Skocz do zawartości
zwierz

200 FSB i ani grosza więcej??

Rekomendowane odpowiedzi

Mam procka jak w podpisie ustawionego 10x200 i gdy przestawiam na FSB 202 to jest tylko piszczenie i pozostaje tylko clear CMOS.Nawet gdzy zmniejsze mnoznik do minimum to i tak po przekroczeniu 200FSB komp sie nieuruchamia, zmiana napiecia tez(komp na FSB 200 chodzi zaje****ie stabilnie):!: Czy jest jakas blokada czy poprostu musze cos w BIOSie przestawic o czymniewiem :?: Pomocy :!:

 

 

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może:

1. Zbyt wysoka temp northbridge'a.

2. Słaby zasilacz.

na jednym mostku mam zwykly wiatraczek Abit a na drugim Zalmana wiec temp.na mostkach niepowinna byc za wysoka w gre wchodzi MODECOM 300W!!!! Czy cos jeszcze moze byc przyczyna nieprzegroczenia 200 FSB??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% zasilacz , przy takiej zasilce sie ciesz ze jeszcze sprzet masz caly , sprawdz czy na fsb 200 i wyzszym mnozniku chodzi

No na wyzszym mnozniku tez sie niewlancza czyli pewnie musze kupic zasilke!!! Dzieki za odpowiedzi!!!

 

 

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 90% zasilacz , przy takiej zasilce sie ciesz ze jeszcze sprzet masz caly , sprawdz czy na fsb 200 i wyzszym mnozniku chodzi

No na wyzszym mnozniku tez sie niewlancza czyli pewnie musze kupic zasilke!!! Dzieki za odpowiedzi!!!

 

 

Pozdro!!!

ale jak masz ten modecom , na moim jak w podpisie i z tym sprzentem uruchomil mi sie nawet na fsb 220 ( chodz trudno na tym FIC'u ) i ok 2400Mhz zobaczylem test pamieci i od razu zwiech :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...