Skocz do zawartości
Popixs

rev.2

Rekomendowane odpowiedzi

He he he cena frezowania ;] A top , oringi , vat , robocizna? Co do tego cieszenia sie to gdzie ja mowilem ze mam najwydajniejszy bloczek? Takim pajacem nie jestem bo nie mam sie czym chwalic . Jak widac niektorzy nadrabiaja to za mnie i za kilka innych osob.

Buhaha O-ringi to najdroższa cześć bloku, całe 50 gr :). Robocizna to tesh, szczegolnie jak sam sobie poskładasz bloczek. Top tesh trzeba wyfrezować, no jeszcze krucce. Jak ktos kupuje na overcooled to rzeczywiscie maja kosmiczne ceny tych krucców ale wystarczy troche poszukać. Myslisz ze nie jestes pajacem :) Piszesz tak mało konkretnie ze nie wiem o co Ci chodzi. Jesli masz na mysli to, iż Ty nie mowisz, ze masz najwydajniejszy blok, to dlaczego Witchunter tak mowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem ci maila na 2 strony ale sie skasowal wiec streszcze- wez pod uwage ze my musimy robic rzeczy uniwersalne, kazdy najmniejszy element naszych blokow kupujemy oddzielnie, uprzednio musimy go znalezc i dopasowac, wydajemy kupe na rozszarpane bloki testowe :D , nie robimy tylko blokow na cpu, mamy kupe super klientow z ktorymi przyjemnie jest porozmawiac zamiast sie tutaj klocic, mamy dostep do lepszej technologii z racji skali naszej produkcji i co najwazniejsze przez to mamy rowniez nizsze ceny, co do wydajnosci to nie idziemy na zadne kompromisy, wiec nie bajeruj tutaj za duzo jaki jestes pro tylko zamilcz i pokaz sie z gotowym blokiem i jego testami, do tego momentu daj sobie siana i pozytkuj czas w ktorym miales odpisac na projektowanie i nauke cada, bo nie jest az tak prosty. ja napewno nie pokazalem sie z gotowymi blokami, ale jak widac pomimo duzej ilosci podniety, opoznien z powodu ilosci zamowien itd. idziemy do przodu i realizujemy co sobie zalozylismy, czego i tobie z calego serca zycze.

 

z blokerskim pozdrowieniem

Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he cena frezowania ;] A top , oringi , vat , robocizna? Co do tego cieszenia sie to gdzie ja mowilem ze mam najwydajniejszy bloczek? Takim pajacem nie jestem bo nie mam sie czym chwalic . Jak widac niektorzy nadrabiaja to za mnie i za kilka innych osob.

Buhaha O-ringi to najdroższa cześć bloku, całe 50 gr :). Robocizna to tesh, szczegolnie jak sam sobie poskładasz bloczek. Top tesh trzeba wyfrezować, no jeszcze krucce. Jak ktos kupuje na overcooled to rzeczywiscie maja kosmiczne ceny tych krucców ale wystarczy troche poszukać. Myslisz ze nie jestes pajacem :) Piszesz tak mało konkretnie ze nie wiem o co Ci chodzi. Jesli masz na mysli to, iż Ty nie mowisz, ze masz najwydajniejszy blok, to dlaczego Witchunter tak mowi?

tam powinienem dac itp. abys sie nie czepial. Witch moze mowic bo jest jego autorem . A twoja mama nie mowi ze jestes najlepszym dzieckiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol...

SkAtaN: powoli zaczynasz mi przypominac naszego "jasia" z forum... Caly czas <span style="color:red;">[ciach!]</span>lisz ze bedzie lepsze... A nic nie robisz...

 

Ja jeszcze nie mam bloku CFD ( ale przyrzeklem sobie ze bede mial caly komp zCFD'owany ;) )... i moge powiedziec ze jestem neutralny.

 

Pamietam witch'a jak zaczynalem zabawe na forum. Pamietam ze wiele razy moglem liczyc na profesjonalna pomoc... Zawsze odpowiedal i w ogole... ( THX :) ). Doslownie zaczeli z niczym a teraz produkuja bycmoze najlepsze bloczki w europie... Caly czas ida do przodu itd itp.

 

Wedlug mnie ... zeby ich "pobic" ... sorry... ale musialbys wymyslic nowy rodzaj chlodzenia...

 

I chocbys zrobil bloczek ktory bedzie o 10* lepszy... To i tak wiekszosc ludzi kupi CFD. Bo jest wydajne, bezpieczne, i swieci...

 

Tak jak ktos madry powiedzial... Do osiagniecia sukcesu potrzebne jest 2% geniuszu i 98% ciezkiej pracy... Jak narazie u ciebie widze 0% wszystkiego...

 

Heh... pozna juz godzine... chodzmy juz spac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i swieci...

Podoba mi sie pierwsza czesc wypowiedzi ale to ze swiecie to szczerze mowiac drazni mnie :mrgreen:

 

Mam takie pytanko... Jak zamierzacie rozwiazac zamocowanie do P4 ? Za pomoca ramki przelotki czy nowy top ?

 

Po 2 to czy mozna sobie zamowic wasz blok bez spoilerow tj. emblematu z niedzwiedziem na topie, napisem CFD na podstawie i otworkiem pod diode ?

 

// sorq za ten tekst z P4, wlasnie sie kapnolem z tym ze jest taka opcja ale pytanko pozostaje aktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam bloku CFD ( ale przyrzeklem sobie ze bede mial caly komp zCFD'owany ;) )... i moge powiedziec ze jestem neutralny.

Doslownie zaczeli z niczym a teraz produkuja bycmoze najlepsze bloczki w europie... Caly czas ida do przodu itd itp.

 

Wedlug mnie ... zeby ich "pobic" ... sorry... ale musialbys wymyslic nowy rodzaj chlodzenia...

Chyba Cie zacytuje: lol...

 

Tak jak ktos madry powiedzial... Do osiagniecia sukcesu potrzebne jest 2% geniuszu i 98% ciezkiej pracy...

Ciekawe "mądrości" wychwytujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko... Jak zamierzacie rozwiazac zamocowanie do P4 ? Za pomoca ramki przelotki czy nowy top ?

 

Po 2 to czy mozna sobie zamowic wasz blok bez spoilerow tj. emblematu z niedzwiedziem na topie, napisem CFD na podstawie i otworkiem pod diode ?

 

// sorq za ten tekst z P4, wlasnie sie kapnolem z tym ze jest taka opcja ale pytanko pozostaje aktualne

Nowy top, mocowanie do dziur w plycie. Ramka na polke, przynajmniej tak to na dzien dzisiejszy wyglada.

 

Bez CFD i niedzwiadka niestety sie nie da, zamawiamy je masowo, chyba ze sie zalapiesz na nowa swieza partie, mozna zrezygnowac z misia, ale CFD zostanie :roll:

 

otwor pod diode jest robiony tylko, jesli ktos chce podswietlenie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam bloku CFD ( ale przyrzeklem sobie ze bede mial caly komp zCFD'owany ;) )... i moge powiedziec ze jestem neutralny.

Doslownie zaczeli z niczym a teraz produkuja bycmoze najlepsze bloczki w europie... Caly czas ida do przodu itd itp.

 

Wedlug mnie ... zeby ich "pobic" ... sorry... ale musialbys wymyslic nowy rodzaj chlodzenia...

Chyba Cie zacytuje: lol...

 

Tak jak ktos madry powiedzial... Do osiagniecia sukcesu potrzebne jest 2% geniuszu i 98% ciezkiej pracy...

Ciekawe "mądrości" wychwytujesz.
:?: Czegos nie rozumiesz w mojej wypowiedzi :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretyczne... Jezeli zrobilibyscie podstawe ze stopu srebra z miedzia ( tego megasuper ) to:

a) dalobyto coś :?:

B) jak by wzrosly koszty :?: ( czy to jest oplacalne ?? na allegro goscie sprzedawali srebrne bloki... ale nigdy czegos takiego nie widzialem na wlasne oczy ... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretyczne... Jezeli zrobilibyscie podstawe ze stopu srebra z miedzia ( tego megasuper ) to: 

a) dalobyto coś :?:

B) jak by wzrosly koszty :?: ( czy to jest oplacalne ?? na allegro goscie sprzedawali srebrne bloki... ale nigdy czegos takiego nie widzialem na wlasne oczy ... )

CuSil - nie bije miedzi elektrolitycznej, a drozszy jest duzo, biorac pod uwage ze musialbym praktycznie prosic o 1 sztuke takiego bloczka to na przyklad skad wziac taki kawalek mikry, duzo by bylo z tym zachodu, odpada

 

No własnie macie racje nie bede sie rzucał, bo narazie musze miec czas na wyfrezowanie. Jak zrobie to pogadamy 

Respect

 

 

EDDY - chyba juz Ciebie o cos prosilem? naprawde to dla ciebie taki problem?

 

berkut - jesli chcesz pod amd to akurat masz to szczescie bo mamy nowa partie topow bez napisow, jesli chcesz to be quick gdyz jutro je laserem jacys złoczyńcy sponiewierają :D

natomiast co do swiecenia to przeciez jest to tylko opcja, wiercimy dziure jak ktos chce.

co do napisu cfd to chyba przesada, moze napisz do zalmana zeby nie pisali zalman bo cie to wkurvvia? tutaj mnie zezlosciles. spojlery? mozesz zamowic z kwadratowym topem, tez przyjychaly takie.

 

 

check - zalezy czy jestes twardy i naciagniesz 12/15 na wylot z mj'tajak reed :) co do kadeta to zalezy co ci tam wlutowali/wlutowales sam, zawsze mozna przerobic.

 

 

co do tego ze niby witch powiedzial iz nasz blok jest najlepszy to chyba komus rozum odjelo, nawet jesli byl to on by tego nie napisal pewnie, wiedzaz ze mozna cos lepszego zrobic. jedyne co mozemy powiedziec to to ze uriel to najlepszy blok na cpu w naszej ofercie, ale chyba trudno to inaczej zinterpretowac.

 

to tyle w kwestii odpowiedzi, ja natomiast czuje sie nie ukontentowany tym ze siedze przy otwartym oknie w bieliznie i nie marzne, moze mi ktos chlodzenie za oknem zamontowac bo chcialbym zimy do 24 XII?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

check - zalezy czy jestes twardy i naciagniesz 12/15 na wylot z mj'tajak reed  co do kadeta to zalezy co ci tam wlutowali/wlutowales sam, zawsze mozna przerobic.

Chyba 12/16 a nie 12/15? Czyli bez zadnych zlaczek??? Na naciąganie? To co mi jeszcze trza zakupić do urielka 2 , Mj1000 i tej ze chlodnicy? http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=55121 ? A tak pozatym to ujdzie ona czy nie bardzo w takiej cfg? Nie bedzie sie gryzla z urielem? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12/15, u nas w dziale akcesoria, nie bez zlaczek tylko choinki male, ta chlodnica bedzie sie gryzla ze wszystkim co miedziane, chyba ze dodasz inhibitora korozji i wtedy jest gitarka, wydajnosc nagrzewnicy - na tym sie zbytnio nie znam, ale wyglada calkiem ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?: Czegos nie rozumiesz w mojej wypowiedzi :?:

Rozumiem, az nadto. Brednie wypisujesz.

Oczekiwalem na jakas konkretna odpowiedz, ale widze, ze sie nie doczekam.

EOD

O co ci chodzi?

Co do pierwszej mojej wypowiedzi to MOIM ZDANIEM ( a chyba moge miec takie ) uwazam ze w dziecinie WC w Polsce nie ma lepszego rozwiazania. Mam nadzieje ze moje przypuszczenie potwierdzi sie kiedy bede mial bloczek CFDl na procku.

 

Co do drugiego... sorry... w tym przypadku powinnem napisac 2% talentu i 98% ciezkiej pracy. Sam kiedys probowalem robic z qzynem bloczek... i ... nic nie zrobilem... Na szybkiego sie nie da. Potrzeba duzo czasu i cierpliwosci... jak przy robieniu browarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za najazdy, mam teraz cięzkie dni, dorastam i formuję sie :) Chyba każdy nastolatek przeżywał chwile, w których byl zły na cały świat. W domu ze mną nie mogą wytrzymać :) Wciągnełem sie w bitwę w której nie mam szans. Sorki wielkie za najazdy, troche inaczej teraz podchodze do świata, moze ktoś czytał "Nie zadręczaj sie drobiazgami nastolatku" :) Takie ciągłe kłotnie sa meczące... życze wam powodzenia, cofam wszytsko co powiedziałem złego o was (ale bloczek zrobie nie ma bata:) Nie chce sie więcej kłucić... szczegolnie ze nie mam najważniejszego argumentu...troche mi odbiło bo od czasu zalogowania sie na forum składam swoje wc, i jak niektórzy chwalą sie, że kupują cały zestaw CFD to mnie troche wkurza, bo uwazam ze nie jest sztuką kupić wc a zrobić je samemu. Z drugiej strony nie każdy ma możliwości i czas... No cóż, zle zrobiłem wdając sie w taka dyskusję, ale uwierzcie mi mam cieżki okres teraz, przepraszam, mam nadzieje ze wybaczycie. Popixs, Witchhunter & wszyscy których obraziłem, zdenerwowałem, jeszcze raz sorki :cry: Troche namieszałem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skatan - null problemo

 

chaos - ciesze sie

 

wszyscy - znalazlem fajna fotke, zdjecie prototypu, zobaczcie jakie piekne i dobrane kawalki pleksy ;)

 

baal once again (w styczniu ukaze sie final)

 

Dołączona grafika

 

^dla dyskutujacych o cyfrakach na oslej - canon a50 nieslabe foty daje, heee? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaufaj mi ze siurkow z prototypu nie chcialbym komus pokazywac, poza tym ich ilosc, rozstaw i budowe chcielibysmy zachowac dla siebie az do czasu wypuszczenia, nie chcemy sie spieszyc. narazie mamy troche spraw na glowie, nie zwiazanych stricte z blokami, o jakie sprawy chodzi dowiecie sie po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm co by powiedzieć - zaczynam chyba żałować, że nie poczekałem i kupiłem Uriela ;)

 

A właśnie - mam pytanie, czy zmiana topu na taki

z dziurkami ala Cascade w Urielu wpłynełoby

pozytywnie na wydajność?

 

Czy dno Baala będzie ryflowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...