Skocz do zawartości
LivoO

Mu Online

Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz sprobowac isc do Nori (215 245) na 'biedrony"i Huntery ale wczesniej idz zobacz na zach. od miasta na Bull lub wieksze Bull Fighter(czy jakos tak) znajdziesz je przy polnocnej bramie lub Hound, Lich i Szkielety potem mozesz sprobowac isc na Giganty przy wejsciu do Davias (5 40). Mozliwosci jest wiele :)

 

pozdrawiam

 

ps. polecam granie na prywatnych serverach jest duzo ciekawiej i lepiej sie gra.

@FLASZCZAK - jak bedziesz grzeczny i nie bedziesz "czitowal" to moze dam Ci namiary na jeden server (narazie powstaje z popiolow)

 

Mialem wrzucic troszke screenow ale cos moje konto cos nawala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna gra online: zobaczcie to .... polecam... wciaga bardziej niz mu... bo sie z niej przezucilem... nie zobaczyc jej to grzech :D oto link:http://www.rpgx.pwii.pl/index.php?do=refid:629

Jak mozesz to napisz cos wiecej. I jak sie da to zapodaj kilka screenow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem grać na serwerach prywatnych, ale za każdym razem wyskakiwał mi bład po koreańsku albo jakiś błąd z hakowaniem(ale ja nie hakuje MU) a zwykłe Mu mnie nudzi gdzie na 34lvl levele leca przez kilka godzin jeden prosze o pomoc, a i jak wtedy włączyć ten serwer żeby działął mam lanchera2 plz o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

próbowałem grać na serwerach prywatnych, ale za każdym razem wyskakiwał mi bład po koreańsku albo jakiś błąd z hakowaniem(ale ja nie hakuje MU) a zwykłe Mu mnie nudzi gdzie na 34lvl levele leca przez kilka godzin jeden prosze o pomoc, a i jak wtedy włączyć ten serwer żeby działął mam lanchera2 plz o pomoc

Prywatne serwery z tego co wiem charakteryzuja sie tym ze trzeba sciagnac ich klienta. Znajduje sie tam od razu poprawiona wersja GameGuard'a. Tak mi sie wydaje. Jezeli nie to przepraszam za wprowadznie w blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na stronke czytasz, sciagasz, zakladasz konto i napierasz :).

Sam osobiscie nie gram ani na globalu ani na priv. Czekam az powstanie moj serverek OldSchool :). Takiej atmosfery jak tam chyba nie ma na zadnym serwerze. :) To tylko kwestia czasu kiedy bedzie ponownie online :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na globalu a wigle, zazwyczaj 4, mysle ze granie na prywatnych serwerach gdzie exp jest 100 razy wiekszy niz na glowablu to poprostu głupia zabawa... na globalu jest hardcore :) mam elfa na 55 lvl i dk na 58 ale dk przestalem grac. i przy okazji: potrzebuje sie wymienic Pendant of fire +4+2% HP na Pendant Lightning +4+2% HP. jak coś to walić na wigle, moj nick to Liadriel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

@Szpon nie zgodze sie chyba z Toba. Fakt jest taki ze exp jest wiekszy niz na globalu ale za to jest wiecej krainek i potworow. Tak wiec sie wyrownuje. Poza tym i tak nie jest tak latwo jak Ci sie zdaje :) . Wszystko zalezy od ustawien serwera. Jak sa rozsadne ustawienia to nie jest glupia zabawa :). Sprobuj pograc na rozsadnym prywatnym serwerze a potem wyraz swoje zdanie na ten temat. Bo z tego co widze zyjesz tylko w domyslach :). Oczywiscie bez urazy.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez sie z tobą zgodze :) ale jakos global, takie wyzwanie stawia :) no i trenuje cierpliwosć na nowe itemy i mapki :>

 

btw: mam taki problem z mu, ze jak wychodze z mu to powoduje ono błąd krytyczny i mi resetuje explorera. nauczylem sie z tym zyc ale mnie to troche irytuje juz.... moze jakas rada? reinstal mu niepomaga, formata wina niebede robil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cierpliwosci to chyba mi jej nie brakuje :). W sprawie restartu to powiem szczerze ze pierwszy raz z takim czyms sie spotykam wiec nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. Ale popytam sie moze ktos cos bedzie wiedzial :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

siemam mam zapytanie jakis koles chcial mi dzisiaj sprzedac itemki dragona a nad nimi pisalo warning o co chodzi pierwszy raz cos takiego widzialem czy te itemy bylu zuzyte czy co acha nie kupilem ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

A ciach! ciepne jeszce jednym postem "ja czitauje " a oc chodzi ja jestem konsolowcem i slangu pctowcow nieznam Mam tez jedno zapytanko jeszce niemoge sluchac swojej muzy co jest wlaczam foobara i ciach! gra sie wlacza i dzwiek charczy a po chwili komp sie restartuje plzz dajcie odpowiedz bo mnie todrazni a jak siedze pare godzin to posluchalbym swojej muzy i macie jakies itemki dla dk lv 68 i dla elfa 52 ale dla elfa jakies pozadne a nie te co caly czas wypadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

czitować znaczy oszukiwac tzn. ze oskarzają cie o hackowanie  

p.s. dzieki za super itemki ! :D

spoko itemki nie byly jakis super ale zawsze cos mam legendary staff i scrole jak jakis ci brakuje daj cynk bo ja oproznilem cala liste friends bo mialem tego za duzo albo sie jeszce kiedys spotkamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące ptk statusów ponieważ na własnej osobie

doświadczyłem łaski admina bo przekroczyłem 32k energy grając MG i nabiłem 36k

niewiedziałem o ograniczeniu i miałem problem nie mogłem używać kompletnie

nic anie czarów anie skilla :?

 

Wiem że jest ograniczenie Agility dla DW i MG jeżeli się przekroczy 10k to nie można używać EvilSpirit

ale jak nabije 15k to się odblokują

 

 

WIĘC MAM PARE PYTAŃ :

 

1. ile można mieć na maxa agility ???

2. ile vitality (jeżeli jest ograniczenie) ???

3. ile siły (jeżeli jest ograniczenie) ???

3. ile energy (jeżeli jest ograniczenie) ???

 

 

JA GRAM MG

 

PROSZE O ODPOWIEDZI DLA WSZYSTKICH RAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość FLASZCZAK

EE tp lipa szkoda ze tylko jeden orb i gdzie najlepiej wurzucic boxa mam ich pare a juz wyrzucilem chyba z 5 i qrwa same siano ja kcem w koncu jakis wyje... item a nie siano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...