Skocz do zawartości
Gronek

Lacze 2Mbit/s w TPSA jakie wymagania?

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedys mialem ale nie polpaka (synchro) ale asynchro neo na 2mbps, i mozliwe ze znowu tak bedzie

wymagania??? w sumie zadne jak ma sie znajomosci

dla zwyklego szaraka tepsa moze nawymislac duzo rzeczy natomiast

po 3. trza miec szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na firme chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakies lacze 2Mbit/s ale nie wiem czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> moze ADSL . To lacze bedzie rozdzielane przez siec bezprzewodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gronek Wiesz co??Może ja się nie znam , ale wedłóg mnie łącze to łącze i każde dzieli się tak samo .

dobra spox ale co ma piernik do wiatraka? :roll:

porównaj sobie cenę ADSL 2Mbit/512 KB - a cenę Polpak (FRA/REL) 2 Mbit (można to zamówić jedynie z Cirem 32 KB - za ktory płacisz dodatkowo), a jedno i drugie dzieli się tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra spox ale co ma piernik do wiatraka?

Hehe takie samo pytanie zadałem zadałem jednemu z user'ów forum w topicu "jakie łącze do serwera" którego już nie ma. Odpowiedział na nie rumun_666 i wygrał lizaka ode mnie , więc powiem to samo -ma tyle samo liter :D:D:D

A wracając do tematu chodziło mi o to że niezależnie od tego czy będzie to POLPAK czy ADSL tak samo będzie to można podzielić na sieć bezprzewodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gronek Wiesz co??Może ja się nie znam , ale wedłóg mnie łącze to łącze i każde dzieli się tak samo .

dobra spox ale co ma piernik do wiatraka? :roll:

porównaj sobie cenę ADSL 2Mbit/512 KB - a cenę Polpak (FRA/REL) 2 Mbit (można to zamówić jedynie z Cirem 32 KB - za ktory płacisz dodatkowo), a jedno i drugie dzieli się tak samo ;)

a powiedz mi czy jest mozliwe miec neo+ 4mbps/1mbps za 150zl na miech???? :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze na firme chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakies lacze 2Mbit/s ale nie wiem czy ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> moze ADSL . To lacze bedzie rozdzielane przez siec bezprzewodowa.

No to jesli na firme to nie powinno byc problemow, tpsa na pewno bedzie interesowac sie w jaki sposob bedziesz mial zamiar uzywac lacze.

 

Swoja droga dziwi mnie troche ze pytasz na forum o takie rzeczy :lol: to sie po prostu idzie i zalatwia i tyle

 

ADSL a POLPAK to powietrze i ziemia, nie wiem jak to powiedziec ale jesli zastanawiasz sie miedzy tymi dwoma to troszke to mnie dziwi, poniewaz zastosowania tych dwoch no "troszke" sie roznia, cena tez :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem ale nie polpaka (synchro) ale asynchro neo na 2mbps, i mozliwe ze znowu tak bedzie

wymagania??? w sumie zadne jak ma sie znajomosci

dla zwyklego szaraka tepsa moze nawymislac duzo rzeczy natomiast

po 3. trza miec szczescie

czlowieku ty jakis dziwny jestes , koles o polpaku a ty ciagle o tym twoim wspanialym "neło" :lol: 2/4/8 hgw ile mbps , jak cos wiesz na temat to mu normalnie odpisz a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly splatasz .

Placisz ile tepsa chce i dostajesz polpaka i koniec tematu ;)

a pozniej sie zaczynaja problemy bo ciach!owo chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys mialem ale nie polpaka (synchro) ale asynchro neo na 2mbps, i mozliwe ze znowu tak bedzie

wymagania??? w sumie zadne jak ma sie znajomosci

dla zwyklego szaraka tepsa moze nawymislac duzo rzeczy natomiast

po 3. trza miec szczescie

czlowieku ty jakis dziwny jestes , koles o polpaku a ty ciagle o tym twoim wspanialym "neło" :lol: 2/4/8 hgw ile mbps , jak cos wiesz na temat to mu normalnie odpisz a nie <font color="#FF0000">[ciach!]</font> splatasz .

Placisz ile tepsa chce i dostajesz polpaka i koniec tematu ;)

a pozniej sie zaczynaja problemy bo <font color="#FF0000">[ciach!]</font> chodzi

wlasnie o to chodzi ze czasem nie chce im sie zakladac!!!! ale jak ktos tego nie qma... wiadomo jaka tepsa jest :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem do siebie do BOK i zapytalem sie czy jest mozliwosc zalozenia lacza 2Mbit/s w POLPAKU Mila ladna pani powiedziala mi ze ona nic na ten temat nie wie i musialaby sie dowiedziec dopiero wtedy by mi byla w stanie cos powiedziec. Dowiedzialem sie tyle ze powinienem zadzwonic do Centrum Obslugi Klienta tam mi maja niby udzielic informacji. I jak tu nie kochac naszego najwspanialszego monopolisty:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet dobrze ci powiedziała. Niektóre panie z BOK nie chcą wychodzić na niedouczone i plotą głupoty na temat rzeczy, o których nie mają pojęcia.

 

A co do cen i szczegółów dot. polpaka to powinny być na stronie tepsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz odeslala Cie... I bardzo dobrze bo taki ma obowiazek. Za polpak odpowiada specjalny pion, poniewaz jak wiadomo polpak to tak na prawde nie tpsa. Tak jak nie idziesz do bok'u dowiedziec sie o promocje idea... Cena polpaka 2Mbps wraz z obowiazkowym minimalnym cir'em 64kbps wynosi ~3000zl. Wystarczy wejsc na cennik znajdujacy sie na stronie tpsa. Ps chcesz kupic lacze warte taka kase i probujesz uzyskac o nim ino na forum... Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timm co do moich pytan to wkoncu forum jest po to. Od czegos trzeba zaczac a wiem ze tutaj bywa duzo ludzi z roznymi doswiadczeniami dlatego postanowilem sie zapytac. A pania z TPSA rzeczywiscie slusznie postapilem ale to i tak nie zmieni mojego zdania o TPSA bo juz 3 tygodnie czekam na zalozenie w domu Neo+ i jakos nie moge sie doczekac. A co sie juz nalazilem do nich i nadzwonilem za ten czas moglem isc sobie na piwo:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...