Skocz do zawartości
Luizyt

Prawo jazdy, jaki samochód????

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem sie na prawko. Jeszcze nie miałem jazd ale musze sie zapisac i nie wiem czym jezdzic i zdawac, mam do wyboru punto i opla corse. Bede zdawac w Siedlcach moge tez w Warszawie ale w siedlcach podobno łatwiej...

czy ktos moze jezdzieł oboma samochodami i wie czym lepiej. zdawał ktos na corsie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja moge sie uczyc na czym chce bo jeszcze nie zaczołem, i oczywiscei bede zdawał na tym na czym bede jezdził na kursie...

Aaaa... To zmienia postać rzeczy :twisted:

 

W takim razie weź Corse... wygodniej będzie. W Punto tłucze jak oszalałe... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecil bym ci mikre ale... nie ma

 

wiec wez raczej punto. calkiem wygodne, nie zbiera sie tak jak nissanik ale bedziesz na nim zdawal egzamin, :wink:

a to juz odejmuje ci jednego stersa bo znasz dobrze auto, a to chyba najwazniejsze(i masz obcykany na nim placyk) :idea:

 

Życze za pierwszym razem ja zdalem jako jedyny na 16 osob z mojej grupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Corsa jest Twoim zdaniem lepsza. Zdawać będzie na Punto ;) Nie chodzi mi o wykucie manewrów na podstawie Punto. Jednak lepiej jest zdawać na tym samym, na którym przebiegała "nauka"

 

 

Pozdro.

moze zdawac na czym chce.jak sie zapisujesz na egzamin to wybierasz fure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że Corsa jest Twoim zdaniem lepsza. Zdawać będzie na Punto ;) Nie chodzi mi o wykucie manewrów na podstawie Punto. Jednak lepiej jest zdawać na tym samym, na którym przebiegała "nauka"

 

 

Pozdro.

Pytał się którym się lepiej jeździ :wink:

a zdawałes na tym moze, czy tylko tak jezdziełes

jeździłem tak sobie :) Bo jeszcze nie zdawałem prawka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że źle zrobili znosząc możliwość wyboru auta większego (tak jak kiedyś zdawało się na polonezach). Po nauce na większym samochodzie po wejściu do średniego/małego samochodu można poczuć się jak w "zabawce" i wszystko jest naprawdę dużo łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w szczecinie jest ciekawiej....

1) autka sa wymieniene [seaty i skody] na fiaty panda.

Nimi zajebiscie sie jezdzi.

 

Sorry ze sie podzepiam pod topic ale mam wazny komunikat.

własnie jestem w trakcie oczekiwnia na egzamin, kurs juz skonczylem.

Wiec troche sie orentuje.

Na 85% od 1 stycznia kurs na prawko w zachodnio-pomorskim bedze kosztował 2000zł, wiec jak ktos sie wybiera to radze do konca grudnia.

Informacja jest dość pewna.

 

Mowia ze wprowadzaj podwyzke, poniewaz kurys sa na skraju oplacalnosc [teraz kosztuja ok 650zł]. Drugim argumentem jest to ze emertowani wojskowi robia kursy za 300zł i potem wiele osob oblewa.

W szczecinie za pierwszym razem zdaje ok 20%.

ale jak dla mnie to chlopoaki chca aby koszty nowych pand sie jak najszybciej zwrocil. Przykladowo w szkole IGIELSKI jedna panda to 32tys.+6tys instalacja gazowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ojciec ma corse i jezdzi sie dobrze :P polecam wszystkim

BTW zapraszam was do obejrzenia www.ctm.pl :D

to jakurat jest na temat... ja nie mam sobie tym poszalec czy nie wiem jak jezdzic oba do takiej tam jazdy nie sa złe według mnie ale ja mam zdac na nich prawko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Siedlec i właśnie robie kurs, mam egzamin 11 XII

Jeżdże punciakiem i nie narzekam, naprawde fajnie i łatwo sie nim kieruje i manewruje, ale z corsą porównania nie mam bo nie jeździłem.

BTW Jak będziesz zdawał w siedlcach to w jakiej szkole??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Siedlec i właśnie robie kurs, mam egzamin 11 XII

Jeżdże punciakiem i nie narzekam, naprawde fajnie i łatwo sie nim kieruje i manewruje, ale z corsą porównania nie mam bo nie jeździłem.

BTW Jak będziesz zdawał w siedlcach to w jakiej szkole??

tzn? chyba jest tylko jeden osrodek egzaminacyjny... ja nie jestem z siedlec tylko tam bede zdawał, o wiele blizej mam do wawy ale wiekszosc odemnie i tak zdaje w siedlcah bo podobno łatwiej(kiedys napewno tak było... przynajmniej łapówki nizsze były...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życze za pierwszym razem ja zdalem jako jedyny na 16 osob z mojej grupy :D

Koszykarska Rulez :))))

 

Szkoda że nie masz micry do wyboru . Ja jak sie uczylem jeździć to brykałem na micrze i na punto . Na egzamin wziołem micre bo lepsza do manewrów (mniejsza). Zobacz którym autem ci sie lepiej jeździ , które lepiej czujesz.

 

Powodzenia - i nie dziekuj !!!!!!!!!!!!

Wszystkimi przednionapędowcami oprócz saaba 900S aero jeździ się tak samo, ale na nim raczej zdawać nie będziesz ;]]]

a co to za wyjątek ?????????? Bo ja nie widze w tym żadnej unikalności w jeździe :) Polecam puga 405 mi16 :) aero wącha spaliny :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

BTW Jak będziesz zdawał w siedlcach to w jakiej szkole??

tzn? chyba jest tylko jeden osrodek egzaminacyjny... ja nie jestem z siedlec tylko tam bede zdawał, o wiele blizej mam do wawy ale wiekszosc odemnie i tak zdaje w siedlcah bo podobno łatwiej(kiedys napewno tak było... przynajmniej łapówki nizsze były...)

Aha, no teraz wszystko jasne, myślałem że kurs też w siedlcach robisz. U nas to nie wiem jak ze zdawalnością jest(nie wiem jak w inych miastach), pdobno dziennie egzaminują 150 osób i średnio 1 na 10 zdaje, może na 15. Ale na bank łatwiej jeździć w Siedlcach niż w Wawie, tam podobno zanim z 5 razy nie ojebie*z to nie ma mowy o zdaniu.

Życze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 14 lat i potrafie prowadzic nawet TIRa, mozecie mi nie wierzyc ale w końcu ma Sie Wujka który ma w Lublinie firme handlującą samochodami i czesciami... mialem okazje prowadzic nawet Porsche Boxster... i to on mnie wszytskiego nauczył... przepisy znam, znaki znam... z próbną jazdą no problem, teoria tez luz... ja sie tym nie przejmuje... póki co chyba pojeżdże na prawku kuzynka.... ale ja bym wziął Corse... Corsę sie jak dla mnie lepiej prowadzi... a jak to mawia mój wujek Ford [ciach!]o wort, a fiat jego brat... albo Fiat to nie samochód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do miasta to bez różnicy jakie autko, placyk to co innego (jeżdziłem Puntem i mnie do gustu nie przypadło bo ma słabą widoczność do tyłu) zdałem na Micrze. A tak btw jak się ume jeżdzić to powinno się zdać zarówno maluchem jak i merolem klasy e :P

Wszystkimi przednionapędowcami oprócz saaba 900S aero jeździ się tak samo, ale na nim raczej zdawać nie będziesz ;]]]

a co to za wyjątek ?????????? Bo ja nie widze w tym żadnej unikalności w jeździe :) Polecam puga 405 mi16 :) aero wącha spaliny :)))

Mój tata ma zwykłego 405 1.6 i nieraz "brałem" na nim gości w lepszych autach :P 8) . A taki mi16 to już jest maszynka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 14 lat i potrafie prowadzic nawet TIRa, mozecie mi nie wierzyc ale w końcu ma Sie Wujka który ma w Lublinie firme handlującą samochodami i czesciami... mialem okazje prowadzic nawet Porsche Boxster... i to on mnie wszytskiego nauczył... przepisy znam, znaki znam... z próbną jazdą no problem, teoria tez luz... ja sie tym nie przejmuje... póki co chyba pojeżdże na prawku kuzynka.... ale ja bym wziął Corse... Corsę sie jak dla mnie lepiej prowadzi... a jak to mawia mój wujek Ford <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wort, a fiat jego brat... albo Fiat to nie samochód...

Nie wnikam czy mówisz prawdę, czy nie - mam znajomka, który też praktycznie od 14 roku życia jeździł samochodem. Zanim był pełnoletni umiał już rozłożyć/złożyc silnik itd. A prawo jazdy zdał...... w wieku 23 lat chyba :) Chłopak nerwowy trochę jest i za każdym razem wyrzucał egzaminatora z samochodu :) ("Nie będzie mi kutas mówił jak mam jeździć") :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...