

 

boze ale banal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź człowieku nie dobijaj. Wszystkiego w necie nie znajdziesz... :/

 

1. Czy sądzisz, ze twoi rówieśnicy mają na ciebie duży wpływ?

2. Czy twoi rodzice uważają ze nie powienienes sie kontaktowac z niektórymi kolegami...?

 

Facet bój sie Boga jak zobaczysz zadania z fizyki w LO w profilu mat-inf to się zdziwisz :) i dopiero bedziesz płakał z "dziwnymi tematami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ortografie to ja mam papiery. Żółte oczywiście ;)

ja tez ale to nie zwalnia Ciebie od myslenia nad tym co piszesz. A co do tematu to faktycznie jest on bardzo przjemny. Musisz poprostu zanalezc (byc moze nawet na swoim przykladzie) rzeczy ktore robisz pod wplywem srodowiska. Dobrym przykladem jest tu wymienione wyzej palenie papierosow i picie alkoholu ale i rowniez n.p przeklinanie. Przykladow mozna mnozyc. Zycze powodzenia przy pisaniu pracy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na imprezie twoje rowiesniczki  chca zebys do nich dolaczyl do zbiorowiej orgi, zwykle to robisz z jedna. Co robisz? Wchodzisz w to czy nie...

Ty Ty cos sie chyba rozmarzyles ;)
oczywiście że w to wchodzę :wink: :D :lol:

Facet bój sie Boga jak zobaczysz zadania z fizyki w LO w profilu mat-inf to się zdziwisz  i dopiero bedziesz płakał z "dziwnymi tematami"

A jak Ty albo on pójdziecie na studia to zrobicie tak 8O :lol: tam są dopiero "dziwne tematy"...pozdrowienia z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijają mnie ludzie ... mam papiery na pisownie etc... To jest idiotyzm ! Wszyscy piszą , że mają żółte papiery są dyslektykami . A na dobra sprawe za dużo spędzacie czasu przed komputerem :) . I dam sobie ręke a nawet moje jaja uciąć :D , że połowa z was nie ma takich zaświadczeń z poradni lekarskich .

 

Tyle co mam do powiedzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet bój sie Boga jak zobaczysz zadania z fizyki w LO w profilu mat-inf to się zdziwisz :) i dopiero bedziesz płakał z "dziwnymi tematami"

Nie przesadzaj! :D, Jestem w 2 klasie LO o takim właśnie profilu i jakoś z Fizyki sobie bez żadnych problemów radze! :D. Istny banał! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet bój sie Boga jak zobaczysz zadania z fizyki w LO w profilu mat-inf to się zdziwisz :) i dopiero bedziesz płakał z "dziwnymi tematami"

Nie przesadzaj! :D, Jestem w 2 klasie LO o takim właśnie profilu i jakoś z Fizyki sobie bez żadnych problemów radze! :D. Istny banał! 8)
:arrow: dobrze masz BiAłY, ze wszystko z fizy idze Ci bez problemow. jak nasza fizyczka da nam zestaw zadan np. 20 na tydzien to nie ma bata... zeby je ktos zrobil. po prostu inny swiat. matma, podstawy elektrotechniki i elektryki to poprostu banal przy tym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet bój sie Boga jak zobaczysz zadania z fizyki w LO w profilu mat-inf to się zdziwisz :) i dopiero bedziesz płakał z "dziwnymi tematami"

Nie przesadzaj! :D, Jestem w 2 klasie LO o takim właśnie profilu i jakoś z Fizyki sobie bez żadnych problemów radze! :D. Istny banał! 8)
:arrow: dobrze masz BiAłY, ze wszystko z fizy idze Ci bez problemow. jak nasza fizyczka da nam zestaw zadan np. 20 na tydzien to nie ma bata... zeby je ktos zrobil. po prostu inny swiat. matma, podstawy elektrotechniki i elektryki to poprostu banal przy tym ;)
Oczywiście niech nie wyjdzie z tego, że jakiś mastah z fizyki jestem :D, tylko z tego co mam to rozumiem all, poprostu mam świetnego nauczyciela :D. A zadania daje normalne jak na profil z nie rozszerzoną fizyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...