Skocz do zawartości
Szymon

dyski twarde

Rekomendowane odpowiedzi

to ja jeszce dorzuce ze mnie padla barraqda 60 po 4 miesiacach uzywania :-). Najpierw bady i z dnia na dzien juz sie nie dalo zalozy partycji, umarla totalnie. Ta naraize mam prawie rok i lata :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... tak sobie pomyślałem, że wszystkim prawie padł jakiś dysk. Ludzie!!! co wy robicie z tymi dyskami, rzucacie je o "ścianę" czy "cuś takiego". Nie dziwię się, jeżeli non stop wyjmujecie dysk z obudowy i lecicie do kumpla po filmy nie zwarzając na bezpieczeństwo waszego ukochanego dysku.

 

Ja w swoim 3 letnim doświadczeniu słożyłm kupe kompów i jak do tej pory żaden z moich kientów nie zwrócił ani jednego dysku. Fakt,faktem nie wyjmowali ich (tak myślę) ze swoich obudów, a jeżeli tak to podejrzewam, że starali się je przenosić w bezpieczny sposób.

Po prostu umnie nawet nowe WD i Segate nieznioslo zabawy z FSB przy testowaniu prockow a samsung chodzil jak chodzi i go to nierusza

a twarde niebyly wyciagane ( dopiero jak padly ) zato jeden samsung chodzi na kieszeni a drugi zreszta tez i nic sie z nimi niedzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w domu dysk padl jeden z mojej winy a raczej z winy padnietej kieszeni zaiskrzylo polecial dymek i to byl jego koniec - wymienili na gwarancji :)

Wczoraj kupilem ta barracude sata 120gb i powiem tylko tyle ze jest duzo glosniejsza od bIV - ale czasami na ogol jest cicha (nawet jak czyta czy zapisuje) ale czasem wydaje takie skrobanie z siebie -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu przyslali mi Seagate 120GB 8MB cache. Jestem bardzo zadowolony. 3 lata gwarancji, cichutki, jedyna wada jest to, ze strasznie sie grzeje. Teraz mam 54stopnie.

Szkoda ze nie mam big towera, bo 2 dyski (2 baraki, jedna B IV 80GB) sa bezposredio kolo sobie i ten wiekszy podgrzewa drugi. Wczesniej max na 80GB mialem 43stopnie, teraz mam 51... Jakis wiatrak musze zalatwic 8)

 

Ogolnie to polecam Seagaty, mam 4 (2GB, 20GB, 80GB i 120 GB), zaden nie byl w serwisie, z zadnym nie mialem problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na mojej 60 tce jak sprawdzalem kiedys tyo bylo 27 stopni :-) nie wiem czeemu tak malo, ale jak dotykam to faktycznie jest letni. Szybkoscia z tego co wizce nie odstaje innym, btw jak z maxtyorami tez bardoz sie grzeja? Montowac dodatkowy wiatrak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barak jak i maxtor maja identiko temp +/- 1st róznicy

 

z coolerkiem 80x80 na 5v oba około 26-27 st- bez coolera ok 40

spoko, mam takiego luznego coolerka sunona 2200 obr/min okolo cichutenki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...