Skocz do zawartości
MacieX

Tolerancja na tweaku

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myślę że drodzy forumowicze (nie mowie o wszystkich) ale raczej znaczna część ma jej za mało ... jakieś zjazdy za byle co ... nie wiem czy może to obrazować brak wychowania czy problemy ze sobą a może jakiś ultra-samozachwyt ... no na serio nie mam pojęcią .

czy ktoś ma podobne do moich odczucia ? bo znam osoby które zgezygnowały z odwiedzania tego miejsca choćby z tego powodu.

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myślę że drodzy forumowicze (nie mowie o wszystkich) ale raczej znaczna część ma jej za mało ... jakieś zjazdy za byle co ... nie wiem czy może to obrazować brak wychowania czy problemy ze sobą a może jakiś ultra-samozachwyt ... no na serio nie mam pojęcią .

czy ktoś ma podobne do moich odczucia ? bo znam osoby które zgezygnowały z odwiedzania tego miejsca choćby z tego powodu.

peace

zgadzam sie z toba... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byc może masz racje ale mnie jakoś nie interesuje czy dostanie ktoś bana czy nie .. czy może ja dostane za niewygodny temat ... a w tym temacie nie mowie nic o moderatorach, może rzeczywiście powinienem uściślić ... że topic się do nich nie odnosi ... sadze ze nie mam zadnych spiec z 'Rulezovcami' tego forum.

 

 

albo tak jak napisał Zoltar ...czasem tak jest i siedzi cicho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jonas mozesz sie ze mna nie zgadazac ale uwazami ize lepiej by tu bylo jezeli ktos by sie nie bluzgal w danym temacie i wogole darowal sobie wypowiedz na temat ktory mu nie pasuje (vide watki o HH oraz o koncercie Acid Drinkers z popisem Ramzesa) niz wchodzil i psul humor innym ludziom. nie mowie ze wszystko sie musi wszystkim podobac bo tak nigdy nie bedzie. ja na przyklad jestem otwarty na dyskusje o muzyce HH (ktora jest tu mocno przez niektorych znienawidzona), ale tylko i wylacznie na dyskusje, a nie na pyskowki. juz od dawna nie widzialem na tweaku sensownej wymiany argumentow a tylko obrzucanie sie wyzwiskami ... moze tylko ja to tak widze, tego nie wiem ale takie jest moje stanowisko. aha i jak mozesz nie nazywaj mnie geodeta bo kojarzy mi sie to z pewnym panem z tego forum za ktorym nie przepadam (i vice versa) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyczytalem zdanie wypisane rekoma(ami ?) - palcami :P - jakiegos modera ... brzmialo to jakos tak ... "nie podoba sie? to wypad - nikt cie to sila nie trzyma - regulamin czytales , zgodziles sie to teraz nie narzekaj ... "

 

tyle mozna powiedziec o calej sytuacji z bananami i klotniami z moderatorkami na tym forum ...

 

jest to chyba jedyne forum na jakim przebywam gdzie w co drugim temacie nie leca wyzwiska "ty <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, <span style="color:red;">[ciach!]</span>u , ciulu, pojebie :P" - dyscyplina jest tu jak w klasztorze shaolin - jednak nie podoba sie ? czytac to co zacytowalem wyzej ... takie tu sa zasady i to nie my (userzy) mamy na nie wplyw

 

nikomu doopy tu lizac nie che ale prawda jest taka a nie inna - modki jakie sa takie sa ... nic z tym nie da rady :)

 

Ps. post ten i pierwszy cytat nie tycza sie zalozyciela tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było, szukaj :>

Znowu geodeci. I co, od wzniosłych przemówień i słów przepisanych ze "Słownika wyrazów obcych" będzie lepiej z tolerancją rezystorów węglowych? Nie bierzmy przykładu z Sejmu, wielmożni.

a może właśnie ten temat jest o takich jak ty ? eeeef troche to zalosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mon, uściślij zatem i pokaż paluszkiem, co ci się nie podoba? Że nowi zbierają obfity plon opie...eee nagany? A imaginujesz sobie, jakby to miejsce wyglądało z 20 topicami dziennie pt. "jak podłączyć diody", "jaki jest wasz ulubiony slot" albo "czym dziurawić obudowę ??????????", bo wszyscy byliby tak tolerancyjni i poprawni politycznie, że nikt nie ośmieliłby się zasugerować używania "Szukajki"? To może wyimaginuj sobie, a później narzekaj, że zupa była za słona.

Jeśli ktoś się obrazi, bo nie wytarł butów, spierdział się przy paniach i w końcu wywalili go z knajpy, to trąd nań i mor, obejdzie się bez takich. Ostatecznie osławionego przez Instytut Geodezji Tweaka poziomu nie tworzy się kiszeniem jednego hita pt. "Poziom spada i mówi to coraz więcej osób, prawda? Prawda? Prawda?!". A o selekcji naturalnej pisał już podglądacz Darwin, tyle że jemu nie miał kto dopisać "szukaj, było" :>

 

---linia cięcia---

wunat - mła, dziewczę płoche i niewinne nazwało cię geodetą? Na Demony Wiatru, gdzie i kiedy?

MacieX - jeśli chciałeś kogoś powyzywać, trzeba było wysłać mi PW albo maila zawierającego spisaną nieco nowatorsko genealogię mojego rodu oraz preferencje i zwyrodnienia mych atenatów na przestrzeni dziejów. Innymi słowy - miast pisać różne tam o psie, schodach i matce tutaj, zawsze możesz nacisnąć magiczny przycisk i w krótkich słowach swego listu oznajmić, jaki ja jestem [coś tam se wymyśl]. Nie obrażę się, tedy nie odczuwaj w tym względzie krępacji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyczytalem zdanie wypisane rekoma(ami ?) - palcami :P - jakiegos modera ... brzmialo to jakos tak ...  "nie podoba sie? to wypad - nikt cie to sila nie trzyma - regulamin czytales , zgodziles sie to teraz nie narzekaj ... "

 

tyle mozna powiedziec o calej sytuacji z bananami i klotniami z moderatorkami na tym forum ...

 

jest to chyba jedyne forum na jakim przebywam gdzie w co drugim temacie nie leca wyzwiska "ty <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> , ciulu, pojebie :P" - dyscyplina jest tu jak w klasztorze shaolin - jednak nie podoba sie ? czytac to co zacytowalem wyzej ... takie tu sa zasady i to nie my (userzy) mamy na nie wplyw

 

nikomu doopy tu lizac nie che ale prawda jest taka a nie inna - modki jakie sa takie sa ... nic z tym nie da rady :)

 

Ps. post ten i pierwszy cytat nie tycza sie zalozyciela tematu :P

nie moge sie nie zgodzic - ale powiedz mi gdzie w regulaminie jest napisane ze krytyka w kierunku moderatora jest karana banem ??? a wierz mi ze tak jest ...

dodam ze krytyka nie obrazliwa i nie wyssana z palca a poparta faktami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie nie zgodzic - ale powiedz mi gdzie w regulaminie jest napisane ze krytyka w kierunku moderatora jest karana banem ??? a wierz mi ze tak jest ...

dodam ze krytyka nie obrazliwa i nie wyssana z palca a poparta faktami ...

wiem ze tak jest ... wlasnie takie a nie inne slowa padly od jednego z moderow - nie przypadkiem je przytoczylem - i co najgorsze (?) raczej wszyscy z nich wyznaja taka zasade - "nie podoba sie to siedz cicho albo odejdz z tweka" a jak tobie dalej sie nie podoba a nie odejdziesz no to ... zmusza cie do tego i pozamiatane ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie moge sie nie zgodzic - ale powiedz mi gdzie w regulaminie jest napisane ze krytyka w kierunku moderatora jest karana banem ??? a wierz mi ze tak jest ...

dodam ze krytyka nie obrazliwa i nie wyssana z palca a poparta faktami ...

wiem ze tak jest ... wlasnie takie a nie inne slowa padly od jednego z moderow - nie przypadkiem je przytoczylem - i co najgorsze (?) raczej wszyscy z nich wyznaja taka zasade - "nie podoba sie to siedz cicho albo odejdz z tweka" a jak tobie dalej sie nie podoba a nie odejdziesz no to ... zmusza cie do tego i pozamiatane ...

przekichane jest to ze jak ktos posiada wladze a brakuje mu argumentow to jako argumentu uzywa samej wladzy .... Analogiczna sytuacje mamy jak powiesz dresowi 3x wiekszemu od ciebie ze nie powinien nienawidziec murzynow bo to jest rasizm i wlasnie przez rasizm jego babka i dziadek a byc moze i rodzice cierpieli w czasie 2 wojny swiatowej a on do ciebie yyyyyyyyyy i bach w zeby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keytyka moderów nie jest karana banem - robie to dość czesto zwłasza w stostunku do jednego z moderów, bo niepodoba mi się jego postawa. Wytkniecie błedów czy krytyka czyjegoś postępowania to jedno, a bluzganie kogoś to zupełnie inna bajka. Podsumowujać krytykowanie konkretnych zachowań jest zupełnie normalne, twierdzę nawet że potrzebne.

A co do wczorajszego bana to uważam że moderzy mieli racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keytyka moderów nie jest karana banem - robie to dość czesto zwłasza w stostunku do jednego z moderów, bo niepodoba mi się jego postawa. Wytkniecie błedów czy krytyka czyjegoś postępowania to jedno, a bluzganie kogoś to zupełnie inna bajka. Podsumowujać krytykowanie konkretnych zachowań jest zupełnie normalne, twierdzę nawet że potrzebne. 

A co do wczorajszego bana to uważam że moderzy mieli racje.

nie wiem czy myslimy o tej samej osobie - mozesz mi powiedziec kogo masz na mysli ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, mon, uściślij zatem i pokaż paluszkiem, co ci się nie podoba? Że nowi zbierają obfity plon opie...eee nagany? A imaginujesz sobie, jakby to miejsce wyglądało z 20 topicami dziennie pt. "jak podłączyć diody", "jaki jest wasz ulubiony slot" albo "czym dziurawić obudowę ??????????", bo wszyscy byliby tak tolerancyjni i poprawni politycznie, że nikt nie ośmieliłby się zasugerować używania "Szukajki"? To może wyimaginuj sobie, a później narzekaj, że zupa była za słona.

Jeśli ktoś się obrazi, bo nie wytarł butów, spierdział się przy paniach i w końcu wywalili go z knajpy, to trąd nań i mor, obejdzie się bez takich. Ostatecznie osławionego przez Instytut Geodezji Tweaka poziomu nie tworzy się kiszeniem jednego hita pt. "Poziom spada i mówi to coraz więcej osób, prawda? Prawda? Prawda?!". A o selekcji naturalnej pisał już podglądacz Darwin, tyle że jemu nie miał kto dopisać "szukaj, było" :>

 

---linia cięcia---

wunat - mła, dziewczę płoche i niewinne nazwało cię geodetą? Na Demony Wiatru, gdzie i kiedy?

MacieX - jeśli chciałeś kogoś powyzywać, trzeba było wysłać mi PW albo maila zawierającego spisaną nieco nowatorsko genealogię mojego rodu oraz preferencje i zwyrodnienia mych atenatów na przestrzeni dziejów. Innymi słowy - miast pisać różne tam o psie, schodach i matce tutaj, zawsze możesz nacisnąć magiczny przycisk i w krótkich słowach swego listu oznajmić, jaki ja jestem [coś tam se wymyśl]. Nie obrażę się, tedy nie odczuwaj w tym względzie krępacji :>

 

jak już napisałem wcześniej, ykhm zechcij swoim łaskawym oczkiem rzucić na oto właśnie wyżej umieszczony mój post zwracający się niewątpliwie do twojej osoby...

 

i jeszcze jedno ... kto chce ciebie wyzywać ... może to jakiś uraz ... jesteś po takiej odpowiedzi uczulony na ataki na privie .. sory zł adres ... przykro mi ze nie zaatakowałem twojej wielce szanownej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to chyba jedyne forum na jakim przebywam gdzie w co drugim temacie nie leca wyzwiska "ty <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> , ciulu, pojebie :P" - dyscyplina jest tu jak w klasztorze shaolin - jednak nie podoba sie ? czytac to co zacytowalem wyzej ... takie tu sa zasady i to nie my (userzy) mamy na nie wplyw

ty jeszcze nie widziales forum ktore jest rzadzone mocniejsza reka w pozytywnym slowa tego znaczeniu http://www.americasarmy.pl/forum/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jest to chyba jedyne forum na jakim przebywam gdzie w co drugim temacie nie leca wyzwiska "ty <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> , ciulu, pojebie :P" - dyscyplina jest tu jak w klasztorze shaolin - jednak nie podoba sie ? czytac to co zacytowalem wyzej ... takie tu sa zasady i to nie my (userzy) mamy na nie wplyw

ty jeszcze nie widziales forum ktore jest rzadzone mocniejsza reka w pozytywnym slowa tego znaczeniuhttp://www.americasarmy.pl/forum/
eee juz sama nazwa zobowiazuje ;) nawet tam nie wchodze bo sie boje ze zle zasalutuje i bana dostane :lol:

 

mi forma jaka tu panuja nawet odpowiada - jak juz napisalem dla mnie duzym "+" jest brak wyzwisk i klotni w KAZDYM temacie jak to ma miejsce na niektorych forach ...

 

ja na razie nie buntuje sie bo nie mam OSOBISCIE zbytnio o co, choc jest tez ktos z wyzszej polki za kim nie przepadam ...

 

jezeli przyjdzie taki dzien ze bedzie trzeba bronic swoich racji to pewnie zaryzykuje , przyjme rekawice , przedstawie swoje poglady i ... dostane bananem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keytyka moderów nie jest karana banem - robie to dość czesto zwłasza w stostunku do jednego z moderów, bo niepodoba mi się jego postawa. Wytkniecie błedów czy krytyka czyjegoś postępowania to jedno, a bluzganie kogoś to zupełnie inna bajka. Podsumowujać krytykowanie konkretnych zachowań jest zupełnie normalne, twierdzę nawet że potrzebne. 

A co do wczorajszego bana to uważam że moderzy mieli racje.

nie wiem czy myslimy o tej samej osobie - mozesz mi powiedziec kogo masz na mysli ??

S.Youth aka IGI (bo to ty, nieprawdaż?), myślicie o tej samej osobie, czyli o mnie. Nicky jest chodzącym przykładem na to, że można narzekać na moderatora i nie dostać bana.

Obaj mnie nie lubicie, wasze prawo. Moje prawo nic sobie tego nie robić. Narzekajcie sobie do woli- o ile nie zaśmiecacie przy tym forum i nie bluzgacie przy tym zbytnio, spływa to po mnie. Tylko nie wiem, na jaki liczycie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak masz racje :) i nie wiem czy moge cie krytykowac skoro dostalem ban za krytyke a moje wszystkie posty zostaly wykasowane ...

I nie pisz ze zasmiecaly forum- znalazly sie w odpowiednim dziale - nie zalozylem nowego tematu tylko sie pod odpowiedni podpialem... nie bluzgalem ... pisalem prawde .... nie zaznaczylem nawet czyje slowa cytowalem znajac nadwrazliwosc niektorych moderatorow

w sumie krytyka nawet nie dotyczyla tak bardzo ciebie jak paranoika ale ty za to bardzo ochoczo przystapiles do dyskusji ...

Ide juz spac dzisiaj - jak bedziesz mial jeszce jakies sprawy do mnie odpowiem na nie jutro o ile i to konto nie zostanie zbanowane a posty nie znikna w tajemniczy sposob ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacieX - choćbyśmy nie wiem ile wypili, nie dogadamy się, tedy najlepiej będzie jak się nawzajem wzgardliwie do siebie odwrócimy.

Jonasie z Piły, Sqrvysynusie Maximusie ... jesli tego sobie życzysz niechaj tak się stanie, obojętne dla mnie to jest, pozdrawiam Ciebie i Twój mały świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyczytalem zdanie wypisane rekoma(ami ?) - palcami :P - jakiegos modera ... brzmialo to jakos tak ...  "nie podoba sie? to wypad - nikt cie to sila nie trzyma - regulamin czytales , zgodziles sie to teraz nie narzekaj ... "

Ten pan już u nas nie pracuje :wink: :lol: :wink:

 

tyle mozna powiedziec o calej sytuacji z bananami i klotniami z moderatorkami na tym forum ...

Czyżbyś nie lubiał żeńskiej części moderatorów :?: :wink: :lol:

W sumie, to już od bardzo dawna nie widziałem, żeby ktoś został zagrożony bananem za zbluzganie moderatora (oczywiście kulturalne zbluzganie :wink: )

 

 

Co do tolerancji, to chyba wiecie w jakim żyjemy świecie, większośc z was chyba chodziła do szkoły. Nikt też chyba nie przesiaduje cały czas w domu unikając kontaktu z ludźmi. Niestety z tolerancją jest u nas bardzo kiepsko (o czym świadczą chociażby wizyty mojej sąsiadki ilekroć puszczę głośniej muzykę - a robię to dość rzadko i w godzinach 11-15 - czyli w miarę neutralnych), wiec mozna się tylko cieszyć, że na forum jest jeszcze jako-tako.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys wyczytalem zdanie wypisane rekoma(ami ?) - palcami :P - jakiegos modera ... brzmialo to jakos tak ...  "nie podoba sie? to wypad - nikt cie to sila nie trzyma - regulamin czytales , zgodziles sie to teraz nie narzekaj ... "

Ten pan już u nas nie pracuje :wink: :lol: :wink:

 

tyle mozna powiedziec o calej sytuacji z bananami i klotniami z moderatorkami na tym forum ...

Czyżbyś nie lubiał żeńskiej części moderatorów :?: :wink: :lol:

W sumie, to już od bardzo dawna nie widziałem, żeby ktoś został zagrożony bananem za zbluzganie moderatora (oczywiście kulturalne zbluzganie :wink: )

 

 

Co do tolerancji, to chyba wiecie w jakim żyjemy świecie, większośc z was chyba chodziła do szkoły. Nikt też chyba nie przesiaduje cały czas w domu unikając kontaktu z ludźmi. Niestety z tolerancją jest u nas bardzo kiepsko (o czym świadczą chociażby wizyty mojej sąsiadki ilekroć puszczę głośniej muzykę - a robię to dość rzadko i w godzinach 11-15 - czyli w miarę neutralnych), wiec mozna się tylko cieszyć, że na forum jest jeszcze jako-tako.

Widzisz a ja jednak bana dostalem za to wczoraj ja czyli IGI - za czepniecie sie paranoika i dijkstra chociaz paranoika podejrzewam o bana

Co smieszniejsze sam ban jest niejako potwierdzeniem moich slow ktore pisalem w swoim poscie wytykajacym jego bledy i pewnie dlatego tez i moj post zostal wywalony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tyle mozna powiedziec o calej sytuacji z bananami i klotniami z moderatorkami na tym forum ...

Czyżbyś nie lubiał żeńskiej części moderatorów :?: :wink: :lol:

 

:)

 

to bylo zdrobnienie do ogolu (no offence Miope :P i ... - jest jeszcze jakas plec piekna za sterami ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja jednak bana dostalem za to wczoraj ja czyli IGI - za czepniecie sie paranoika i dijkstra chociaz paranoika podejrzewam o bana

Co smieszniejsze sam ban jest niejako potwierdzeniem moich slow ktore pisalem w swoim poscie wytykajacym jego bledy i pewnie dlatego tez i moj post zostal wywalony :P

Paranoik ani żaden z moderów bananem nie mógł Cię poczęstować bo nie mają do tego uprawnień. Co najwyżej mogli się użalać Liskowi, (lub Marco) nieco przy tym naginając prawdę i po kłopocie ...

 

To może ja zadam jedno pytanie skierowane to moderów/adminów - czy każdy na forum jest równy i musi w równym stopniu przestrzegać zasad (włącznie z Wami)??? Jak dostanę odpowiedź to powiem do czego zmierzam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzisz a ja jednak bana dostalem za to wczoraj ja czyli IGI - za czepniecie sie paranoika i dijkstra chociaz paranoika podejrzewam o bana

Co smieszniejsze sam ban jest niejako potwierdzeniem moich slow ktore pisalem w swoim poscie wytykajacym jego bledy i pewnie dlatego tez i moj post zostal wywalony :P

Paranoik ani żaden z moderów bananem nie mógł Cię poczęstować bo nie mają do tego uprawnień. Co najwyżej mogli się użalać Liskowi, (lub Marco) nieco przy tym naginając prawdę i po kłopocie ...zmierzam ...

i tu sie mylisz

wszyscy moderatozy maja panel banicji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogólnym skrypcie phpBB tylko admini moga banować, czyżby jakiś modzi? Może gdyby moderzy niemieli możliwośc banowanie userow to niedochdziło by do takich sytuacji, bo pzed założeniem bana administrato zweryfikował by jego zasadność? A że raczej marca i liska nikt sie nieczepie to powinni być bezstronni. Czy mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...