Skocz do zawartości
lebioda

Który GF4 Ti 4200 ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Bezapelacyjnie Dream. Albatrony są sprowadzane z zachodu...

 

+ 36 miesięcy (door-to-door!) gwarancji

+ wersja na kosciach BGA 3,3 ns

+ znacznie lepsze mozliwosci O/C

 

cytat z FrazPC

 

...oparta jest na PCB kart GeForce4 Ti4600 i tym samym każe oczekiwać od siebie wysokich możliwości O/C. I wcale się nie zawiodłem gdy przystąpiłem do prób podkręcenia tego samozwańczego Ultra monstrum ... Układ graficzny nie zrobił niespodzianki i podkręcił się tak, jak większość kart GeForce4 Ti4200 nawet na zwykłej PCB, do wartości 310 MHz. Spodziewaliśmy się więcej prawda ? Za to pamięci pokazały klase. Pomimo iż ich zegar taktujący (teoretyczny) powinien wynosić 555 MHz, te bez problemu pracowały z zegarem 700 MHz ! Co prawda pracowały także nie powodując przekłamań z zegarem 720 MHz lecz ich temperatura po godzinie testów już była lekko alarmująca. 700 Mhz przy zastosowanych radiatorach można uznać za wartość bezpieczną ale jednocześnie bardzo wysoką.

Ja bym sie nie zastanawiał, ta różnica w cenie jest po prostu warta. Ten albatron jest jak dla mnie ryzykownego pochodzenia, ma krótszą o rok gwarancje nie ma nawet pudełka, a sterowniki są przegrywane czyli to jakis kompletny OEM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik nie wiem co wybrać i proszę o małą pomoc

widze ze juz kupiles ta karte, zastanawia mnie jedno czy koles wystawia fakturki?? Nie wiesz czasami? Sam bym z checia wciagnal taka karte :D I dlaczego cena jest tak niska?? Na siriusie chodzi po 800zl :? Ciekawe czemu? Pomozcie troche bo nie wiem czy na szybko kupowac. Zastanawialem sie nad Leadtekiem lub MSI, a tu taki zonk :/ Co zrobic , jak myslicie, brac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik nie wiem co wybrać i proszę o małą pomoc

widze ze juz kupiles ta karte, zastanawia mnie jedno czy koles wystawia fakturki?? Nie wiesz czasami? Sam bym z checia wciagnal taka karte :D I dlaczego cena jest tak niska?? Na siriusie chodzi po 800zl :? Ciekawe czemu? Pomozcie troche bo nie wiem czy na szybko kupowac. Zastanawialem sie nad Leadtekiem lub MSI, a tu taki zonk :/ Co zrobic , jak myslicie, brac??

Cena nie jest wysoka, najpewniej bardzo wysoka cena jest w siriusie i innych.

 

Inside TNC ma przedstawicielstwo w Polsce otwarte w marcu 2002 roku we Wroclawiu (spojrzyjcie na lokalizacje w allegro) i wlasciwie jedyne na swiecie poza Koreą :lol: Zatem te karty moga byc produkowane juz u nas. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakrecilem sie juz :/ Wole na szybko nie kupowac ... rano moze dostane odpowiedz od sprzedajacego to sie zastanowie ... jak przez noc nikt mi nie wykupi ostatniej sztuki :( Chyba ze ktos teraz z forumowiczow utwierdzi mnie w przekonaniu ze jednak karta jest WARTA i ja KUPIC :?: 8) pozdrawiam spiacych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakrecilem sie juz :/ Wole na szybko nie kupowac ... rano moze dostane odpowiedz od sprzedajacego to sie zastanowie ... jak przez noc nikt mi nie wykupi ostatniej sztuki :( Chyba ze ktos teraz z forumowiczow utwierdzi mnie w przekonaniu ze jednak karta jest WARTA i ja KUPIC :?: 8)  pozdrawiam spiacych ;)

Też chciałem ją kupić jutro ale 2 ostatnie sztuki przyspieszyły mój wybór. Nie wiem jak jest z fakturami i myśle żę karta jest warta :D bo raczej ciężko dostać kartę vivo, 36 gwarancji i tak dobrze kręcącą się, ale wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside TNC dream ma strasznie kiepawa jakosc obrazu. Nawet redaktorzy chipa to zauwazyli. Dla mnie to makabra nie karta. Moze od maja cos zmienili ale jesli nie to wspolczuje. Juz przy 1024x768 i 85Hz jest syfiascie a jak zwiekszysz do 100Hz jakby calosc byla zamglona. Obraz niewyrazny i nieostry. Myslalem ze to jeden egzemplarz sie taki trafil ale to kazdy ma taka wade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside TNC dream ma strasznie kiepawa jakosc obrazu. Nawet redaktorzy chipa to zauwazyli. Dla mnie to makabra nie karta. Moze od maja cos zmienili ale jesli nie to wspolczuje. Juz przy 1024x768 i 85Hz jest syfiascie a jak zwiekszysz do 100Hz jakby calosc byla zamglona. Obraz niewyrazny i nieostry. Myslalem ze to jeden egzemplarz sie taki trafil ale to kazdy ma taka wade.

"Chlopie" ;) nie strasz!! :P Nie moze byc tak zle!

A i tak prawdopodobnie pomylilo ci sie z wyjsciem TV! Z reszta spojrz sam na rekomendacje FrazPC na samym dole w tabelce uwagi! jest napisane:

"Wysoka jakosc obrazu CRT/DVI"

[chyba ze zle ja interpretuje?] Tak wiec??? :P :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inside TNC dream ma strasznie kiepawa jakosc obrazu. Nawet redaktorzy chipa to zauwazyli. Dla mnie to makabra nie karta. Moze od maja cos zmienili ale jesli nie to wspolczuje. Juz przy 1024x768 i 85Hz jest syfiascie a jak zwiekszysz do 100Hz jakby calosc byla zamglona. Obraz niewyrazny i nieostry. Myslalem ze to jeden egzemplarz sie taki trafil ale to kazdy ma taka wade.

Niestety nefar ma rację - nie wiem czy tak jest we wszystkich egzemplażach, ale jakoś obrazu jest kiepska (nie mówię tragiczna).

Przeczytaj CHIP 5/2003 tam redaktor też to zauważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt :( Dream wyszedl cieniutko, ale Panowie w Chipie jest mowa o zwyklym TNC ti-4200, a Ja z kolega lebioda kupilismy wersje Ultra, ktora w tescie przeprowadzonym przez FrazPC wypadla bardzo dobrze! Z reszta, nie ma co spekulowac, na dniach karta ma przyjsc -> zobaczymy co ma soba do zaoferowania :twisted: a jak nie ... to sie cos wymysli 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłamu i na dodatkke z allegro nigdy bym niebrał polecam lepszego , taniego sprawdzonego Leadteka.

 

Pozdro.

 

Dlaczego napisales cos takiego? 8O To jest calkowicie nieprawdziwa ocena. Tak samo odnosnie chlamu jak i allegro. Allegro jest JEDYNIE posrednikiem i nie ma nic wspolnego z tym od kogo kupujemy... Na allegro handluje wielu producentow, np Minolta Polska, hurtowni jak Baltrade i wiele innych masz cos przeciwko Minolcie czy innym??? Nie wspominając o setkach czy tysiącach większych czy mniejszych sklepów... Owszem sa tez i oszusci, handlarze sprowadzajacy z zagranicy, wioząc towar w podejżanych warunkach... byc moze jest ich wiecej niz tych pierwszych ale nie mozna popadac z jednej skrajnosci w drugą, a co do chlamu zaraz dojdziemy i do tego...

 

Co do chipa... wchodzac na TOP TEN jest tam jeden JEDYNY LEADTEK spośród 100-tki!!! na 4 miejscu wart 2520 zlotych jest to GF5900FX, i nie ma zadnego Leadteka wiecej??? 8O ... za to sa 3 "chlamy" takie jak Inside, 4 "chlamy" jak PowerColor, 3 "chlamy" jak Sparkle itd itp, cos cieniutko ten Leadtek wychodzi 8O :lol: :lol: :lol: ... Jak to jest ze jednak te "chlamy" zajmuja wiecej i lepsze miejsca?...

 

Inside TNC dream ma strasznie kiepawa jakosc obrazu. Nawet redaktorzy chipa to zauwazyli. Dla mnie to makabra nie karta. Moze od maja cos zmienili ale jesli nie to wspolczuje. Juz przy 1024x768 i 85Hz jest syfiascie a jak zwiekszysz do 100Hz jakby calosc byla zamglona. Obraz niewyrazny i nieostry. Myslalem ze to jeden egzemplarz sie taki trafil ale to kazdy ma taka wade

 

W tym samym chipie w multitescie gdzie karta poszla do 10-ciu osob pisza o zupelnie pozytywnych wrazeniach, nikt nie pisze o makabrach ani syfiastych rozdzielczosciach, a nawet nie mowimy o wersji Ultra tylko o wersji na 4ns kosciach bez radiatorow...

 

Kolejna sprawa iz o gazetach typu chip i ich "rzetelnych" testach pisano juz niejednokrotnie, zdarzalo im sie pisac o wielu rzeczach, ktore bywaly kompletnymi bzdurami do kwadratu, jak widać niekompetencja trafia się wszędzie...

 

I jeszcze odnosnie stwierdzenia "Myslalem ze to jeden egzemplarz sie taki trafil ale to kazdy ma taka wade" ... Nie pisz o tym co ma kazdy eglemplarz bo nie sprawdziles kazdego...

 

Panowie jak bedziecie podchodzic z taka fachowością do sprawy to forum bedzie OSTATNIM ze zdrodel prawdziwej wiedzy i wiecej bedzie sie mozna dowiedziec z czasopism typu GRY Komputer Swiat...

 

Za jakosc obrazu wine nie ponosi jedynie karta, jest wiele przyczyn od sterownikow po kabel sygnalowy, zaklocenia az po sam monitor

 

czytaj podsumowanie FRAZPC

 

Karta graficzna InsideTNC GeForce4 Ti4200-8X Ultra 128MB VIVO to bardzo nietypowa karta. Po pierwsze, została zapakowana w walizeczkę, która chcąc nie chcąc - wrażenie robi :-) Sama karta zaś zbudowana została na konstrukcji PCB kart GeForce4 Ti4600 co miało z góry zapewnić jej wyższe możliwości podkręcania. I tutaj w połowie się to udało. Pamięci karty podkręcają się bardzo dobrze, może nawet doskonale ! Troszkę zawiódł układ graficzny, który wyposażony zostałł przecież w ciekawy cooler. Jego niedoskonałość konstrukcyjna jednak powodowała, że układ graficzny, pod długich testach był już bardzo gorący i wolałem nie ryzować podnoszenia jeszcze bardziej. Ciekawostką może być także dioda wbudowana w wentylator, która na pewno dodaje uroku karcie. Ale są tacy, którym takie "bajery" niezbyt odpowiadają. Mówiąc szczerze, to mi sie osobiście takowe dodatki nie podobają, no ale cóż zrobić. Świeci to niech świeci :-) Karta jednak wyróżnia się jeszcze czymś. Oferuje bardzo dobrą jakość obrazu, która mi aż nie przypomina kart z układem NVIDIA

 

Jakżesz to więc dziwnie się złożyło, ze slowa FrazPC są dokladnym przeciwienstwem Twoich? 8O

 

Niestety nefar ma rację - nie wiem czy tak jest we wszystkich egzemplażach, ale jakoś obrazu jest kiepska (nie mówię tragiczna).

 

A Ty co? Nie wiesz jak sie pisze egzemplarz a wiesz o jakosci obrazu? Tez miales te karte? Czy wystarczyla Ci opinia redaktora z chipa? Bo jesli piszesz ze jakosc jest kiepska to MUSIAŁES ją widziec, prawda? Wiec widziales jakosc obrazu na karcie Inside TNC Dream GeForce4 Ti4200-8X ULTRA VIVO 128 MB DDRAM BGA 3,3ns Samsung???

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do>>>mrtnt

 

Oj mało wiesz o Leadteku-producent jeden z najlepszych na równi z Gainwardem.Leadtek dla twojej wiadomości produkował wszystkie grafy w wielu wersjach począwszy od RIV-y TNT , karty Leadteka zwykle są w kilku wersjach jak np GFE4 TI 4200 - jest tani oem, droższy box TD z dużym radiatorem na całej grafie po obu stronach,koljeny box TDH z funkcjami takimi jak pomiar napiec na grafie -na GPU i pamieciach - mozliwosc ich zmiany , pomiar temperatury,monitoring obrotów wentyla,karta posiada róznież 3diody led któe sygnalizuja odpowiednio -POWER ON / AGPX4 ew AGPX8 / ERROR, do tego do grafy zawsze dozucane są pełne wersje gier, ja w wersji TD miaełm 6cd +kabelki+instrukcjia itp -karty Leadteka są chyba najbardziej wypasionymi grafami

 

A co do allegro to niejest tak że jest ono do du... -nie napewno nie ,sam tam wiele rzeczy kupuje i sprzedaje,ale chodiz mi oto ze niewzioołbym używanej grafy od niewiadomo kogo , nie do konca wiadmomo czy sprawnej i na dodatek za 500 ponad zł jak moge mieć duuzo lepsza za 540 Leadtek BOX TD i luzik , po co brać cos używanego niepewnego jak możńa mieć cos nowego za tą samacene i na dodatek z gwara i z pewności ze karta jest ok

 

co daje leadtek ?? np to :

Instrukcja instalacji i użytkowania karty oraz oprogramowania w języku angielskim. 55 stron.

Kabel S-Video (miniDIN-miniDIN). Wykonanie standard.

Kabel Composite (Cinch-Cinch).

Kabel rozgałęziający VIVO. Wejścia oraz wyjścia wizyjne w standardach S-Video (miniDIN) oraz Composite (Cinch).

Przejściówka DVI->VGA do podłączenie drugiego monitora.

CD ze sterownikami (v43.51), oprogramowaniem narzędziowym oraz odtwarzaczem WinFastDVD 3.1 i magnetowidem WinFast DVR opartymi na odpowiednich programach firmy InterVideo.

CD z programem Ulead Cool3D SE 3.0.

CD z programem UIead VideoStudio 7 SE DVD.

CD z programem Ulead MovieFactory 2 SE.

CD z grą Aquanox.

CD z grą Master Rallye. i jeszcze jakies

 

No i jakość wykonanai miodzio , możan by pisac i pisac o Leadteku

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do allegro to niejest tak że jest ono do du... -nie napewno nie ,sam tam wiele rzeczy kupuje i sprzedaje,ale chodiz mi oto ze niewzioołbym używanej grafy od niewiadomo kogo , nie do konca wiadmomo czy sprawnej i na dodatek za 500 ponad zł jak moge mieć duuzo lepsza za 540 Leadtek BOX TD i luzik , po co brać cos używanego niepewnego jak możńa mieć cos nowego za tą samacene i na dodatek z gwara i z pewności ze karta jest ok

 

Pozdro.

Primo: gdzie ty masz tam napisane ze karta jest uzywana???

drugie Primo:Powiedz mi gdzie moge dostac duuzo lepsza karte za 540zl??? W jakim sklepie daja mi pewnosc ze karta bedzie dzialac? Nawet w takim miescie jak Sz-n nie dorwiesz takiej karty graf [nic nie wspomne o firmowych RAM'ach], no i gwarancja jest na 36 m-cy!!!

po trzecie Primo: Ile wycisniesz z tego Leadteka, widzialem zalozmy ze ok 645Mhz na pamiatkach, poczekaj az zobaczymy tego Dreama czy pojdzie na 700Mhz, wtedy bedziemy dyskutowac kto ma racje! :wink:

czwarte Primo:

Prawda taka -> peace [az do testow :twisted: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do>>>mrtnt 

 

Oj mało wiesz o Leadteku

Twierdzisz tak dlatego ze sie nie zgadzam. Taki maly bunt Dołączona grafika Jesli tak stawiasz sprawe ja tez tak postawie, o Leadteku wiem... yyyy wlasciwie jednak powiem inaczej - to nie wiem nic i wiedziec nie chce, co znaczy wiedziec o Leadteku, interesujesz sie finansami tej firmy? umawiasz na randki z szefowa?, :lol: dam Ci 1 dowod dla ktorego nie musze wiedziec nic o Leadteku, robilem upgrade BIOSU wiele razy i nigdy nie zchrzanilem karty, co udalo sie juz Tobie, o czym pisales, nie czepiaj sie bezsensownie :lol: , masz ta karte miesiac dwa i mowisz ze jestes znawcą Leadteka? nie ma czegos takiego jak znawca Leadteka, mozna byc co najwyzej jego fanem... ja mialem juz 5 Leadtekow i 2 mam po dzis dzien.

 

Nie wiem czemu sie tak bulwersujesz, mowimy o karcie za 520 zlotych nowej sprzedawanej z 3 letnia gwarancja DOOR-2-DOOR (nie musisz sie ruszac z domu) o wersji VIVO o czym zapominasz, o wersji 128 MB o czym zapominasz, o wersji na PCB Ti4600 o czym zapominasz, o wersji na kosciach BGA 3,3 ns o czym zapominasz, o karcie wartosci rynkowej 800 zlotych (wartosc rynkowa Ledadteka to ok 500)

Na dodatek zapominasz ze wersja z VIVO kosztuje 699 zlotych wersji z pamięciami pewnie 3,6 - 4 ns owszem ma kawal solidnej "blachy" ale gorsze pamieci i tak powoduja gorsze rezultaty w O/C przynajmniej pamięci.

 

mowisz co daje Leadtek...

 

co daje leadtek ?? np to : 

Instrukcja instalacji i użytkowania karty oraz oprogramowania w języku angielskim. 55 stron

To choćby kolejna rzecz w której Leadtek łamie polskie prawo, które zabrania sprzedawac bez polskiej instrukcji, czyli Leadtek OLEWA polskiego klienta niestety jak wiekszosc ale taka jest prawda i tyle! My do Uni a Uni ma nas w [gluteus maximus]... Inside TNC natomiast daje polska instrukcje, wiec przynajmniej tego prawa przestrzega...

 

Nie twierdze ze Leadtek robi zle karty, robi swietne karty, jednak ta za 520 - Inside TNC jest rowniez bardzo dobrą kartą godną polecenia i w porownaniu z karta za 500 zlotych Leadtekiem A280TD z 64 MB pamieci bez VIVO uwazam za rownie dobrą jesli nie lepszą oferte. Gdybym mial kupic Inside TNC za 800 - w zyciu!!!, wtedy nawet nie bylo by rozmowy. Jednak 520 zlotych zmienia postac rzeczy. Za ta sama cene dostajemy extra pamieci BGA 3,3 ns chlodzone radiatorkami, nie placimy za zbedny soft, ktory odlozymy na polke zaraz po zakupie

 

a cale oprogramowanie, darujmy sobie te historie. Znajde Ci to samo FREE FULL VERSION na plytkach czasopism, a po za tym jesli ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie rozumiem ze jestes TOTAL LEGAL :lol:

 

Zatem nie zapominaj ze porownujesz karte za 699 zlotych z karta za 520

 

Jak powiedzial volteq peace az do testow, wtedy bedzie mozna wiecej powiedziec :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrtnt. Nie pisalem tego "przedrukowujac" slowa redaktorow chipa tylko na podstawie wlasnych spostrzezen.

Moze byc tak ze seria kart jest do bani a inne sa ok.

Tak bylo z gainwardem gf4 wszystkie polecialy. W gf 4 4800se gainwarda jest kiepawy obraz. Szczegolnie kontrast czerni i bieli (wypala oczy). Msi 4400 (komputronik) to w rzeczywistosci PNY ktore pada na ryj jak podepniesz pod tv (mialem 3 sztuki). Tak wiec zdarza sie lipa.

 

Piszac poprzedniego posta dalem ostrzezenie. Ja bym tej karty nie kupil. Wolalbym palita, msi, asusa bo mialem z nimi do czynienia i zadna nie padla.

 

Kazdy egzemplarz. Mialem 11 sztuk i wszystkie do bani. Moge chyba uznac ze kazdy?

 

Inny gosc chwali w kolejnym numerze ta sama karte. Mozna spekulowac dlaczego chwali. Ma monitor 14-15 i siedzi na 800x600, Dostal za darmo... Dostalo ta karte tez wiele innych osob a napisano tylko pozytywna opinie. Zreszta w multitescie kazda opinia jest pozytywna bo taka musi byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Winfasta - maja albo mieli ten zajebsity programik winFox :D Brakuje mi go teraz :(

Ja osobiscie mam uraz do winfastow za sprawa swojej starej grafy gf2pro.

Ten wiatraczek przycinal na maxa .. podobnie bylo zreszta w gf 3 ti u kumpla - glosny i przycinal trzeba bylo nonstop smarowac, niestety ja w swojej przez to sie pozbylem gwarancji jush po miesiacu :lol: (wiatraczek do colera byl przymocowany "niestandardowo" - wiec niestandardowo go zdjalem - wyciolem nozem s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iela :twisted: ) :/

Moze mialem pecha ale wiem ze nie tylko ja mialem ten problem :|

Dlatego czworke wziolem od MSI :D

Ale widac ze ludzie z czworeczki leadteka sa zadowoleni ;> Wiec jush nie ma tego problemu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy egzemplarz. Mialem 11 sztuk i wszystkie do bani. Moge chyba uznac ze kazdy? 

Pewnie, kazdy z tych 11-tu o 12-tym juz nie powinienes sie wypowiadac bo 12-ty moze juz zaczynac nową serie :lol:

 

Dołączona grafika

 

Jestem tez ciekaw co skusiło Cię do posiadania 11-tu kart na raz, otwierales kącik gracza Quake'a? :lol: Bo napisałeś "miałem" czyli rozumiem ze byly Twoje, zakupione przez Ciebie dla siebie. Jestes pewien ze sprawdzałeś każdą z tych 11-tu? Jesli tak to masz zacięcie :lol:

 

Dołączona grafika

 

Inny gosc chwali w kolejnym numerze ta sama karte. Mozna spekulowac dlaczego chwali. Ma monitor 14-15 i siedzi na 800x600, Dostal za darmo...

Takie myslenie prowadzi do powaznych destrukcji umyslowych, mozesz zaczac rozmyślać po co taksówkarz jeździ BMW M5 za gruuuubo ponad 500.000 zlotych (a jest taki u mnie) biorąc 2 zlote za kilometr jeśli mógłby jeździć tanim dieslakiem lub przeróbką na gaz... Dostał w spadku od dziadka fortune? a może obrobił bank? a może poprostu pomylił auta i wsiadł zamiast do swojego BMW 126p do BMW M5? :lol:

 

Tak czy inaczej Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz wytnij te zdjecia albo zmniejsz bo czytac sie nie da :-)

Foty poprawione a dla twojej wiadomości z kartami Leadteka mam stycznośc już kilka lat a tego gef4 mam rzeczywiscie 3miesiące ale wcześniej miałem GEFORCE TI 200 też Leadteka, ponad rok i nie bez powodu po raz kolejny zaufałem tej firmie dla mnie jest to jeden z najlepszych producentów graf.A co do biosa to go zwaliłem bo wgrałem wersjie AGP X4 gdy karta jest x8 i to była przyczyna ale troche kombinowania i orginalny bios wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mrtnt dyskusja z toba prowadzi do niczego.

 

Mialem tyle bo prowadzilem sklep komputerowy. Mozesz wierzyc lub nie to jesli cala seria jest padnieta to obojetnie czy mialem 11 sztuk czy 300 to kazda walnieta.

 

Taksiarz wnioskuje ze jest mlody i ma sportowe zaciecie.

M5 moze miec tylko napis. To auto nie kosztuje 500K, swobodnie mozna je kupic za 100K. A to juz kwota dostepna dla taksiarza. U mnie w miescie jezdzi kilku Mercami S. A w warszawie zobczysz kazda marke od lincolna przez jaguara. mercedesa S do poloneza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...