Skocz do zawartości
SuChyY

"Nowy" cooler

Rekomendowane odpowiedzi

... Ja i tak wole swjego Silent boosta;)

a ja poczekam az pojawia sie w Poslce najnowsze ThermalRight'y - niedlugo beda obszerne testy coolerow w 2 polskich serwisach - z gory wiadomo ze SLK 900/947 beda na 1 miejscu (pewnie ezequo z Zalmanem CNPS7000A-Cu) wiec mysle ze ktos zacznie takie cacuszka (ThermalRight) sprowadzac do Polski i moze wtedy sie zaopatrze - o ile wczesniej nie bede "kiblowal" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi to "troche" zalmana, jak bedzie konkurencyjne cenowo to czemu nie. Ciekawe jak cena ego bedzie i oczywiscie jakosc.

 

co do thermalrightow to cena pewnie bedzie zabojcza a do tego jeszcze jakiegos cichego papsta i hjest na srednie WC :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co do thermalrightow to cena pewnie bedzie zabojcza a do tego jeszcze jakiegos cichego papsta i hjest na srednie WC :?

wiesz za nasza zach. granica sam radaitor Thermalright SLK947U kosztuje okolo 4-5 EUR wiecej niz Zalman CNPS 7000A-Cu wiec cena nie bedzia az taka kosmiczna

 

najwyzej na poczatek zalozylbym ktoregos (z 2 ktore posiadam) Zalmanow ZM-F2 - nie jest to szczyt jakosci ale przy 6V jak sa w budzie da sie zyc :) potem bym wymienil na NosieBlockera SE Blue (92mm) i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ja i tak wole swjego Silent boosta;)

a ja poczekam az pojawia sie w Poslce najnowsze ThermalRight'y - niedlugo beda obszerne testy coolerow w 2 polskich serwisach - z gory wiadomo ze SLK 900/947 beda na 1 miejscu (pewnie ezequo z Zalmanem CNPS7000A-Cu) wiec mysle ze ktos zacznie takie cacuszka (ThermalRight) sprowadzac do Polski i moze wtedy sie zaopatrze - o ile wczesniej nie bede "kiblowal" :P

Benek tez czekam na te Thermalrighty, ale watpie zebym sie doczekal. Zanim ktos wpadnie na pomsyl sciagniecie ich do polski mina wieki. Swiftech MCX462-V tez jest ciekawy, ale drozszy niz TR tutaj ktos sprzedaje, jakbym mial kaske to bym wzial :P - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17712756

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

 

a mi jakos te coolerki Swiftech nie podchodza :!:

 

co do tych klonow Zalmana to policzylem finy i wyszlo ze jest ich mniej o 20-25 (jest 40-45 zamiast 65 jak w oryginale) wiec wydajnosc bedzie nizsza :(

:arrow: niech je sobie w buty wsadza :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak do mojej jet 7 -sie umywa:) :twisted:

lol :D :lol: JASNE!!!

jakie masz temperatury na tym odrzutowcu :P :?:

dokladnie - przegladelem testy (tylko) i wg nich Jet7 byl gorszy i od SilentBoosta i od AERO 7+ :P

 

a co do ilosci finow o ktorych pisalem wyzej to oczywiscie chodzilo mi o cale blaszki czyli tyle finow jest mniej tylko po 1 stronie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Ja i tak wole swjego Silent boosta;)

a ja poczekam az pojawia sie w Poslce najnowsze ThermalRight'y - niedlugo beda obszerne testy coolerow w 2 polskich serwisach - z gory wiadomo ze SLK 900/947 beda na 1 miejscu (pewnie ezequo z Zalmanem CNPS7000A-Cu) wiec mysle ze ktos zacznie takie cacuszka (ThermalRight) sprowadzac do Polski i moze wtedy sie zaopatrze - o ile wczesniej nie bede "kiblowal" :P

Benek tez czekam na te Thermalrighty, ale watpie zebym sie doczekal. Zanim ktos wpadnie na pomsyl sciagniecie ich do polski mina wieki. Swiftech MCX462-V tez jest ciekawy, ale drozszy niz TR tutaj ktos sprzedaje, jakbym mial kaske to bym wzial :P -http://www.allegro.pl/show_item.php?item=17712756

 

poproscie ladnie ZenFist'a to beda w RP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...poproscie ladnie ZenFist'a to beda w RP

probemem nie jest to zeby byly tylko to zeby byly w dobrej cenie (bo jakbym byl ostro napalony nie patrzac na cene to bym sciagnal np z Germanii) - a zeby tak bylo trzeba by ich sprowadzic ponad 100szt. - bo co mi z tego ze beda skoro przy kilkunastu egz. cena juz u dostawcy bedzie bardzo wysoka :(

 

zreszta poczekajmy na nowe testy na M-K.net i PCLabie - jak sie dobrze spisza (coolerki) to moze zainteresowanie wzrosnie i bedzie mozna sporwadzic w dobrej cenie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...poproscie ladnie ZenFist'a to beda w RP

probemem nie jest to zeby byly tylko to zeby byly w dobrej cenie (bo jakbym byl ostro napalony nie patrzac na cene to bym sciagnal np z Germanii) - a zeby tak bylo trzeba by ich sprowadzic ponad 100szt. - bo co mi z tego ze beda skoro przy kilkunastu egz. cena juz u dostawcy bedzie bardzo wysoka :(

 

zreszta poczekajmy na nowe testy na M-K.net i PCLabie - jak sie dobrze spisza (coolerki) to moze zainteresowanie wzrosnie i bedzie mozna sporwadzic w dobrej cenie ...

Benek >> cos wiecej o tych testach ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...