Skocz do zawartości
makak

ktory Fpp jest najlepszy...

Rekomendowane odpowiedzi

... do Boro- pamiętam te całe K6 I-II-III. To były ciekawe proce. Wtedy właśnie sie zastanawiałem, co brać....i wziąłem Celerona 366 + płytę na BX i myślę, że wtedy bardzo dobrze zrobiłem, gdyż mogłem wymienić proca na Cel 800@1066, co znacznie dało kopa, a i koszty były relatywnie niższe niżeli bym miał kupić wcześniej K6  8)  A K III z tego co pamiętam to w lutym 1999 to było coś 800 zł za najniższy model 400, 450 to już było coś 1300 ech..... :lol: Celeron 366 kosztował coś wtedy 500 zł.

wiesz tu poruwnywaliśmy Pentiawke 2 z AmdKieM :wink:

 

Wtedy przy kupnie kompa to Celafinger był jednym z najlepszych rozwiązań, ale jeśli posiadałeś płyte na gnieździe Socket 7 lub super socket 7 to AMD'k był najlepszym rozwiązaniem.

 

P.S. nie wspomiałem, że mojego Pentiawke po jakimś dłuższym okresie wymieniłem na Celeronka 300A (z czego byłęm bardzo zadowolony :) ) na mojej płytce mogłem go pogonić max stable na 360MHz :lol: , bardzo miel wspominam tego Celeronika (niestety duży skok napięcia spalił mi tego Celeronika, dysk, i grafole (mojego kochanego S3 trio 64V+ i VooDoo 2 12MB) , przez co zostałem zmuszony do wsadzenia spowrotem Pentiumka 2 233 MHz, Nowego dyskora tsza było kupić, i moją pierwszą NVIDIĘ RIVA VANTA :). Aż dzi że płyta niezostałą spalona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Battlefield 1942 rządzi , nie ma sobie równych :twisted: a już nie mówie o wspaniałych modach , mój ulubiony to Forgotten Hope i Eve of Destruction. Tylko najgorszy mankament to ten że mam zwykły modem i tpse, więc troche kijowo się gra ze średnimi pingiem 200 i b. częstymi connection problems i wogóle wykopuje.... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra FPP?? Multiplayer: UT i UT2003 (FOV 100;game speed na 120-130% to jest szybka gra a nie Quake 2, nie wiem czym wy się zachwycacie).

Singleplayer: Blood 2 (super klimat). Call Of Duty bije Medale of Honor + wszystkie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Pierwsza trojka FPPkow ktore wyszly

 

1) Call of Duty 10/10

2) UT2003 9++++/10

3) (Tu kazdy z Was sie bardzo zdziwi) U2 9/10

 

ew 4) SOF 2 - nie wiem co ci sie w tej grze nie podobalo 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpopularniejsza gra multipplayer FPP jest Counter-Strike i nic tego juz nie zmieni  :twisted:

jak to nie ? :D ludzie przestana w to grac i znowu q3 bedzie wielki ! :)

ale popieram CS nie jest zly ale za malo w tym akcji i jest camperski :) nie to co q3 po Q3 - CS jest dla mnie na 2gim miejscu ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to:

 

1) Call of Duty (za wszystko)

2) MOH:Allied Assault (za wszystko)

3) Alien Resurrection na PSX-a :) (za pełne gacie i serce w gardle)

4) UT 2003,AvP2,Doom 1,2,Final Doom i inne badziewia....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wspomnial o tytule Requiem The Awening Angel - nikt z was w to nie ciupal ? jak na tamte czasy grafa wypas + dobry pomysl (np hipnoza i przezucenie przeciwnika na swoja strone)

q2,unreal,hl,sin, sof, qtaa, deltaforce = - singleplayer, multi = q3,ut,ut2k3,deltaforce + dla milosnikow seria rainbowSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wspomnial o tytule Requiem The Awening Angel - nikt z was w to nie ciupal ? jak na tamte czasy grafa wypas + dobry pomysl (np hipnoza i przezucenie przeciwnika na swoja strone)

q2,unreal,hl,sin, sof, qtaa, deltaforce = - singleplayer, multi = q3,ut,ut2k3,deltaforce + dla milosnikow seria rainbowSix

Requiem The Awening Angel giera byla wypassss, miala super grafę, shizowa atmosferke, pamietam ze czesto zamienialem przeciwnikow w slup soli :D . Az dziw ze taka fajna giera przeszla bez echa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wspomnial o tytule Requiem The Awening Angel - nikt z was w to nie ciupal ? jak na tamte czasy grafa wypas + dobry pomysl (np hipnoza i przezucenie przeciwnika na swoja strone)

q2,unreal,hl,sin, sof, qtaa, deltaforce = - singleplayer, multi = q3,ut,ut2k3,deltaforce + dla milosnikow seria rainbowSix

Requiem The Awening Angel giera byla wypassss, miala super grafę, shizowa atmosferke, pamietam ze czesto zamienialem przeciwnikow w slup soli :D . Az dziw ze taka fajna giera przeszla bez echa.
osobiscie gralem w ta gierke ale jakos mi nie przypadla do gustu, poprostu mnie nudzila i jakos mi sie grafika nie podobala mimo ze nie byla zacofana na tqamte czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...