Skocz do zawartości
B3T0N

JEDEN Z NAJWIEKSZYCH **** Z PC TUNNINGIEM W POLSCE-SCREENY!!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak !! pisze na razie ten topic jak ciekawostke :) - nie ma tutaj ani reklamy , ani niczego :) tylko screeny i moze zdradze Wam jedna tajemnice (a moze dwie:) )

 

No wiec .....sklep jest zrobiony przeze mnie :D:D:D:D:D - wiec moge go prezentowac jako moja stronke do Waszej oceny :)

 

aktualnie wbiłem do sklepu ok 210 produktow - ich liczba caly czas rosnie !!! ojjj zobaczycie zobaczycie - sklep nie tylko zaskoczy was szeroka gama produktow , ale przede wszystkim ..... CENAMI!!!! - zreszta to ma byc na razie przedsmaczek ;)

 

zapodaje screeny ocenzurowane :D

 

 

 

Dołączona grafika[/img]

 

Dołączona grafika[/img]

 

 

przepraszam za wielkosc zdjec ale jestem po formacie i do dyspozycji mialem tylko painta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przesada z tym reklamowaniem sklepu? Przecież jak byk widać, że to Angela z chieftec.pl :evil:

 

Równie dobrze każdy sklep mógłby się tu zacząć reklamować, i zamiast forum.purepc.pl będziemy mieli bazar.tweak.pl

 

B3ton - szanuję twój wkład w to forum i nakład pracy w skopiowanie stylistyki 4Max'a :lol: ale nie przeginaj co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3ton - szanuję twój wkład w to forum i nakład pracy w skopiowanie stylistyki 4Max'a  :lol: ale nie przeginaj co?

BUHAHAHAAHAHAHHAAHAH!!!!! czlowieku - gdzie ty tu widzisz kopiowanie 4maxa 8O 8O 8O nie badz dziecinny :x

 

kazda porzadna strona, aby mogli wyswietlac ja dobrze zarowno uzytkownicy uzywajac rozdzielczosci 800x600 , 1024x768 jak i wyzej - moze tym sie sugerujesz 8O 8O 8O

 

o co ci chodzi ze przeginam - czloooowieku - ta zapowiedz moznaby powiedziec juz została opłacona Tweakowi wiec jezeli nie wiesz o co chodzi to glupio nie komentuj

 

 

tak wogole to na 4maxa zzagladalem chyba ze 3 razy podczas robienia sklepu tego - szkielet calej strony zrobilem od podstaw a nie jakies P.i.e.r.d.o..lo.n.e kopiowanie - (moze ty sie specjalizujesz w plagiatowaniu i masz jakis kompleks ??? 8O :lol: ) , przynajmniej nie robie sklepu na jakims zjeb.anym OScommerce , na ktory wikszosc sklepow lezy i powolnie dzialaja i czesto sie sypia ....

 

aha - BTW: dzieki za reklame :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przesada z tym reklamowaniem sklepu? Przecież jak byk widać, że to Angela z chieftec.pl  :evil:  

To było odkrywcze (sic!)

 

Przecież wyraźnie widać logo

 

Tak tak !! pisze na razie ten topic jak ciekawostke :) - nie ma tutaj ani reklamy , ani niczego :) tylko screeny i moze zdradze Wam jedna tajemnice (a moze dwie:) )

 

No wiec .....sklep jest zrobiony przeze mnie :D:D:D:D:D - wiec moge go prezentowac jako moja stronke do Waszej oceny :)

 

aktualnie wbiłem do sklepu ok 210 produktow - ich liczba caly czas rosnie !!! ojjj zobaczycie zobaczycie - sklep nie tylko zaskoczy was szeroka gama produktow , ale przede wszystkim ..... CENAMI!!!! - zreszta to ma byc na razie przedsmaczek ;)

No wreszcie coś poprawiliście, bo www.angela.pl trąci myszką 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha...

 

To chyba spójrz jeszcze raz, na kolorystykę - tło, nagłówki, kolory czcionek,  ten sam styl wycinania zdjęć do opisów produktów - nadal nie dostrzegasz ŻADNYCH podobieństw?  :lol:

a myslisz ze jaki inny bym zastosowal styl wycinania ??? 8O rozowy 8O :?: a co to jaki patent jest na to ? 8O to jest bardzo czesto uzywane ...

 

kolorystyka ?? - tak sobie firma zazyczyla - tyle ! ja to zrealizowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i logo podobne tylko strae nie było pochylone a te grile za 0zł dostaje sie za coś ?

Nie no bez przesady, chyba napisał że strona jest jeszcze uzupełniana no nie? Czyli przedmioty są dodawane, a niektóre ceny dopiero będą ustalone :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...