Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakos tam japonskim marka nie ufam... no ale jak na to niepatrzec to auto fajne (jak policzyc co zostalo w nie wlozone) jedyne co mnie razi ze trzeba dokupic do tego felgi bo auto bez felg i to jeszcze takie to traci wszystko poprostu wyglada beznadziejnie jak dla mnie...

 

no za 17.5 k z okazji mozesz miec volvo ktore z dobrym kierowca zostawia ta honde.

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do takiego VTECa można wrzucić gaz?

I czy jeżeli już o instalacja musiała być jakaś specjalna?

Dobrze sie czujesz? :lol:

Do takiego silnika wrzucac gaz ludzie to maja pomysły nie z tej ziemi...

Bene lej i sie ciesz bo dobra sekwencja to 6k i zanim ci sie to zwroci to sprzedasz auto

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaz sie oplaca tylko przy duzych pojemnosciach albo nowych autach bo inaczej nigdy sie nie zwroci a moc mniejsza... auto ci nie bedzie juz tak szybko przyspieszac jak na benzynie.

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gaz sie oplaca tylko przy duzych pojemnosciach albo nowych autach bo inaczej nigdy sie nie zwroci a moc mniejsza... auto ci nie bedzie juz tak szybko przyspieszac jak na benzynie.

Czytałem jak jakis koles załozył sobie sekwencje i po 3 miesiacach strojenia na gazie ma strate 1,8KM wyniki mierzone na hamowni

Wiec strata ogromnaaaa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 20k to mozna juz wessać VTi w dobrym stanie :D Za taką kase to zrobił bym sobie juz niezłego przecinaka....ofcourse HONDA! :D Buda Civica 5 generacji do tego K20A2 z Type-R :banana:

 

A na dobrze założonym gazie praktycznie nie masz strat mocy! Era pierwszych zagazowanych polonezów już dawno minęła :lol:

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha... a to bylo nowe auto czy nie bo jezeli bylo juz zajezdrzone to i tak niemialo tyle konikow co w standardzie... ja jezdzilem nowym takim autem co teraz mam i dlatego zdecydowalem sie z rodzina na benzynowego... poprostu padaka jak sie silnik rozkrecal... i jestem pewnien ze tam bylo wiecej niz 1.8 konia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale co innego moc ,a co innego moment ...a ten niestety na gazie kapeczke opada przy typowych instalkach, nawet wliczajac w to typowe sekwencje.Co innego naprawde drogie instalki na japonskich wtryskach, ale to juz jest 5k pln (dla przykladu powiem ze sekwencje na wloskich wtryskach za 2.5k juz mozna wsadzic do autka)

 

rozwiazaniem jest magiczna zawaweczka o nazwie BLOS :] ...tylko niestety jakis krawaciarz ja ukatrupil bo wg. ustawy nie mozna instalowac instalacji LPG, ktore nie sa sterowane elektronicznie.A BLOS to czysta mechanika i wlasnie dlatego jest tak dobry ze mozna go nawet stosowac do autek z turbo nie mowiac juz o wielgasnych V6 i to w tamdemie z najprostrza instalka Igen. rodem z poloneza :>

 

tu macie skarbnice wiedzy na temat BLOSa : http://ford-scorpio.pl/forum/index.php

 

problem tylko z tym ze oficjalnie ten sprzet jest nielegalny :]

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest z antyradarami ...kupic sobie mozesz, ale nie mozesz przewozic w stanie wskazujacym ze sprzet jest gotowy do uzycia :lol: :lol: :lol:

 

ale jak sie dobrze zamontuje to Pan policjant sie niepolapie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest z antyradarami ...kupic sobie mozesz, ale nie mozesz przewozic w stanie wskazujacym ze sprzet jest gotowy do uzycia :lol: :lol: :lol:

 

ale jak sie dobrze zamontuje to Pan policjant sie niepolapie B-)

Wystarczy ze wsadze sobie w schowek i juz sie nie połapie bo niby jak? :lol:

To działa tak ze jak policjant kieruje we mnie suszara to to zaczyna pikac wtedy daje konkretnie po heblach? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedokonca

 

ale w bagazniku to juz mozna wozic :]

 

kumpla zatrzymali do kontroli, jak wyciagal ze schowka dokumenty to wylecial antyradar ...no i stowka dodatkowo :]

 

 

Wystarczy ze wsadze sobie w schowek i juz sie nie połapie bo niby jak? :lol:

To działa tak ze jak policjant kieruje we mnie suszara to to zaczyna pikac wtedy daje konkretnie po heblach? :wink:

taaa...czym lepszy tym wczesniej zaczyna pikac

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo w komorze silnika [; i podlaczyc do instalacji audio:>

 

najfajniej by bylo miec samochod z karoseria spelniajaca standardy stealth [; to chyba nie jest zakazane?:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedokonca

 

ale w bagazniku to juz mozna wozic :]

 

kumpla zatrzymali do kontroli, jak wyciagal ze schowka dokumenty to wylecial antyradar ...no i stowka dodatkowo :]

taaa...czym lepszy tym wczesniej zaczyna pikac

To jest lepsze http://www.allegro.pl/item116059968_antyra...er_jammer_.html ciekawe czy działa

Ustawiasz sobie na 60 i "piłujesz" 160 a na suszarce 100 niezłe zdziwko mial by policjant :lol:

Edytowane przez Misiu15go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jedziesz 50km/h i masz ustawiony na 60km/h to policjntowi na radarze pokazuje ze sie cofasz?:>

 

albo wstawic 2 takie jeden to przodu drugi do tylu. jada za toba na liczniku 160 a na kamerce 100 [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jedziesz 50km/h i masz ustawiony na 60km/h to policjntowi na radarze pokazuje ze sie cofasz?:>

 

albo wstawic 2 takie jeden to przodu drugi do tylu. jada za toba na liczniku 160 a na kamerce 100 [;

wtedy przestawiam na 30 i jade 80 i on widzi 50 proste nie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze bylem sceptycznie nastawiony do antyradarów i wszelkich podobnych wynalazków. Moze dlatego, ze nie czuje porzeby ich uzywania..

Moj kuzyn tez powiedział ze nie czuje potrzeby ich uzywania tylko on rzadko jeździ ponizej 160km/h :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze bylem sceptycznie nastawiony do antyradarów i wszelkich podobnych wynalazków. Moze dlatego, ze nie czuje porzeby ich uzywania..

ja dostalem razem z autkiem i nawet czasami wlanczam...ale jeszcze NIGDY nie mialem okazji sprawdzic czy dziala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antyradary dzialaja... nawet na kamery w autach ktore cie filmoja ;] patrz passaty na a4 ;] tzn chodzi mi o takie lepsze co dzialaja w przod i w tyl. co do rzeczy typu ze zaniza predkosc to jestem sceptyczny... nigdy nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_VIP_ a znasz kogos kto ma i zaklada blosy na slasku?

Dzisiaj mam do mojego scorpio V6 montowany parownik omvl r90 - dedykowanu do pojemnosci do 6,5L i w przyszlosci blizszej chcialbym wsadzic dwa blosy - po jednym na dolot :-D . Na forum fc scorpio temat zamienil sie w jazde na glupich politykow i szukam jakiegos info.

Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos kupi,

pierwsze co zrobi - gaz za 1200 :lol2:

do czego niby za 1200 ?? Golfa mk1/2 :P

 

To jest lepsze http://www.allegro.pl/item116059968_antyra...er_jammer_.html ciekawe czy działa

Ustawiasz sobie na 60 i "piłujesz" 160 a na suszarce 100 niezłe zdziwko mial by policjant :lol:

niezła bzdura :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys testowali w mythbusters urzadzenia do oszukiwania raadarow to tylko jedno dzialalo... taka wielka folia na dachu !:] te elektroniczne to raczej bujda jest :)

Mozliwe tylko te elektroniczne infomuja cie ze policjant kieruje w ciebie suszara i wydaja dzwiek wtedy musisz momentalnie zwolnic

Wiec bardzo mozliwe ze to działa;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby antyradar ci zadziałał musi wykryć impuls. Czyli policjant musiał by strzelać do kogoś przed tobą. Jak daleko wykryje to radar już zależy od modelu. Gorzej jest z tym, że policja u nas wykorzysttuje różne radary (jak doprze pamiętem to najbardziej popularny jest rappid, ale mogłem już coś nakręcić). Radary te działają na różnych pasmach itd, dlatego czasem jak ci antyradar zapiszczy, będzie już za poźno. Poza tym na dzień dzisiejszy przed sporą cześcią domów, sklepów itd są czujniki ruchu, np te do zapalania świateł. Mogą one powodować fałszywe alarmy. Oczywiście mogło się pozmieniać, bo antyradarami to interesowałem się lata temu i już większość nie pamiętam, a jak coś nakręciłem to przepraszam.

 

A wynalazków do oszukiwania radarów było sporo. Np sprej na tablice, który miał powodować, że na zdjęciach z fotoradarów nie była by widoczna. Przednia osłona (coś podobnego do takich jakie niektórzy na zime zakładają aby osłonić chłodnice) która miałą nie odbijać fal radaru, czyli uniemożliwiać odczyt prędkości.

 

Ale najskuteczniejszym wynalazkiem polskich kierowców przeciwko panom z suszarkami jest mruganie światłami :lol:

Co ciekawe, za granicą raczej niestosowane :wink:

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...