Skocz do zawartości
Popixs

rev.2

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu wpłaciłem na blok wodny i czekam na potwierdzenie od popixsa (swoją drogą, dziwne, że on częściej pisze na forum aniżeli mailami).

 

Ufff jakie to szczeście, że mogłem kupić w czasie promocji :)

 

srednio dziennie pisze ok. 5 razy na forum a odpowiadam na jakies 30-70 maili, wiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac dalej w kierunku uszczesliwiania was na maksa ;)

 

wlasnie przyjechala do nas dostawa naszych nowych boxow :D

 

powiem jedno - zwalaja z nog.

 

pudelka posiadaja podwojne dno, w pierwszym wyciety jest otwor w ktory wchodzi sama czesc miedziana bloczkow.

 

w takich opakowaniach dostarczane beda wszystkie bloczki CFD

 

przystapmy do podziwiania.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i dolna czesc

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy...... 8O

Calkiem ladne pudeleczko :D no i ten bloczek jak ladnie sie w nim prezentuje :D

Teraz tylko pytanie, jak to pudeleczko bedzie wygladalo po podrozy zafundowanej przez nasza kochana Poczte :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ludziom ktorzy juz zakupili bloczek u was wysylacie sam kartonik :) bo ladnie by wygladal na poleczce :).

 

 

Popixs stajecie sie profesjonalistami. Bloczki pierwsza klasa do tego opakowanie zaczepiste. Dla mnie jestescie numer 1 w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z czego? z aluminum?

 

robione sa z najwyzszej jakosci teORT: ORT: ORT: ktury, kartonu (diabel wie jak to sie nazywa) pozniej sa jeszcze foliowane, skladaja sie z 2 czesci, dlatego bardzo trudno je zdeformowac.

Z kartonu z kartonu. Pudeleczka ladne proste i przyjemne ;>

Tylko nie mowcie ze zamowiliscie tysiac sztuk :)

 

aha pamietajcie zeby przed wysylaniem opakowac je w blister-packa bo rogi bardzo szybko sie zetra (zboczenie zawodowe ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG!! Cudne te boxy... Nie widzialem u zadnego z zachodnich potentatow WC (DD, swiftech, innovatek) takiej jakosci opakowan. A produkty kazdej z tych ww firm mialem w swoich lapkach wiec wiem co pisze ;)

 

Gratuluje podejscia! Kazdy detal dopieszczony- tak 3mac!

 

Zycze wytrwalosci, chlopaki z overcooled'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ranego aż o 0 zero wieksza... 1590 zł, o ja może to jednak Popixs się pomylił ?? Ale to chyba niemożliwe... Za taka cenę to nie wiem czy sie opłaca... Tak offtopic a moze to i na temat, dlaczego ten topic został po wsadzeniu nowego forum? Co jest w nim takiego specjalnego? Reklama? Jak sie można tak podniecam pudełkiem, bez przesady. Zejdźmy na ziemie. Takich topiców jak ten nie powinno być wcale, wszelkie reklamy nie mają na celu wzbogacenie nas o widzę do budowy WC ale o to by wciśnąć nam towar. Co wnoszą posty typu "właśnie czekam na paczke z Urielem" - nic. Moderatorzy starają się aby forum nie było zaśmiecane i pozostawiają takie posty obojętnie, coś nie tak. Takie typowo komercyjne tematy nie powinny istnieć na szanującym sie forum. Forum ma być niezależne i obiektywne a jedyne o co tu chodzi to o forsę. Litości... nie ma zadnych konkretnych rzeczy tylko pie***** o szopenie ;) Co kupić, co wybrać... pytania i odpowiedzi staję się na tyle nudne, ze może należy je ignorować. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjednej strony masz racje ale z drugiej trochę za twardo ocenisz starania popixsa. Co prawda prowadza bardzo agresywna polityke ale to im wychodzi na dobre. Teraz przynajmniej mamy Poslkiego odpowiednika DD. Chodzi mi o jakosc i wykonanie. Pokazal ze Polacy tez potrafia, nie pamietasz juz jak zaczynali dopiero sie rozkrecac. Przeciez o to chodzi zeby rozwinac jakis biznes i trzepac kase, no bo trzeba jakos zyc. Popixs i ska znalezli spoob i dobrze. Na polski rynek wciagle sie przebijaja, bo bloki.pl i mate juz maja wysokie pozycje, nie wspomne o CPC shit który mozna kupic w kazdym wiekszym sklepie internetowym. Co prawda nadal wkurzaja posty typu co kupic. Jak by nie bylo zadnych recenzji w sieci, albo to ludzie takie mloty sie porobili ze trzeba im napisac ze ECS to super hiper jakosc itd i to kupia :D, a poczytajac kilka recenzji dowiedzieli by sie ze ECS i tp to tania masowka, taki adidas z rynku z czterema paskami i literka s na poczatku a nie na koncu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoł Amfe ;)

Respekt dla Ciebie za to co dla mnie zrobiłeś, ale takie rzeczy załatwia sie na priva ;) Nie miej tego do mnie za złe, ale komercjalizacja tego forum zbija mnie z nóg. Przemo zgadzam sie z Tobą, recenzje i testy powinny być, a właśnie tego brakuje w tym topciu. Po prostu lanie wody jakie to bloki CFD sa pinkne i wspaniałe, nie wspominajać o pudełku które jest super, hiper, ultra fajne . TPSA, Microsoft także prowadzą agresywną politykę i mamy tego skutki... Nie wiem może ja wciskam klin tam gdzie nie ma luzów. Może moderatorzy chcą, pobierają opłaty, czy moze po prostu nie reagują na reklame. Jeśli firma sie szanuje to kupuje sobie banery, a nie sciska za gardło perfidnie reklamując swój towar, bo albo to jest forum dyskusyjne albo netzakupy mango gdynia. Takie jest moje zdanie na temat CFD. Dobre cfaniaki i tyle. Konstrukcja bloku jest stara i oklepana. Wykorzystali projekt WhiteWater zwiększajać powierzchnie oddawania ciepła nad jądrem i tani zakład frezerski. Słowa ciężkie ale prawdziwe. Jak kazdy by sie fascynował CFD to polskie wc byłoby na poziomie gdzie Cathar, był jush dawno, dawno... Proponuje zacząć prawdziwe forum, które rozważa problemy konstrukcyjne bloków, testy itp które dają prawdziwą i obiektwyną ocenę a nie tworzenie sobie zródła potencjalnych klientów. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dziwie jak wy się możecie podniecać pudełeczkiem. Dla mnie jest wazniejsze aby miec dobry kontakt ze sprzedajacym a paczki byly wysylane w miare szybko i to wlasnie nad tym CFD powinno popracować. Wole mieć zwykłe pudełko i miec paczke wyslana na drugi dzien niz piekne pudelko i czekac na wyslanie paczki niecałe 2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoł Amfe ;)

Respekt  dla Ciebie za to co dla mnie zrobiłeś, ale takie rzeczy załatwia sie na priva ;) Nie miej tego do mnie za złe, ale komercjalizacja tego forum zbija mnie z nóg. Przemo zgadzam sie z Tobą, recenzje i testy powinny być, a właśnie tego brakuje w tym topciu. Po prostu lanie wody jakie to bloki CFD sa pinkne i wspaniałe, nie wspominajać o pudełku które jest super, hiper, ultra fajne . TPSA, Microsoft także prowadzą agresywną politykę i mamy tego skutki...  Nie wiem może ja wciskam klin tam gdzie nie ma luzów. Może moderatorzy chcą, pobierają opłaty, czy moze po prostu nie reagują na  reklame. Jeśli firma  sie szanuje to kupuje sobie banery, a nie sciska za gardło perfidnie reklamując swój towar,  bo albo to jest forum dyskusyjne albo netzakupy mango gdynia. Takie jest moje zdanie na temat CFD. Dobre cfaniaki i tyle. Konstrukcja bloku jest stara i oklepana. Wykorzystali projekt WhiteWater zwiększajać powierzchnie oddawania ciepła nad jądrem i tani zakład frezerski. Słowa ciężkie ale prawdziwe. Jak kazdy by sie fascynował CFD to polskie wc byłoby na poziomie gdzie Cathar, był jush dawno, dawno... Proponuje zacząć prawdziwe forum, które rozważa problemy konstrukcyjne bloków, testy itp które dają prawdziwą i obiektwyną ocenę a nie tworzenie sobie zródła potencjalnych klientów. pzdr

naprawde nie kumam takiego podejscia :? ,teraz to kurde jakos wszyscy oburzeni,a jak tylko Popixs wspomnial ze bedzie niespodzianka to jak dzieci zgodnie wszscy wrzeszczeli "chcemy niespodzianki,gdzie sa niespodzianki"

 

Chwala za to CFD ze potrafia jakos sobie radzic i robia cacy zabaweczki ktore moga konkurowac z zachodnimi konstrukcjami,przeciez to jest wolny rynek i nikt Cie nie zmusza do zakupow.

 

Jesli tak na to patrzec to kazda prezentacja obudowy,procesora,pamieci jest swoista reklama.EOT z mojej strony i o to samo przosze Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla obnizeniaa podnoszacego sie niektorym cisnienia - moze po prostu zalozyc kolejne forum - "prezentacyjno reklamowe"? tam kazdy producent moglby oficjalnie pokazywac swoje produkty i debaty na ich temat nikogo by nie razily?

 

update: i zapomnialem dodac - cfd team, chlopaki kompleksowo robicie dobra robote. tak trzymac! (choc co do dyskusji tu miewam mieszane uczucia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, no co Wy... nie zartujcie sobie 8O Skoro to jest forum o chlodzeniu to rowniez sluzy do prezentowania nowych produktow. Malo kto komentuje tutaj DD? Jesli popixs i mate przestana tutaj wysylac posty ze swoimi nowowsciami, to zostana same glupie pytania oraz odpowiedzi na nie w postaci "jobow" i "lol'i", a tak przynajmniej cos sie dzieje. Wkurzaja mnie tylko gadki ile kto wydal na co kasy i co komu jedzie :) Jesli komus takie tematy przeszkadzaja, moze przeciez nie czytac tego topicu - ma bardzo intuicyjny temat :) A tak w ogole, to reklama to to jest w bannerze. Ja popieram _VIP_'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_VIP_, jak 'nie kumasz takiego podejscia', to nie powinienes chyba wyrazac opinii. To co piszesz dalej jest pozbawione sensu, bo wlasnie nie rozumiesz tego, co Katan pisal.

pozwol ze sam bede decydowal kiedy moge wyrazac wlasne opinie

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...