Skocz do zawartości
birdman

Chcesz kupić ZASILACZ ?? Nie wiesz jaki ?? Zajrzyj !!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje tobie zebys sobie kupil Chifteka 420/ cena jest troche bijaca w kieszen bo jakiec 300 ale 2 wentyle i w testach robionych przez specjalistow wytrzymywal bez problemu napiecia 417 bedzie mial duzy zapas mocy i proponuje sie tobie pospieszyc bo nie wiadomo ile wytrzyma twoj Code zlom milem cos takiego i po zmianie plty ze szmelcu na 8rda3i chcialem zeby zasilcz pochodzil mi z hjakis miesiac ale na nastepny dzien bylo PUFFFF

 

Jak kupisz chifteka albo antka tak 420W to bedzie ci ten zasilacz chodzil do konca swiata i 3 dni.

 

 

Nie sugeroj sie zasilaczami z alegro typu tracer i inne tego.

fortron 400w mial 452 ;) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wybrać miedzy : Be quite 400 albo CHieftec 420 bądź Thermaltake 420 lub Huntkey 400 ewentualnie Antec 380 No własnie zalezy mi na ciszy ale także moc jest ważna :wink: Prosze o konkretne odpowiedzi 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sphinx zastanow sie jeszcze nad TAGAN'em 380/480W jest naprawde cichy napiecia trzyma super wyglada tez niczego sobie a cena niejest az tak wygorowana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak którego brać :) Bequite :) ?

470W ToPower TOP-470 z regulacją BCM od 1zł (numer aukcji 22078312)

8)

warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprzęt w podpisie jak widać, powered by Codegen 300W :D. Ponieważ kumplowi zdycha zasilacz - 250W na Durniu 1300 i GF2 MX400, dzielnie się skubany trzymał, heheheheh, pchnąłbym mu moje "cacko" za jakieś 40 zeta i sprawiłbym sobie Modecoma ISO-450P 350W. Tylko... czy warto wyrzucać tę bańkę? Jaka Wasza opinia? Tylko bez jakiś Chiefteców itp., bo więcej kasy NA PEWNO nie wydam... BTW, gdzie można znaleźć najtaniej te zasiłki? Bo ja na razie upolowałem za 131 w P**fi.

modecom 300wgt to moge polecic 106zl (fsp) a ten iso to qpa naprawde wyciaga 250w zobacz sam http://www.cwt.com.tw/CwtEng/index_menu12_atx.htm :lol:

Heh, właśnie zamówiłem Modecom ATX-350GTF (PFC). Co Fortron, to Fortron :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż sprzęt w podpisie jak widać, powered by Codegen 300W :D. Ponieważ kumplowi zdycha zasilacz - 250W na Durniu 1300 i GF2 MX400, dzielnie się skubany trzymał, heheheheh, pchnąłbym mu moje "cacko" za jakieś 40 zeta i sprawiłbym sobie Modecoma ISO-450P 350W. Tylko... czy warto wyrzucać tę bańkę? Jaka Wasza opinia? Tylko bez jakiś Chiefteców itp., bo więcej kasy NA PEWNO nie wydam... BTW, gdzie można znaleźć najtaniej te zasiłki? Bo ja na razie upolowałem za 131 w P**fi.

modecom 300wgt to moge polecic 106zl (fsp) a ten iso to qpa naprawde wyciaga 250w zobacz sam http://www.cwt.com.tw/CwtEng/index_menu12_atx.htm :lol:

Heh, właśnie zamówiłem Modecom ATX-350GTF (PFC). Co Fortron, to Fortron :D.

ja wlanie taki posiadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego Modecoma. Z boku jak żywo FSP napisane, jest tylko jeden problem. Odczyt z PC Alerta (wiem, wiem, ale miernika z tyłka nie wytrzasnę) pokazuje 4,7V podczas gdy z Codegena 300W było 4,89V!!! I co tera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem tego Modecoma. Z boku jak żywo FSP napisane, jest tylko jeden problem. Odczyt z PC Alerta (wiem, wiem, ale miernika z tyłka nie wytrzasnę) pokazuje 4,7V podczas gdy z Codegena 300W było 4,89V!!! I co tera?

daruj se te napiecia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam max. 140 zł na zasiłkę - muszę szybko wymienić tego megaszajsa ;) . Myślę, że Modecom ISO-450P 350W (PFC) będzie najlepszym wyborem.

 

Athlon XP (T-bred) 2000+

MSI KT3V

Barracuda 4 60 GB

512 DDR 333

Gainward GF 4 Ti 4200 - nie ma mowy o kręceniu na tym megabajcie...

DVD, CD-RW

Sieciówka i Live! 5.1

 

Ten Modecom ISO-450P 350W (PFC) powinien starczyć?

 

Pozdra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam max. 140 zł na zasiłkę - muszę szybko wymienić tego megaszajsa ;) . Myślę, że Modecom ISO-450P 350W (PFC) będzie najlepszym wyborem.

 

Athlon XP (T-bred) 2000+

MSI KT3V

Barracuda 4 60 GB

512 DDR 333

Gainward GF 4 Ti 4200 - nie ma mowy o kręceniu na tym megabajcie...

DVD, CD-RW

Sieciówka i Live! 5.1

 

Ten Modecom ISO-450P 350W (PFC) powinien starczyć?

 

Pozdra ;)

doloz 20zl a bedziesz mial pozadna zxasilke 350gtf by fsp :wink:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie jak to jest z tą cichością bo czytałem kilka testów zagranicznych na 1 piszą że jest cicho na drugim że da sie wytrzymać ... Musze wybrać miedzy ENERMAXEM FMA 430 W a tym TAGANEM 480w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pliz mozecie mi doradzic procka mam 1700xp planowane oc na jakies 2500mhz 2700mhz :twisted: napiecie 2v do tego mam wypalarke 1 dysk i grafe radka 8500 $ na zasilke mam nie wiele bo wc robie mysle o zakupie http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=7133&sid=1 tej zasilki jak myslicie wydoli :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sphinx powiem tak:

 

mialem cholernie glosnego CODESHIT'a 300W napiecia mu padały na łep na szyje zdecydowałem sie z qmplem (pozdro WhiLLeR) kupic TAGAN'a 480W teraz najgłosniejszym elementem w kompie jest grafika albo procek bo ciezko wyczaic jak przykladam ucho do zasilacza slysze tylko malutki szum powietrza (ale to tylko jak przyloze ucho a tak nic) fakt faktem ze predkosc wzrasrta przy wiekszym obciarzeniu u mnie teraz to niejest zbyt obciazony ale nawet te 1800 to pikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Modecom ma jedna klimatyczną rzecz: wydu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e bardzo cieple powietrze, a sam jest zimniutki - naprawde :). Temperatura procka spadla mi w porownaniu z Kodedźenem o jakies 2-3 stopnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sphinx powiem tak:

 

mialem cholernie glosnego CODESHIT'a 300W napiecia mu padały na łep na szyje zdecydowałem sie z qmplem (pozdro WhiLLeR) kupic TAGAN'a 480W teraz najgłosniejszym elementem w kompie jest grafika albo procek bo ciezko wyczaic jak przykladam ucho do zasilacza slysze tylko malutki szum powietrza (ale to tylko jak przyloze ucho a tak nic) fakt faktem ze predkosc wzrasrta przy wiekszym obciarzeniu u mnie teraz to niejest zbyt obciazony ale nawet te 1800 to pikus

wiec tak ja mam wszystko wyciszone pozostał do zakupienia zasilacz a będzie on dość mocno obciążony także sam nie wiem co Brać ktoś ma tutaj tego ENERMAXA 430w FMA ??Prosze o pomoc bo sie zdecydowac nie mogę a moze jest coś cichszego do 550 zł max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...