Skocz do zawartości
Popixs

rev.2

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram WRX.

 

..problem chyba w tym, że taki test mógłby być aż nader

obiektywny..  :)

taki tzn ktory? bo chyba nie test Joe :lol: ja rozumiem ze dobrze iz ktos to robi, ale... n/c

Powiem Ci jaki - jakikolwiek. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzycom trzymam Cie za słowo, jak tylko sąsiad założy własną firmę komputerową (rozmawialem z nim na temat produkcji bloków to powiedział ze mozna by w to wejsc ale jedynie jako hobby tak poza czasem) , bo wywalają go z tej co teraz pracuje. Powiedzieli, iz zatrudnią go tylko jak bedzie miał własną ( tak teraz robią w wiekszych firmach :x zreszta mojemy tacie tesh tak powiedzieli) to bedziesz miał bloczek z firma z prawdziwego zdarzenia, zarejestowanej w jakims tam urzędzie :) . A tak wogule czy overcooled czy siakoś tak (sory ze nie pamietm dokładnie nazwy ;) to jakas firma zarejestrowana czy tylko tak na czarno? Mam nadzieje ze dokoncze swój bloczek w wolne dni co teraz bedą i zdarze pochwalić sie aby zebrać słowa krytyki a teraz to tylko na nie czekam :) Bloczek myśle bedzie kosztował koło do 300 zł. Jeszcze parownik do FC bedzie można zakupić (mam nadzieje za jakieś 700 zł :) Mam nadzieje ze nie zabraknie mi chedzi do działania.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram WRX.

 

..problem chyba w tym, że taki test mógłby być aż nader

obiektywny..  :)

taki tzn ktory? bo chyba nie test Joe :lol: ja rozumiem ze dobrze iz ktos to robi, ale... n/c

Powiem Ci jaki - jakikolwiek. :)

oo, nastepny :)

 

mowisz ze jakikolwiek test bylby nader obiektywny? tzn ze my niby ukrywamy cos, tak naprawde nasz bloczek jest pelny w srodku, a finy sa iluzja i sprawuje sie gorzej od cpc, a cala propaganda to bzdury i nabijanie klienta w butelke... that it?

 

poszukaj troche na forum, bo byly juz "jakiekolwiek" testy naszego bloczku, tylko co z tego nie? nie chce sie szukac

 

skatan czy jak sie tam piszesz

Rozumiem ze caly wklad w white watera przypadl catharowi, ale ciekawe ze nikt jakos nie zauwaz faktu, ze tego typu rozwiazania sa w technice stosowane od jakichstam leci, to samo z cascade, cale badania poswiecano na temat jet impigement.

ciekaw jestem twojego kompletnie-unikatowego-i-nie-majacego-nic-wspolnego-z-czymkolwiek-do-tej-pory-stworzonym-na-swiecie bloku, ktory bedzie wydajniejszy od wszystkiego, czego elementow nie zawiera. Slowem, milo wiedziec, ze jest czlowiek, ktory doszedl do rzeczy, o ktorych jeszcze nikt na swiecie nie marzy.... i to jeszcze polak :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa bo ja czekam wlasnie na pudelko z CFD. A te 300 zł to jak za darmo, no ale za europejską markę się płaci. Szkoda że jesteś taką zapracowaną osobą :cry: Ten Popix to ma czas, nie studiuje nie ma zainteresowań, zwierząt nie hoduje, siedzi tylko w tym garażu i pilnikiem bloki struga. I co tydzień pokazuje coś nowego ze swej oferty po prostu nuda khy khy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skatan - mam wrazenie ze gdzies juz slyszalem takie wypowiedzi.... lepiej skonczmy ten bezsens tutaj, a jak juz pokazesz projekty to razem dostaniemy orgazmu, nie ma co sie macać tak po omacku, bez gotowych blokow ;)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skatan czy jak sie tam piszesz

Ej sory nie chcialem Cie urazic ze nie pamietalem jak sie nazywa Twoja grupa/firma jak to zwał tak to zwał ale SkAtaN to jush mogłeś nawet z mojej wypowiedzi przepisać bez kitu ( bo teraz produkuja okna PCV bez kitu :) j0k3) Nio i ten tego...

 

ciekaw jestem twojego kompletnie-unikatowego-i-nie-majacego-nic-wspolnego-z-czymkolwiek-do-tej-pory-stworzonym-na-swiecie bloku

Inteligencja jest czasami zawodna, naprawde. Pokaż mi w mojej wypowiedzi to ze napisalem ze pokazę jakąś nową konstrukcję? Powiedzialem ze bedzie wydajna, a nie nowa. Jesli wywnioskowałes to ze swojej inteligencji ( bo pewnie jakoś sobie fakty blednie skojarzyles) to jestes w błedzie.

 

Rozumiem ze caly wklad w white watera przypadl catharowi, ale ciekawe ze nikt jakos nie zauwaz faktu, ze tego typu rozwiazania sa w technice stosowane od jakichstam leci, to samo z cascade, cale badania poswiecano na temat jet impigement.

Hmm to dlaczego ich nie zastosowałeś w swoim bloku? Nio tak Popixs ujawniał wasz misterny plan ale niestety musiałem go zdemaskowac bo jush nad tym myslalem... :)

 

Slowem, milo wiedziec, ze jest czlowiek, ktory doszedl do rzeczy, o ktorych jeszcze nikt na swiecie nie marzy....

Tesh mi miło (j0k3):D Znóf zawodzi Twoja inteligencja... a dlaczego czytaj wyzej.

 

i to jeszcze polak

Dla mnie nie ma granic państwa, moge być żydem (ich lubie bo wiekszość ich nie lubi nie wiedząć dlaczego), niemcem (co prawda ich nie lubie) albo kobietą trzeciego świata obrzucaną kamieniami bo zaszła w ciąze przez gwałt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie macać tak po omacku

Ten... tego Popixs ... ten tekst to mam nadzieje do bloków nie do mnie :) (j0k3) Spoxik jak tylko zrobie bloki to zarzuce zdjątka itp. Mam nadzieje ze znajdzie sie ktoś chcący udostępnić bloki do testów. Ale od razu mowie, blok nie bedzie innowacją wiec nie mowić ze nie mowilem, ze nie mówic "ee stary myslalem ze ty jaką hiper, ultra konstrukcja z marsa a tu taki zonk". Nio na dziś to na tyle, a jeszcze jedno dlaczego nie moge pisać na tym topicu takich postów? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzycom - popixs to do tego złodziej! bo każdy pijak to złodziej!! bloczki wykonuje na zwyklej wiertarce ze statywem, bo tnie koszty lepiej niz miedź, zatrudnia malezyjczyków którzy za niego biegaja po sklepach, składaja to do kupy, poleruja, pakują, wysylaja, ogarniaja. na maile / icq / gg odpowiada za niego bot, bo on nie ma czasu wysiadac z nowego mietka AMG, az strach pomyslec czym jezdzi (lata?) mate skoro bije te kokosy juz tak dlugo :)

 

 

 

Tylko mały problem, bo apropos pudełka to sie nie bede nim napewno chwalił na forum  :wink:

bo napewno nie bedzie lepsze niz nasze! :twisted:

 

 

co do mowienia o wydajnosci blokow na podst. konstrukcji - jak złozysz i przetestujesz tyle projektow co my (niewatpliwie dziesiątki) to zrozumiesz ze teoria =/= praktyka, czasem wrecz w piekielnym stopniu i to calkowicie "bez powodu":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grupa, owszem, firma nazywa sie zgola inaczej :P ja sie w kazdym razie nie urazam, oboje dobrze wiemy, ze wiesz jak sie nazywala, bawi mnie po prostu powaga twoich argumentow...

 

skatan, jednym slowem najpierw krytukujesz nas za doszlifowana konstrukcje white watera, do ktorej nie wiem kiedy i nie wiem jak przyznalismy sobie wylacznosc, po czym stwierdzasz, ze sam doszlifujesz inna, jak dla mnie lol, wiedzialem ze ta dyskusja nie ma sensu. To czekam z utesknieniem na ultra wydajna kopie czegostam, podobna do wszystkich innych ultrawydajnych kopii innych kopii... ogolnie zajebioza jak dla mnie

 

Musiales zdemaskowac powiadasz, strasznie fajnie, ciekawe tylko, ze 3/4 osob na forum wie o co chodzi, wiec w zasadzie ten projekt jest jawnym zartem z naszej strony i mnie np ten fakt bawi bardzo :)

 

cala reszta jest po prostu bez sensownym gadaniem o niczym, wiec nawet nie chce mi sie zaszczycac jej jakakolwiek reakcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah jak ja to lubie :)

 

bloczki wykonuje na zwyklej wiertarce ze statywem,

Jush zauwazyłem dawno ze masz kompleks "dobrej maszyny". Wyobraz sobie ze swój bloczek zrobie na 30 letniej tokarce z głowicą frezerską EMCO maximat 10. Zauwazylem na stronce ze wasze bloki sa "pro" bo na cnc.

SkAtaN napisał: 

Tylko mały problem, bo apropos pudełka to sie nie bede nim napewno chwalił na forum 

bo napewno nie bedzie lepsze niz nasze!

Rozgryzłes mnie :)

 

co do mowienia o wydajnosci blokow na podst. konstrukcji - jak złozysz i przetestujesz tyle projektow co my (niewatpliwie dziesiątki) to zrozumiesz ze teoria =/= praktyka, czasem wrecz w piekielnym stopniu i to calkowicie "bez powodu"

Tu sie zgadzam, ja tylko zakładam ze mój bloczek bedzie lepszy od waszego, troche to głupio wyszło, bo rzuca sie tam tego jakis a nie ma dowodów ale jak zrobie blok i testy to sie okaze.

 

grupa, owszem, firma nazywa sie zgola inaczej  ja sie w kazdym razie nie urazam, oboje dobrze wiemy, ze wiesz jak sie nazywala, bawi mnie po prostu powaga twoich argumentow...

I tu sie mylisz, jush wczesniej to mowilem...

 

skatan, jednym slowem najpierw krytukujesz nas za doszlifowana konstrukcje white watera, do ktorej nie wiem kiedy i nie wiem jak przyznalismy sobie wylacznosc, po czym stwierdzasz, ze sam doszlifujesz inna, jak dla mnie lol, wiedzialem ze ta dyskusja nie ma sensu. To czekam z utesknieniem na ultra wydajna kopie czegostam, podobna do wszystkich innych ultrawydajnych kopii innych kopii... ogolnie zajebioza jak dla mnie

Bedzie to vmod założony na CPC (j0k3) :) Nie prowadziłbym z wami tej dyskusji ze ma taka a nie inna konstrukcję gdyby nie fakt, iż niektórzy ludzie mają troszke wybujałą wyobraźnię i chcialem ich troche sprowadzić na ziemie. Zobaczysz moja konstrukcja nie bedzie duzo odstawała od Twojej. Denerwują mnie takie ucinania konstrukcyjne, typu brak kilku finów bo to akurat to było zabiegiem czysto markietingowym w CFD. A bardzo ładnie z tego wybrnełeś na sajcie waszym.

 

Musiales zdemaskowac powiadasz, strasznie fajnie, ciekawe tylko, ze 3/4 osob na forum wie o co chodzi, wiec w zasadzie ten projekt jest jawnym zartem z naszej strony i mnie np ten fakt bawi bardzo 

Aha, wszystko jasne :] Tak to bardzo bardzo śmieszne, bardzo, bardzo :) To teraz podniosą rekę osoby które wiedziały o misternym planie Popixsa&Witchhuntera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem wszyscy wiedzieli: "To napewno cos al'a cascade". Jak zrobie własny blok własnie z takim sprayerem co opisałem nie innym tylko bez tych frezów stereomonocostam to zaraz pewno bedzie ze Popixs był pierwszy bo pokazał zdjecie (strumienia wody bo reszta jakoś dziwnie rozmazana, siakiś blur) , a to ze to opisałem dokładnie to zgadywałem albo jakies czity:wink: Jedyną osobą której to pokazywałem to berkut, wspomniałem mu o tym. Nawet narysowałem:] Wiec jakby ktoś sie naprawde rzucał, to poprosze berkuta zeby sobie to przypomniał dla niedowiarków, on raczej nie zmysla. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek test, wykonany przez kogoś spoza Waszej wesołej

gromadki, Witch (a najlepiej kilka, coby nie było, że..)..

..że nie wspomnę o publikacji w jakimś renomowanym serwisie..

 

..ja nie wątpię, że Uriell wygrałby z innymi krajowymi blokami, ale

przesz nie jest ważne, co ja myślę, no nie?.. :)

..dlatego testy są potrzebne, i to na jakieś trzy miesiące temu

(bez nich mianowanie się liderem na krajowym rynku WC jest

conajmniej bezpodstawne..)..

..dobrze, żeście się nie nazwali "Narcyz z o.o.".. :P <joke_ofkorz>

 

..chill, Czarownicołapie..

..no offence.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah jak ja to lubie :)

 

bloczki wykonuje na zwyklej wiertarce ze statywem,

Jush zauwazyłem dawno ze masz kompleks "dobrej maszyny". Wyobraz sobie ze swój bloczek zrobie na 30 letniej tokarce z głowicą frezerską EMCO maximat 10. Zauwazylem na stronce ze wasze bloki sa "pro" bo na cnc.

 

CNC to dokladnosc, tyle. Zrob 10 identycznych bloczkow tokarka reczna to pogadamy o roznicach w ich wydajnosci

 

skatan, jednym slowem najpierw krytukujesz nas za doszlifowana konstrukcje white watera, do ktorej nie wiem kiedy i nie wiem jak przyznalismy sobie wylacznosc, po czym stwierdzasz, ze sam doszlifujesz inna, jak dla mnie lol, wiedzialem ze ta dyskusja nie ma sensu. To czekam z utesknieniem na ultra wydajna kopie czegostam, podobna do wszystkich innych ultrawydajnych kopii innych kopii... ogolnie zajebioza jak dla mnie

 

Bedzie to vmod założony na CPC (j0k3) :) Nie prowadziłbym z wami tej dyskusji ze ma taka a nie inna konstrukcję gdyby nie fakt, iż niektórzy ludzie mają troszke wybujałą wyobraźnię i chcialem ich troche sprowadzić na ziemie. Zobaczysz moja konstrukcja nie bedzie duzo odstawała od Twojej. Denerwują mnie takie ucinania konstrukcyjne, typu brak kilku finów bo to akurat to było zabiegiem czysto markietingowym w CFD. A bardzo ładnie z tego wybrnełeś na sajcie waszym.

 

wiec jednak wiesz jak sie nazywamy, bo ciekawym zbiegiem okolicznosci nasz site nazywa sie tak samo, a pod IP to chyba nie strzelales ... kto mial racje? Hipokryzja byloby roszczenie sobie praw do tej konstrukcji, wiec ty tez mi ich nie nadawaj. A jesli sadzisz ze uciecie finow jest zabiegiem czysto marketingowym, to nie mamy o czym rozmawiac w kwestii wydajnosci i rozwiazan... wybacz, juz nie jestem ciekaw twojego bloczka :(

 

Musiales zdemaskowac powiadasz, strasznie fajnie, ciekawe tylko, ze 3/4 osob na forum wie o co chodzi, wiec w zasadzie ten projekt jest jawnym zartem z naszej strony i mnie np ten fakt bawi bardzo  

 

Aha, wszystko jasne :] Tak to bardzo bardzo śmieszne, bardzo, bardzo :) To teraz podniosą rekę osoby które wiedziały o misternym planie Popixsa&Witchhuntera.

 

Taaa, oszusci, plagiaci i kolaboranci, mieli wielki plan oszukania polskiej spolecznosci komputerowej wprowadzajac kopie jednego z najbardziej popularnego bloku wodnego swiata mowiac, ze to ich cudowna konstrukcja. pomysl nastepnym razem

 

btw... nastepnym razem zajrzyj tez do slownika, bo nie jesli roznica miedzy slowami bawi a smieszy jest ci obca, sugeruje nadrobic braki....

 

dosyc tej farsy, dobranoc...

 

pozdrawiam SkAtaN... postaraj sie zasnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek test, wykonany przez kogoś spoza Waszej wesołej

gromadki, Witch (a najlepiej kilka, coby nie było, że..)..

..że nie wspomnę o publikacji w jakimś renomowanym serwisie..

 

..ja nie wątpię, że Uriell wygrałby z innymi krajowymi blokami, ale

przesz nie jest ważne, co ja myślę, no nie?..  :)

..dlatego testy są potrzebne, i to na jakieś trzy miesiące temu

(bez nich mianowanie się liderem na krajowym rynku WC jest

conajmniej bezpodstawne..)..

..dobrze, żeście się nie nazwali "Narcyz z o.o."..  :P <joke_ofkorz>

 

..chill, Czarownicołapie..

..no offence..  :)

i'm chilled enough ;)

 

po raz wtory, jakiekolwiek testy juz byly, wiec nasze miano (kto je kiedy nadal?? ) nie jest bezpodstawne, poszukaj na forum, bedziesz wiedzial co i jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie takie ucinania konstrukcyjne, typu brak kilku finów bo to akurat to było zabiegiem czysto markietingowym w CFD. A bardzo ładnie z tego wybrnełeś na sajcie waszym.  

O CZYM TY CZŁOWIEKU MÓWISZ, W/G CIEBIE ZMIANA LICZBY FINOW O 2 ZMNIEJSZA KOSZTY PRODUKCJI? ZMIANA PREDKOSCI PRZEPLYWU NIE MA WPLYWU NA WYDAJNOŚĆ? CO TO ZA BZDURY? SKORO JESTES TAKI PRO TO CHYBA WIESZ ZE KAZDY STOPIEN W DÓŁ ZDOBYWA SIĘ WŁASNIE TAKIM DOPIESZCZANIEM, CO POST PRZECZYSZ SAM SOBIE I JESZCZE ROBISZ Z NAS KŁAMLIWYCH DEBILI KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO ROBIĄ. WRRR

EOD

 

 

 

odezwij sie jak cos wyprodukujesz bo marnujesz mój czas takim gadaniem.

 

klocuś- niestety nasza wesoła gromadka ma wszędzie szponki wbite^^

mozesz sprecyzowac "renomowany serwis"? moze w chip'ie? ;)

caplsock zamierzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzycom - popixs to do tego złodziej! bo każdy pijak to złodziej!! bloczki wykonuje na zwyklej wiertarce ze statywem, bo tnie koszty lepiej niz miedź, zatrudnia malezyjczyków którzy za niego biegaja po sklepach, składaja to do kupy, poleruja, pakują, wysylaja, ogarniaja. na maile / icq / gg odpowiada za niego bot, bo on nie ma czasu wysiadac z nowego mietka AMG, az strach pomyslec czym jezdzi (lata?) mate skoro bije te kokosy juz tak dlugo :)

Dokładnie i jeszcze młodym talentom nie pozwala wejść do branży prowadząc "Politykę agresywną".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie moge, bez kitu :D

CNC to dokladnosc, tyle. Zrob 10 identycznych bloczkow tokarka reczna to pogadamy o roznicach w ich wydajnosci

Nawet nie wiesz jakie tam sa loozy na posuwie. Dobrze mozemy pogadać jesli robie jeden blok nie 10.

 

wiec jednak wiesz jak sie nazywamy, bo ciekawym zbiegiem okolicznosci nasz site nazywa sie tak samo, a pod IP to chyba nie strzelales ... kto mial racje? Hipokryzja byloby roszczenie sobie praw do tej konstrukcji, wiec ty tez mi ich nie nadawaj. A jesli sadzisz ze uciecie finow jest zabiegiem czysto marketingowym, to nie mamy o czym rozmawiac w kwestii wydajnosci i rozwiazan... wybacz, juz nie jestem ciekaw twojego bloczka 

No to tak

po 1:

Nie wiem jakim frezem robicie finy, palcówkowym :) czy tarczkowym gdy tym pierwszym moglibyscie zrobić poprawki konstrukcyjne. Zapewne wiesz o co mi chodzi. Jeśli napiszesz zebym wytlumaczył to sie sam domysl.

Po 2

No to respekt i szacun jesli Twoja pamieć nigdy nie zawodzi.

 

Taaa, oszusci, plagiaci i kolaboranci, mieli wielki plan oszukania polskiej spolecznosci komputerowej wprowadzajac kopie jednego z najbardziej popularnego bloku wodnego swiata mowiac, ze to ich cudowna konstrukcja. pomysl nastepnym razem

Taaa, wcale takich słow nie uzyłem, czytaj uwaznie. No nie mow mi ze chcesz cascade skopiować?

 

btw... nastepnym razem zajrzyj tez do slownika, bo nie jesli roznica miedzy slowami bawi a smieszy jest ci obca, sugeruje nadrobic braki....

baw sie dalej (j0k3) Sry wielkie w wieku 16 lat nie mialem w szkole jeszcze etymologi tych wyrazów. Hmm róznnica jest taka, że bawi wymawia sie b-a-w-i a śmieszny ś-m-i-e-sz-ny. Nie bede dogryzał i mowił ze słowo jest mowione a wyraz pisany, kRZtałcony człowieku :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O CZYM TY CZŁOWIEKU MÓWISZ, W/G CIEBIE ZMIANA LICZBY FINOW O 2 ZMNIEJSZA KOSZTY PRODUKCJI? ZMIANA PREDKOSCI PRZEPLYWU NIE MA WPLYWU NA WYDAJNOŚĆ? CO TO ZA BZDURY? SKORO JESTES TAKI PRO TO CHYBA WIESZ ZE KAZDY STOPIEN W DÓŁ ZDOBYWA SIĘ WŁASNIE TAKIM DOPIESZCZANIEM, CO POST PRZECZYSZ SAM SOBIE I JESZCZE ROBISZ Z NAS KŁAMLIWYCH DEBILI KTÓRZY NIE WIEDZĄ CO ROBIĄ. WRRR 

EOD

Za kazdy duperel trzeba płacić , ale jesli wg Ciebie nie ma róznicy to ok. Nie robie z was debili to po pierwsze, po drugie jesli mowisz ze jak testowaliscie rozne kombinacje to wporządku. ...tu jush mi sie spać chce.... ale nie poddam sie :] Nie jestem Pro, (zawodzi Twoja inteligencja) , mowią ludzie że wy jestescie pro... Akurat taki tekst jak mi sie spać zachcialo i jush nie mysle trzeźwo (zaraz pewno kogos inteligencja sie uruchomi i powie, o teraz go zagieli, i idzie spać) Sry ale jutro do szkoły na 8. Ciekawe jak wstane, i to wszystko przez was!! (j0k3) Jeszcze jutro dokończymy bo cos czuje ze bede miał niezły odjazd bo tej odpowiedzi na tym topicu. Nie dokonczylem, naprawde sory... dobranoc!! Jeszcze tu wórce!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sobota? :)

 

klocek > testy byly, wiec poczytaj zanim zaczniesz pisac takie BZDURY. Nigdy, ani Witch, ani Popix nie mowili, ze sa super leaderami. Jesli jest taka opinina to powstala ona albo na Forum albo wsrod uzytkownikow.

 

SkAtaN > Uriel jest wzrorowany na WW, a WW byl na jakis innych rozwiazaniach. Jednym slowem nie jest to nic super nowego, ale najwazniejsze, ze jest wydajne.

Zamiast bezpodstawnej krytyki przedstaw lepiej swoj blok i wtedy pogadamy czy przebije konstrukcje Overcooled. Bylo juz wielu ludzi, co zapowiadali mega-giga-nowatorskie bloki i potem nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że napisałem posta po północy :D

 

Ano naprawdę trudno zrobić blok bardzo dobrze wykonany..

po prostu trzeba mieć/możlwość używania specjalistyczny osprzęt

 

I szczerze mówiąc, wątpie, żebyś miał taki osprzęt.. jak twój blok

nie "wygra" z CFD pod względem jakości wykonania, to pozostaje

konstrukcja - czekam, aż zobaczę fotki i testy 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówili przedmówcy niemasz :

ani gotowego egzemplaża, ani firmy, ani chyba nawet pomysłu jak stać się człowiekiem bogatym w pieniądze :)

Mam bloczek CFD w domu i nie sądze abyś wykonał coś podobnego swoimi narzędziami na poziomie ilości egzemplaży, która by pozwalała na zaistnienie na rynku. Przestań wreszcie krytykować i pokaż własny alternatywny pomysł na blok CPU. Zapewniam cię że jeśli bedzie najlepszy to wszyscy zaczną go kupować.

Sory jeszcze za sarkazm w postach powyżej, czasem bywa, że mam ciężki chumor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu majac wiecej checi przegladalem archiwa tego forum (chlodzenia swietej pamieci ;] ) Jak tylko Mate pokazal swojegeo Nukleona N1 to odrazu jak grzyby po deszczu zaczeli wyskakiwac gosciowie ktorzy na wiertarce + pilce recznej i flaszce dla wujka ze zlomu za kostke miedzi zrobili by takiego a nawet lepszego Nuka . Przy okazji bluzgali na Mate`a czemu jego bloki taaakie drogie skoro ich bedzie kosztowac raptem 40PLN ? No i tutaj widze maly sequel tamtych wydazen pojawila sie nowa firma , chlopaki z glowa do interesow , swietnie im idzie kazdy normalny czlowiek im gratuluje ze wyciagaja Polske z szufladki : " Polska zimbabwe blokow wodnych " a tu pojawia sie kilku pacanow ,ktorzy narazie nie maja nic na koncie , sa zieloni i znowu te teksty ze moj bloczek jest super hiper a reszta to chlam . Skatan nawet jesli twoja konstrukcja bedzie wydajniejsza od wszystkiego na rynku to co? Jedynym z tego zadowalonym osobnikiem bedziesz ty poniewarz do tego czasu MCS czy Overcooled wyprodukuja dziesiat razy wiecej , tanszych (ilsoc zmienjsza koszty) i gorszych o 1C bloczkow . Jezeli mialbym wydac 3 bomby na blok uwierz nie kupil bym twojego. Wiesz dlaczego ? Dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli od początku...

 

O CZYM TY CZŁOWIEKU MÓWISZ, W/G CIEBIE ZMIANA LICZBY FINOW O 2 ZMNIEJSZA KOSZTY PRODUKCJI? ZMIANA PREDKOSCI PRZEPLYWU NIE 

MA WPLYWU NA WYDAJNOŚĆ? CO TO ZA BZDURY?

Człowiek ja nie jestem ograniczony konstrukcją komercyjną, mogę zrobić coś co bedzie chodziło na znacznie wydajniejszych pompkach, nie musze sie ograniczać aquaelem.

 

 

Tonic2:

Widać, że nie rozumiesz pewnych rzeczy - np. negatywna samoocena 

popixsa to najzwyczajniejsza ironia 

Aha sory, że tylko Ty rozumiesz. A wiesz ze ja jestem głupi i w ogóle cham, tępy jak but, żałosny, bez argumentów, i na dodatek jeszcze nie skonczylem bloku. Wogule z czym do ludzie, nie?

 

Lukas20: Uriel jest wzrorowany na WW, a WW byl na jakis innych rozwiazaniach. Jednym slowem nie jest to nic super nowego, ale najwazniejsze, ze jest wydajne.

Mowisz tak bo nie wiesz co można zrobić zebyl był wydajniejszy. CFD jest nastawiony na komerche, wieć musi mieć rozgraniczenie cenowo/wydajnościowe nie? Jeśli uważasz ze to kres możliwości chyba nie ma o czym mowic.

 

Lukas20:Zamiast bezpodstawnej krytyki przedstaw lepiej swoj blok i wtedy pogadamy czy przebije konstrukcje Overcooled. Bylo juz wielu ludzi, co zapowiadali mega-giga-nowatorskie bloki i potem nic z tego nie wyszlo.

hehe Mój blok nie bedzie nowatorski. Tak jak jush Popixs napisał, dużo rzeczy tkwi w szczegółach. Tak wiem, troche zle zrobilem ze najpierw nie pokazałem swojego bloku ( a może i nie pokaze co jest w środku tylko testy zrobie) bo narazie potrzebuje mieć kupić, bo mam kawałek płaskownika tylko z zaokrąglonymi rogami a to mnie wkurza. Mam wielką nadzieję ze wyjdzie.

 

 

 

Tonic2: Ano naprawdę trudno zrobić blok bardzo dobrze wykonany.. 

po prostu trzeba mieć/możlwość używania specjalistyczny osprzęt 

 

I szczerze mówiąc, wątpie, żebyś miał taki osprzęt.. jak twój blok 

nie "wygra" z CFD pod względem jakości wykonania, to pozostaje 

konstrukcja - czekam, aż zobaczę fotki i testy

Postaram sie zeby zaspokoił Twoje zmysły,abyś nie mowił ze szpetny, ale nie obiecuje ze bedzie ładny. Ma być wydajny i tyle. A to ze sie jush komus podoba czy nie to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje. Ale wyjechalałes.. bez kitu. Wg mnie blok nie powinien przeciekać i to wystarczy a ze załozysz na niego ledy, które swiecą sie jak psu jajca na wiosne to Twój gust. Prosty i skuteczny, niezabajerowany i nieoslepiajacy. Bo niestety wpadłeś w pułapke pojmowania wszystkiego z wyglądu. A miał w założeniu konkurować pod względem wykonania? Człowiek ktoś Ci czyta forum czy po prostu coś pominołeś czytajać moje wypowiedzi? Tak wogule to sory, ze nie mam CNC. Testy i fotki bedą jak zrobie blok.

 

muzycom: Jak mówili przedmówcy niemasz : 

ani gotowego egzemplaża, ani firmy, ani chyba nawet pomysłu jak stać się człowiekiem bogatym w pieniądze 

Gratuluje spotrzegawczości, bystrość jak h2o w WC :)

 

muzycom: Mam bloczek CFD w domu i nie sądze abyś wykonał coś podobnego swoimi narzędziami na poziomie ilości egzemplaży, która by pozwalała na zaistnienie na rynku. Przestań wreszcie krytykować i pokaż własny alternatywny pomysł na blok CPU. Zapewniam cię że jeśli bedzie najlepszy to wszyscy zaczną go kupować. 

Sory jeszcze za sarkazm w postach powyżej, czasem bywa, że mam ciężki chumor.

Nie przepraszaj:) Nigdzie nie pisałem, ze mam zamiar robić to w ilości egzm. na poziomie kilku tyś. Jak tylko zrobie blok nie omieszkam zrobić testów. Mój pomysł wcale nie jest alternatywny tylko bardziej high-endowy. Bo jak dla mnie CFD jest medium-end (nie low-end). Po prostu chce uświadomić ludzią ze nie kupują najwydajnieszego bloku na świecie (jak niektórzy myśla). Nie bedzie on przeznaczony do szerszego grona użytkowników. Only for the chosen one :) (j0k3) ps Ciesze sie bardzo że masz bloczek CFD

 

viod: kazdy normalny czlowiek im gratuluje ze wyciagaja Polske z szufladki : " Polska zimbabwe blokow wodnych " a tu pojawia sie kilku pacanow ,ktorzy narazie nie maja nic na koncie , sa zieloni i znowu te teksty ze moj bloczek jest super hiper a reszta to chlam . Skatan nawet jesli twoja konstrukcja bedzie wydajniejsza od wszystkiego na rynku to co? Jedynym z tego zadowalonym osobnikiem bedziesz ty poniewarz do tego czasu MCS czy Overcooled wyprodukuja dziesiat razy wiecej , tanszych (ilsoc zmienjsza koszty) i gorszych o 1C bloczkow . Jezeli mialbym wydac 3 bomby na blok uwierz nie kupil bym twojego. Wiesz dlaczego ? Dlatego

Dlaczego mnie obrażasz? Ciesze sie ze Polska ruszyla z miejsca, a przepraszam, ze nie na tak zadawalajaym poziomie jakbys sobie tego zyczył. Myślisz ze rzucam się z motyką na słońce, jesteś w błedzie. Bede sie cieszył, że nie bedziesz mógł powiedzieć, iż masz najwydajniejszy blok w Polsce. Za tą cene co DD to mam lepszy blok (cena frezowania). No ale trzeba zrobić projekt, pozniej w autocadzie zeby sie nie smieli ze rysowane na kolanie itp. Po co to wsztystko najlepiej dać linka do prolinka. Mógłbyś uprzejmie nie reklamować firm, płacą Ci za to? Nikt Cie nie zmusza do kupowania. To bedzie Twoja świadomość... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he cena frezowania ;] A top , oringi , vat , robocizna? Co do tego cieszenia sie to gdzie ja mowilem ze mam najwydajniejszy bloczek? Takim pajacem nie jestem bo nie mam sie czym chwalic . Jak widac niektorzy nadrabiaja to za mnie i za kilka innych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...