Skocz do zawartości
Nighter

Telefony z Java

Rekomendowane odpowiedzi

Takich modeli jest zapewne dużo ale chodzi mi o coś nie drogiego żeby pobawić się...

Porobić jakieś własne gry, miniprogramy i móc testowac to na telefonie.

Obecnie mam Nokie 5510 której nie chce sprzedawać bo jako wielka dyskietka sprawdza się doskonale :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c45

Jeśli miałeś na myśli Siemensa to się mylisz bo to nie ma Javy

sorki, masz racje ... wydawalo mi sie, ze ma ... tani z Java jest SL45i

 

Samsunga C100 wlasnie sprzedaje na Allegro :) mam go 2 dzien, ale nie zrobil na mnie za duzego wrazenia ... juz po 3 minutach przelozylem karte spowrotem do 6310i ... taka zabaweczka, chyba nawet bardziej dla kobiet,a le wyswietlacz ma bardzo czytelny i bardzo kolorowy, choc malutki jak na tak duzy telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja sam mam siemensa s55 - ma jave ale do tanich nie nalezy (~600zl) - za tansze alternatywy uwazam siemensa m(mt)50 i sl5i ale tego drugiego nie polecam ze wzgledu na wieszalnosc powolnosc i wiele wiele innych :) - zostaje m(mt)50 - ma go moja siosra i mam z nim do czynienia codzienie - nie lubie niebieskiego wiec mi sie nie podoba wysiwetlacz) ale funkcje spoko :) (jak mialem c45 to jej zazdroscilem javy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę sami wielbiciele siemensów :wink:

Ja wiem jedno pod względem szybkości the best jest Nokia.

A z tańszych - model 6610 po prostu rządzi. Nie dość że szybki to jeszcze ma 1 MB na Javę i porządny spory, kolorowy ekranik (i radio FM).

Na prawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem sl45i byl zajebisice pomyslany. Mp3 , wymienne karty pamieci, wszystko co trzeba. Brakuje tylko teraz kolorowego ekranu i kogos kto napisze porzadny soft do tego telefonu. Bo ten co jest teraz od tych wszystkich dupereli tak glupieje ze szkoda gadac :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wgrywaliście patche do sl-ki smsy otwierają się tak jak w innych tel tylko trzeba mieć nr zapisane na sime zeby nazyw się wyświetlały. jest ponad 50 patchy poprawiających funkcjonalność i szybkoszć tej komurki a co do wieszania to mi to się raczej nie zdarza. Moim zdaniem to najlepiej pomyslany tel(jedynie trochę niedopracowany soft) czekam na następce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wgrywaliście patche do sl-ki smsy otwierają się tak jak w innych tel tylko trzeba mieć nr zapisane na sime zeby nazyw się wyświetlały. jest ponad 50 patchy poprawiających funkcjonalność i szybkoszć tej komurki a co do wieszania to mi to się raczej nie zdarza. Moim zdaniem to najlepiej pomyslany tel(jedynie trochę niedopracowany soft) czekam na następce:)

 

tak, uzywalem ogromna ilosc paczy itd...ale nie opanowalem jak moc naprawic te dlugootiwerajace sie smsy. Moze mnie oswieciszy? :-) bylbym wdzieczny. Mnie generalnie po wgraniu v56 tez sie nie wiesza ale jak sie wlaczy pare gier z javy pod rzad o przy ktorejs sie telefon wylaczy. Gwarantje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy pomocy programu V_KLay wgrywasz patch szybkie otwieranie sms-ów v.1.03 u mnie otwierają się tak samo szybko jak na 3310(siostra ma) zapełniałem calą skrzynkę aby sprawdzić szybkość i naprawdę jest rewelka a jakich patchy urzywałeś bo ja wcześniej wgrałem z jakimś ruskim opisem i też mi nie działały jak chcesz to ci wyślę na maila ten plik to sobie wgrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly uzywalem. Typu 'ogladanie menu podczas sluchania mp3' ruchoma tapeta , flaszka zamiast baterii itd. Znasz moze jeszce jakis trick, zeby slka wrzucala smsy na karte pamieci? a nie do siebie bo 20 smsow to raczej ilosc zenujaca ;-(. Bardzo prosze o kontakt

 

gg: 1995414

mail: 5zymon@neostrada.pl

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najprawdopodobniej zakupię sobie siemensa mt50 bo nie jest drogi, maly akurat na zamiane bo mam teraz Nokię 5510:D

Nie wiem ile tam jest miejsca na jave ale jakoś bedzie, właśnie sobie z netu pobieram jakies nowe informacje o tym telefonie :)

 

TXL all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...