Skocz do zawartości
Popixs

CFD GPU rev 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Mam przyjemnosc po raz kolejny zaprezentowac wam nasze najnowsze osiagniecie w dziedzinie chlodzenia wodnego. Tym razem nasze prace poszly w kierunku wydajnego chlodzenia rdzeni kart graficznych. Bez dalszych wprowadzen prezentujemy rozwiazanie dla kart opartych o chipy ATI, jak i rowniez sporej ilosci innych.

Dołączona grafika

 

 

Przewiujemy 2 rozwiazania problemu mocowania bloku na ten wlasnie typ kart. Na poczatek to co najwazniejsze, czyli podstawa bloku

 

Dołączona grafika

 

 

:arrow: wykonana z miedzi elektrolitycznej o czystosci 99.99%

:arrow: dla kart ze stajni ATI specjalne podfrezowanie dna

 

Dołączona grafika

 

 

Top dla tego bloku ce<span style="color:red;">[ciach!]</span>e

:arrow: kompatybilnosc ze wszystkimi kartami

posiadajacymi rozstaw otworow 50x20mm

:arrow: mocowania bloczku od gornej strony karty (w top wkreca sie tylko czesciowo sruby mocujace)

 

Dołączona grafika

 

 

Tego typu rozwiazanie jest o tyle niekorzystne, ze blok blokuje przynajmniej 2 sloty PCI z uwagi na uzyte szybkozlaczki kolankowe. Jednak nieoceniona zaleta tegoz rozwiazania jest mozliwosc dowolnego obracania takiej zlaczki wokol swojej osi takze podczas pracy calego ukladu.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Mozliwe jest takze zamontowanie wiekszosci innych zlaczek dostepnych u nas w ofercie; jednak to rozwiazanie w przypadku kart graficznych znajduje bardzo rzadko uzasadnienie :)

 

Reszta zdjec :)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Wybiegajac nieco w przyszlosc...

:arrow: zadnych cen

:arrow: wszystkie informacje, za wyjatkiem powyzszej, zostana wam udzielone w tym topicu, wiec prosimy nie pisac maili / PW, a zadawac pytania tutaj dla dobra ogolu :)

:arrow: drugie rozwiazanie dla radeonow bedzie zajmowalo tylko 1 slot PCI i najprawdopodobniej bedzie mozna zastosowac do niego kazda zlaczke 3/8" dostepna w naszej ofercie

 

Czekamy na komentarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bloczek jest okolo (na oko) 2x mniejszy od Uriela a on nie jest taki ciezki.

:evil: Ciężki to dlatej taśmy pojęcie względne. Kiedyś odpadł mi zalman 47j z SB mocowany 3M. Miałem trochę szczęścia, bo zatrzymał się na taśmie od sata i poprostu sobie zawisł 8) Ja na 100% nie zamontuje na niej bloku :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe , juz sie nie moge doczekac bloczku ze zlaczkami z boku :twisted:

you're reading in my mind :>

jakie beda rozmiary szybkozlaczek? mnie interesuja wciskane albo skrecane na waz 12/16. beda takie?

 

poza tym bloczki sliczne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

first shoot

no i to mi pasuje :D

Popixs beda dostepne te bloczki ale nie ze zlączkami prostymi tylko kolanka ??

kiedy wrzucicie bloczki na stronke ? :wink:

moj radek juz sie doczekac nie moze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...