Skocz do zawartości
Miji

Temperatura P III 1,26

Rekomendowane odpowiedzi

Czy  temperatura  P  III  1,26  na  poziomie  53  stopni  C  jest  dobra  czy  zaduża???

Uważam, ze jest za duza troche na Tualatina. Jakie warunki ? Tzn. jakie chlodzenie, obudowa zamknieta czy otwarta ? Jaka plyta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaraj sie o lepszy cooler

może to być również wina słabego przepływu powietrza w obudowie

koledze strasznie sie grzał duron a jak rozkręcił obudowe okazało sie że taśma od HDD przechodziła tak blisko wiatraczka na coolerze że ten miał problemy z dmuchaniem na radiator.

Dodaj może dodatkowy wiatraczek 80x80 z przodu obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze jest za duza troche na Tualatina.

 

To nie jest Tualatin. A co do temp. to jest za duza. Sciagnij cooler, wyczysc spod radiatorka + jaderko procka papierem sciernym 1500, potem naloz porzadna paste srebrna i powinno pomoc. I otworz obudowe.

Jezeli to nie pomoze to nowy wydajniejszy cooler trzeba kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trochę dużo to jest zajebiście dużo ja mam Athlona i przy maksymalnym obciążeniu mam 44 stopnie.używam pasty Arctic Silver 3.zależy czy Twój proc jest podkręcony czy nie no i jakiego używasz coolera.Mój celek na 1200 ma 30 stopni czy 32.(pasta Thermopox 75AGS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeras pewny jestes ze to nie Tualin ? Nie bylo PIII Tualatin 133FSB 256K takich ?Lub PIII 512k ?....

-------------

sSpec Number SL5QL

Processor Frequency 1.26 GHz-S

CPUID String 06B1

Package Type FC-PGA2

Core Voltage 1.45V

Bus Speed 133 MHz

Thermal Design Power 29.5W

Core Stepping tA1

Max Junction Temp 69°C

L2 Cache Size 512K

Die Size 0.13 micron

L2 Cache Speed 1.26 GHz

ECC/non-ECC ECC

---------------

Wedlug intelowskiego Spec-findera TYLKO Tualatiny-S (512k L2) mialy czestotliwosc 1.26ghz (1.20 i 1.33 byly tesh wersje 256k L2).

Ciekawostka, Intel nie przyznaje sie do PIII coppermine 1.13Ghz ktore kiedys wypuscil (tylko ze byly z nimi straszne problemy ,Intel wymienial je tysiacami itp,itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...