Skocz do zawartości
Milo

Prince of Persia: The Sands Of Time

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o to 2 posty wyżej, ale odpowiedz musiałem znaleźć sam, oto ona:

3D-Analyze settings

--------------------

First you have to click "select" and select the princeofpersia.exe.

 

Then select the following boxes in 3d-analyze:

 

PIXEL AND VERTEX SHADER

force max. pixel shader version 1.1

skip pixel shader version 1.4

skip pixel shader version 2.0

 

HARDWARE LIMITS (cap bits)

emulate HW TnL Caps

emulate pixel shader caps

emulate bump map caps

emulate max. sim. textures

save shaders to file

 

ANTI-DETECT MODE

shaders

textures

 

FRAGMENT AND VERTEX PROGRAMS

Save programs to file

 

--------------------

INSIDE THE GAME

Special Effects: Low

Shadow Effects: High

Water Effects: On

Fog: Off

---------------------

 

PS. najlepiej użyć sterowników 45.23 lub nowszych, na starszych jest totalny slide show a tak nawet moża pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo proszę o szybką pomoc związaną z tą właśnie gierką. Kompletnie nie wime co robić!! Gdy chcę zagrać wyświetla mi się taki kimunikat :

Your videocard « NVIDIA GeForce4 MX 440 » is not supported.

Your videocard does not support some required features ( MIN_SIMULTANEOUS_TEX_4 ).

Your videocard pixel shader version « 0000 » is below the minimum requirements.

Your videocard vertex shader version « 0000 » is below the minimum requirements.

 

Klikam więc żeby uruchomiło się w safe mode. Wtedy jednak wyskakuje to : The game ended unexpectedly. A potem żebym zajrzał do ReadMe po pomoc techniczną. Proszę, powiedzcie co mam robić!! Może jakieś sterowniki czy coś? Spotkaliście się kiedyś z takim błędem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.traumatic.de/pphlogger/dlcount....alyzer-v231.rar

Program jest dosc prosty w uzyciu, wybiersz sobie plik .exe gry czy programu, ktory chcesz odpalic, po czym ustawiasz inne ID karty (na dole podane sa przykladowe numery ID), potem odpalasz gre i powinna ruszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wybrałem plik exe, Wpisałem vendor ID i device ID i po wybraniu safe mode gra whodzi. Aż do ?Napisu Prince of Persia Sands of time. Potem mnie wywala i jest błąd taki jaki był poprzednio. Da się to jeszcze jakoś uratować?? Może wybrać jeszcze jakieś opcje obniżające wymagania? Jeśli tak to jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorwalem wlasnie sands of time i zatrzymalem sie na 28% :oops:

to chyba przez ta ciagla gre dzisiaj musk mi sie zlasowal

w kazdym razie jestem w takiej grocie (przeszedlem wielka klatke) i dosc wysoko wisi drazek ktorego trzeba dosiegnac, nie wiem jak to zrobic

moze ktos kto przeszedl pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę PoP: piaski czasu gra nie chce mi się uruchomić, gdy usuwam to co przeszkadza w 3Danalyze to gra się uruchamia w jednym dużym kwadracie i wygląda to tak jakbym musiał mieć 4 monitory pokazują sie filmiki aż do czasu pojawia mi się kawałek z napisem prin ( dalej nie bo to jest właśnie górny lewy kwadrat itylko tyle widać ) i sie zawiesza. Co mam jeszcze zmienić w 3Danalyze by gra mi się normalnie uruchomiła??? Mam kartę GeForce 2 pro i wiem że gra wymaga min. GeForce 3 bardzo chcę zagrać w grę ale nie wiem co mam jeszcze zmienić w programie bardzo proszę Was o pomoc z góry thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno Crosis napisałem że ten temat był ostatnio odwiedzany w listopadzie Dlatego zrobiłem nowy temat żeby ktoś go żauwarzył i moim zdaniem to jest Niefer że dostałem 4 punkty karne Powinieneś czytać do końca Każdy post zanim dasz punkty karne :!: :evil:  :evil:  :evil:

Po dopisaniu się w tym temacie zauważ, że temat wrócił na pierwszą stronę. Nie rozumiem Twojej argumentacji, że "Dlatego zrobiłem nowy temat żeby ktoś go żauwarzył". Ta Twoja wypowiedź jest pozbawiona sensu.

 

Post przeczytałem od początku do końca. Dostałeś 4 pkt. karne, bo:

 

po pierwsze - jesteś od 9 września na forum i powinieneś znać REGULAMIN

po drugie - źle zatytułowałeś temat (HELP ME PLZ) - za to powinny być 2 pkt. karne

po trzecie - u góry jest przyklejony temat INDEKS GIER, a w nim informacja

Natomiast Ci, którzy nie będą stosowali się do regulaminu - będą musieli się pogodzić z faktem, iż zakładanie tematów o grach, które są w tym spisie zawarte, będą surowo karani.
Za to dostałeś 4 pkt. karne.

 

Razem powinieneś dostać 6 pkt. karnych. Bez uwzględniania surowszej kary dostałbyś 4 pkt. Nie żal się w tym temacie, chcesz pogadać - zapraszam na pw. BTW: popracuj nad ortografią. I jeszcze jedno: bez ciśnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33% gry,komnata na środku z sejwem i zbiorniczkiem wodnym w którym jest przycisk.Za sejwem statuła,po obu jej stronach przyciski.Po obu stronacj komnaty wajchy pod sufitem.Wodę spuściłem,wajchy pociągnąłem i nic,nie wiem co dalej.Zrzuciłem tylko jeszcze jakąś skrzynię w taką niby małą tamę która się podniosła po pociągnięciu wajch.Help please!!!!!!!!!

686153[/snapback]

Musisz cofnąć sie do poprzedniego pomieszczenia , jest tam skrzynia którą zepchnij z wodospadu , zejdź nadół gdzie zepchnełeś skrzynie i popchnij ją do drabinki , wejdź na górę po drabińce .......dlaej próbuj sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to chłopaki.. jestem na 14 % i mam problem z zabiciem tego bossa niby.. taki koleś niebieski, na pirata wyglada ;] moj ojciec bodajze.. jak go zabic ? nie moge go ani raz nawet uderzyc..

771468[/snapback]

Najlepiej załatwić straże tatuśka a później jego najle załatwić go wykonując skok za jego plecy połączony z szybkim cięciem B)

Gra jest świetna a zakończenie .....cud miód i cukierki :) .......jedyne do czego moge sie przyczepić to to że na mojej grafie jak w podpisie niechcialo działać AA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielski to podstawa w dzisiejszych czasach :wink: :-P

 

Z tego co mi wiadomo spolszczenie lezy na polce w sklepie :) A na serio to chyba nie ma takiego do sciagniecia z neta czyz nie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Przeczytalem spora czesc topicu i nie wiem czemu gra sprawila wam taka trudnosc, ze co 3 post to sie ktos pyta jak cos tam przejsc. Ja gre przeszedlem bez zaciec, tzn byly ale nie lecialem na forum zaraz ;/ ogolnie nie jest taka trudna, choc zagadki daja niezle w kosc (najwiecej sie nameczylem przy tej, jak trzeba bylo zdobyc ostatni miecz [ten miecz co zabijal jednym trafieniem, tzn bez dobijania sztyletem]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ma problem jestem w 62% i dochodze to miejsca gdzie trzeba sie na linie chustac i wciskac dwa guziki. Tyle ze jak skacze wlaczyc to goscio mi juz nie doskkuje do liny. co robic??

Może zarzuć screenshotem?

Możliwe, ze musisz zwolnić czas i odbić sie od sciany w dobrym momencie aby z powrotem doskoczyć do liny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ma problem jestem w 62% i dochodze to miejsca gdzie trzeba sie na linie chustac i wciskac dwa guziki. Tyle ze jak skacze wlaczyc to goscio mi juz nie doskkuje do liny. co robic??

musisz sie wybic z liny w ostatnim momencie ( gdy lina sie zatrzymuje całkowicie ) bo tutaj ta fizyka jest taka troche inna czyli musisz wyskoczyc z największego wychylenia wachadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema znowu mam problem jestem na 69% i tam trzeba bylo te lustra poprzestawiac i jestem na samej gorze gdzie trzeba bylo scian kilka rozwalic i tam nie wiem jak zrobic zeby swiatlo tam lecialo. screenu nie wstawie bo cos nie chce mi zrobic :-| kto wie o co chodzi prosze pisac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...