Skocz do zawartości
djsexy

jak zmienic logo ladowania win xp

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdz na themexp.org

 

z tego zo pamietam to robi sie to tak:

wypakowujesz sobie plik zeby miec logonui.exe czy jakos tam. uruchamiasz winde w trybie awaryjnym i kopiujesz plik do sdaje sie do katalogu system32.

jesli masz partycje systemowa na fat to mozesz uruchomic z dyskietki startowej win 98 skorzystac z norton comander i w ten sposob przerzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz na themexp.org

 

z tego zo pamietam to robi sie to tak:

wypakowujesz sobie plik zeby miec logonui.exe czy jakos tam. uruchamiasz winde w trybie awaryjnym i kopiujesz plik do sdaje sie do katalogu system32.

jesli masz partycje systemowa na fat to mozesz uruchomic z dyskietki startowej win 98 skorzystac z norton comander i w ten sposob przerzucic.

1. logonui to ekran logowania, ekran uruchamiania systemu w ntoskrnl.exe

2. Nie trzeba zadnych trybów awaryjnych ani dyskietek startowych.Wszystko mozna normalnie zrobić podczas pracy w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, u mnie to wygląda tak, że widze nowy ekran podczas startu. Wszystko zachowuje sie kompletnie normalnie, mój nowy obrazek podczas bootowania się pojawia, później znika i nagle przez ułamek sekundy pojawia się chyba niebieski ekran (lub chce się pojawić, to dzieje się zbyt szybko). Komputer się restartuje i tak no okrągło. Nie wiem co jest źle, zobiłam wszystko tak jak pisali na http://www.themexp.org/how_install.php i nic nie wychodzi. Próbowałam z wieloma tematami i efekt jest zawsze taki sam. Ktoś może mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe że plik z z nowym ekranem jest w innej wersji od oryginalnego np. gdy windows ma zainstalowanego service packa a plik pochodzi ze starszej wersji lub na odwrót.

Nie polecam wymieniac całego pliku ntoskrnl.exe na te znajdujące się na stronach. Lepiej samemu zmienic bitmape w oryginalnym pliku w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...