Skocz do zawartości
_Rebel_

Matrix Rewolucje

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, to miałem na myśli :twisted:

Niewykluczone, że za 4-5 lat się pojawi ;)

czyli szykuje nam sie kolejne Star Łars ;)
albo Moda na Sukces :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, to miałem na myśli :twisted:

Niewykluczone, że za 4-5 lat się pojawi ;)

czyli szykuje nam sie kolejne Star Łars ;)
albo Moda na Sukces :twisted:
Matrix na Sukces odcinek dwamilionystotysiecyczterdziescidwa

czyli:

dwutysieczna walka Neo z Agentem Smithem [jak to powiedzial Morfineusz "wynik walki jest wciaz niepewny"] ;)

kogo wybierze Tryjnity Neo czy Lnka :?:

czy maszyny zdolaja wytropic tajna baze Ludzi znajdujaca sie na planecie Moloch.... tzn na Grenlandii i ile im to zajmie ;)

 

i dodatek specjalny

 

"krotki kurs latania" - poradnik autorstwa Mr. Andersena ;)

oraz "czy Swiety Mikolaj jest Agentem" - szokujace zeznania anonimowego Renifera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, to miałem na myśli :twisted:

Niewykluczone, że za 4-5 lat się pojawi ;)

czyli szykuje nam sie kolejne Star Łars ;)
albo Moda na Sukces :twisted:
Matrix na Sukces odcinek dwamilionystotysiecyczterdziescidwa

czyli:

dwutysieczna walka Neo z Agentem Smithem [jak to powiedzial Morfineusz "wynik walki jest wciaz niepewny"] ;)

kogo wybierze Tryjnity Neo czy Lnka :?:

czy maszyny zdolaja wytropic tajna baze Ludzi znajdujaca sie na planecie Moloch.... tzn na Grenlandii i ile im to zajmie ;)

 

i dodatek specjalny

 

"krotki kurs latania" - poradnik autorstwa Mr. Andersena ;)

oraz "czy Swiety Mikolaj jest Agentem" - szokujace zeznania anonimowego Renifera :P

ŁAł...... Już nie mogę się doczekać..... :D

A co się stało z Dark Viadrem? Neło go rozwalił???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem sobie z kina...Hmm...nawet nei mozna porownywac do jedynki czy dwojki :P

Jednym slowem sredniawy...:?

Ale nic nei pobije Tomb Raidera:Kolebka życia hahaha

Dawno tak glupiego filmu nei widzialem :lol:

Ale to juz nie do tego topicu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki_doki_ :)

 

Właśnie wróciłem z kina :D i powiem tak:

Pierwsza godzina filmu - słaba :/ (nudna)

Kiedy zaczyna sięatak na ZION powoli wbija cię w fotej,

a walka pomiędzy Smithem a Neo rozwala i z kina wychodzisz z takim dziwnym uczuciem - tylko jakim ?

 

Napewno film warty polecenia i obejżenia ! :)

 

P.S.

 

Na jakich kompach i na jakich progsach robili te efekty specjalne ? Bo to było genialne ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka slow ode mnie

matrix jest orginalnym filmem, i kazda z jego czesci przedstawiala coraz to nowsze watki, i nie byla napakowana pomyslami z poprzednich czesci

bardzo dobrze ze 2 i 3 czesc byly zupelnie inne niz jedynka

zapewne w pierwszej czesci nie chcieli za bardzo mieszac, a z tych trzech czesci dowiadujemy sie ze glownym watkiem jest przytrzymanie przy zyciu ostastniego miasta ludzi, Zion

szkoda ze wiekszosc ludzi patrzy na efekte specjalnie nie na fabule, 2 i 3 czescia byla zapewne do "[gluteus maximus]" bo za duzo gadania, a szkoda, ujawnialy one duzo szczegolow na temat funkcjonowania matrixa

pewnie niezbyt duzo osob wie ze 2 i 3 czesc byly krecone jednoczescie

oraz to ze keanu reeves nie podpisal umowy na 4 czesc matrixa, dlatego tez zapewne wyjdzie ksiazka..

matrix online wychodzi w 2004 roku... zobaczymy co bedzie dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z m:r :lol: Film mi sie spodobal. Nie bede sie rozpisywal bo pewnie wszystko byl jush napisane ;>

 

Film obejrzalem w kinie imax ;) Ekran o wysokosci budynku 6 pietrowego (18 metrow) . Ogolnie wgniotlo mnie w fotel (byl zbyt miekki) ;) Kto jeszce nie widzial matrxia 3 to niech idzie do imaxa - robi wrazenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlamnie ten matrix byl troche gorszy od reaktywacji

 

neo praktycznie z nikim nie walszyl a pozostali walili do maszyn (mechy rulez :) ) w 2 co chwile cos sie dzialu a tu zalwazylem ze niektore teksty ich sa poprostu bezsensowne(tak jakby neo byl jakims debilem i nic nie rozumial) nieskumal nawet ze walczy ze shmithem a ten do ciego co chwile mr.anderson,ciekawe kto inny by wiedzial ze tak nazywa sie w matrixsie przeciez w zionie wszyscy do niego neo mowili,

 

a ostatnia scena to brakowalo jedynie powiewajacej amerykanskiej flagi i by zrobilo sie slodko :)

 

jak dlamnie ocena 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 zeta.. ;)

http://www.kinoimax.pl/warszawa/news.html?id=100

 

"Na efekt IMAX składają się:

· najlepszej jakości obraz na gigantycznym ekranie (10 razy bardziej wyraźny i cztery razy większy niż standardowy)

· niesamowity otaczający ze wszech stron cyfrowy dźwięk (12.000 watt)

· unikalne przeżycia

· widz czuje się jakby był uczestnikiem wydarzeń, które na ekranie mają miejsce

 

GIGANTYCZNY EKRAN + NAJCZYSTSZY OBRAZ + NAJWIĘKSZEJ MOCY DŹWIĘK "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film mi się w miare podobał, ale normalka że jak 1-ynka była genialna (chyba według wszystkich których pytałem) to kolejne części musiały być gorsze bo każdy miał kosmicznie wygórowane oczekiwania. Dziwacznie się skończyło, zostawili sobie możliwość kontynuacji filmu. Bo w sumie nie wiadomo czy Neo zginął czy nie, tak namieszali że można to różnie interpretować. A taka kupa forsy kusi każdego, pewnie za 2 - 3 latka obejrzywmy Matrixa-RE***********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o widowisko to Matrix 3 napewno nie zawodzi. Warto obejrzec chocby dla samych efektow nie mowiac juz o samej fabule.

Moze nie jest ona tak wykrecona jak w jedynce ale nie mozna tego tak porownywac. Jednyka masakrowala pomyslem i fabula, w nastepnych czesciach nie wiele juz moze zaskoczyc.. Ogolnie jak na zakonczenie trylogii to calkiem calkiem.

Warto obejrzec chocby dla sceny walki NEO ze Smithem :)

Jak dla mnie miazdzy :) i nic jeszcze mnie tak nie zrobilo :) jak wlasnie ta scena , no i super muza :)

 

Ja tam bym polecil :) kazdemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film mi się w miare podobał, ale normalka że jak 1-ynka była genialna (chyba według wszystkich których pytałem) to kolejne części musiały być gorsze bo każdy miał kosmicznie wygórowane oczekiwania.  Dziwacznie się skończyło, zostawili sobie możliwość kontynuacji filmu. Bo w sumie nie wiadomo czy Neo zginął czy nie, tak namieszali że można to różnie interpretować. A taka kupa forsy kusi każdego, pewnie za 2 - 3 latka obejrzywmy Matrixa-RE***********

Neo nie zginął, bo wyrocznia w ostatniej scenie mówi, że go jeszcze zobaczą :wink:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...